Tegendoelpunten SL Benfica per keeper tegen NL-clubs in de Europa Cup 
Tweet




Keepers SL Benfica tegen NL-clubs
in de Europa Cup
Europa Cup 1 tegen.duels
1. José Henrique 10 7

2. Costa Pereira 1 2

3. Silvino 0 1

Europa Cup 2tegen.duels
1. José Henrique 2 2

2. Manuel Bento 0 1

Europa Cup 3tegen.duels
1. Roberto 3 2

2. José Moreira 2 1

3. Michel Preud'homme 2 2

4. Artur 0 2

Champions Leaguetegen.duels
1. Sergei Ovchinnikov 2 1

2. Odisseas Vlachodimos 2 2

3. Michel Preud'homme 1 1

Kwal. Champions Leaguetegen.duels
1. Artur 3 2

Kwal. Europa Cup 3tegen.duels
-


winst gelijk verlies
nr. datum speler soort thuis uit uitslag stats
1962/1963
1. 10-apr Costa Pereira EC1 Feyenoord SL Benfica 0 - 0

2. 08-mei Costa Pereira EC1 SL Benfica Feyenoord 3 - 1 1

1968/1969
3. 12-feb José Henrique EC1 Ajax SL Benfica 1 - 3 1

4. 19-feb José Henrique EC1 SL Benfica Ajax 1 - 3 3

5. 05-mrt José Henrique EC1 Ajax SL Benfica 3 - 0 3

1971/1972
6. 08-mrt José Henrique EC1 Feyenoord SL Benfica 1 - 0 1

7. 22-mrt José Henrique EC1 SL Benfica Feyenoord 5 - 1 1

8. 05-apr José Henrique EC1 Ajax SL Benfica 1 - 0 1

9. 19-apr José Henrique EC1 SL Benfica Ajax 0 - 0

1974/1975
10. 05-mrt José Henrique EC2 PSV SL Benfica 0 - 0 52

11. 05-mrt Manuel Bento EC2 PSV SL Benfica 0 - 0 52

12. 19-mrt José Henrique EC2 SL Benfica PSV 1 - 2 2

1987/1988
13. 25-mei Silvino EC1 PSV SL Benfica 0 - 0

1995/1996
14. 17-okt Michel Preud'homme EC3 SL Benfica Roda JC 1 - 0

15. 31-okt Michel Preud'homme EC3 Roda JC SL Benfica 2 - 2 2

1998/1999
16. 30-sep Michel Preud'homme CL SL Benfica PSV 2 - 1 1

17. 09-dec Sergei Ovchinnikov CL PSV SL Benfica 2 - 2 2

2004/2005
18. 21-okt José Moreira EC3 SL Benfica sc Heerenveen 4 - 2 2

2010/2011
19. 07-apr Roberto EC3 SL Benfica PSV 4 - 1 1

20. 14-apr Roberto EC3 PSV SL Benfica 2 - 2 2

2011/2012
21. 16-aug Artur kw.CL FC Twente SL Benfica 2 - 2 2 80

22. 24-aug Artur kw.CL SL Benfica FC Twente 3 - 1 1

2013/2014
23. 03-apr Artur EC3 AZ SL Benfica 0 - 1

24. 10-apr Artur EC3 SL Benfica AZ 2 - 0

2018/2019
25. 23-okt Odisseas Vlachodimos CL Ajax SL Benfica 1 - 0 1

26. 07-nov Odisseas Vlachodimos CL SL Benfica Ajax 1 - 1 1

nr. datum speler tegen uitslag
8
1. 10-apr Costa Pereira  
 EC1 Feyenoord   SL Benfica   0 - 0

2. 08-mei Costa Pereira   1
 EC1 SL Benfica   Feyenoord   3 - 1

14
3. 12-feb José Henrique   1
 EC1 Ajax   SL Benfica   1 - 3

4. 19-feb José Henrique   3
 EC1 SL Benfica   Ajax   1 - 3

5. 05-mrt José Henrique   3
 EC1 Ajax   SL Benfica   3 - 0

17
6. 08-mrt José Henrique   1
 EC1 Feyenoord   SL Benfica   1 - 0

7. 22-mrt José Henrique   1
 EC1 SL Benfica   Feyenoord   5 - 1

8. 05-apr José Henrique   1
 EC1 Ajax   SL Benfica   1 - 0

9. 19-apr José Henrique  
 EC1 SL Benfica   Ajax   0 - 0

20
10. 05-mrt José Henrique   52
 EC2 PSV   SL Benfica   0 - 0

11. 05-mrt Manuel Bento   52
 EC2 PSV   SL Benfica   0 - 0

12. 19-mrt José Henrique   2
 EC2 SL Benfica   PSV   1 - 2

33
13. 25-mei Silvino  
 EC1 PSV   SL Benfica   0 - 0

41
14. 17-okt Michel Preud'homme  
 EC3 SL Benfica   Roda JC   1 - 0

15. 31-okt Michel Preud'homme   2
 EC3 Roda JC   SL Benfica   2 - 2

44
16. 30-sep Michel Preud'homme   1
 CL SL Benfica   PSV   2 - 1

17. 09-dec Sergei Ovchinnikov   2
 CL PSV   SL Benfica   2 - 2

50
18. 21-okt José Moreira   2
 EC3 SL Benfica   sc Heerenveen   4 - 2

56
19. 07-apr Roberto   1
 EC3 SL Benfica   PSV   4 - 1

20. 14-apr Roberto   2
 EC3 PSV   SL Benfica   2 - 2

57
21. 16-aug Artur   2 80
 kw.CL FC Twente   SL Benfica   2 - 2

22. 24-aug Artur   1
 kw.CL SL Benfica   FC Twente   3 - 1

59
23. 03-apr Artur  
 EC3 AZ   SL Benfica   0 - 1

24. 10-apr Artur  
 EC3 SL Benfica   AZ   2 - 0

64
25. 23-okt Odisseas Vlachodimos   1
 CL Ajax   SL Benfica   1 - 0

26. 07-nov Odisseas Vlachodimos   1
 CL SL Benfica   Ajax   1 - 1