Tweet
17/10/1990:
Portugal- Nederland 1 - 0

17/10/1979:
Nederland - Polen 1 - 1

Bij online gokken op sport kunt u gratis live streams kijken van alle soorten sportwedstrijden via internet. Vind de beste goksites voor wedden op voetbal uitslagen en vergelijk van alle aanbieders van sportweddenschappen bonus speelgeld die u bij uw eerste storting kado krijgt.


17/10/1962:
Tasmania Berlin - Stad Utrecht 1 - 2

17/10/2001:
Feyenoord - Sparta Praag 0 - 2
Vandaag in de Europa Cup historie
17/10/1962 Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

17/10/1962 Feyenoord Servette FC Genève 3 - 1

17/10/1995 Leeds United PSV 3 - 5

17/10/1995 SL Benfica Roda JC 1 - 0

17/10/1996 SK Brann PSV 2 - 1

17/10/2000 sc Heerenveen Olympiakos Piraeus 1 - 0

17/10/2001 Feyenoord Sparta Praag 0 - 2

17/10/2017 Feyenoord Shakhtar Donetsk 1 - 2

Uitgelicht
17 oktober 1996: Mons Ivar Mjelde scoorde beide doelpunten voor SK Brann Bergen waarvan eentje vanaf elf meter.
Laatste tien gespeelde EC-duels
03/10/2019 Rosenborg BK PSV 1 - 4

03/10/2019 AZ Manchester United 0 - 0

03/10/2019 Feyenoord FC Porto 2 - 0

02/10/2019 Valencia CF Ajax 0 - 3

19/09/2019 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

19/09/2019 Rangers Feyenoord 1 - 0

19/09/2019 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

17/09/2019 Ajax LOSC Lille 3 - 0

29/08/2019 Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

29/08/2019 Apollon Limassol PSV 0 - 4

Aantal duels
1. Danny Blind 84

2. Willy van de Kerkhof 84

3. Wilfred Bouma 78

4. Jan Heintze 75

5. Nick Viergever 75

6. Lasse Schøne 70

7. Frank de Boer 69

8. Ruud Krol 68

9. André Ooijer 68

10. Wout Brama 66

>> volledige lijst
Topscorers
1. Willy van der Kuijlen 29

2. Jari Litmanen 26

3. Lex Schoenmaker 25

4. Ruud Geels 24

5. Klaas-Jan Huntelaar 24

6. Johan Cruijff 24

7. Luuk de Jong 21

8. Shota Arveladze 20

9. Willem van Hanegem 20

10. Jan Jeuring 19

>> volledige lijst

Programma Europa Cup
23/10/2019 CL Ajax Chelsea

24/10/2019 EC3 AZ FC Astana

24/10/2019 EC3 Young Boys Feyenoord

24/10/2019 EC3 PSV LASK

05/11/2019 CL Chelsea Ajax

07/11/2019 EC3 LASK PSV

07/11/2019 EC3 FC Astana AZ

07/11/2019 EC3 Feyenoord Young Boys

27/11/2019 CL LOSC Lille Ajax

28/11/2019 EC3 AZ Partizan Belgrado

28/11/2019 EC3 Feyenoord Rangers

28/11/2019 EC3 Sporting Lissabon PSV

10/12/2019 CL Ajax Valencia CF

12/12/2019 EC3 PSV Rosenborg BK

12/12/2019 EC3 FC Porto Feyenoord

12/12/2019 EC3 Manchester United AZ