Coach Co Adriaanse Groepsfase namens Nederlandse clubs. 
Co Adriaanse
Nederland
Geboren: 21-07-1947
Geboorteplaats: Amsterdam
Coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
16 wedstrijden
Gewonnen: 7
Gelijk: 3
Verloren: 6
Voor: 27
Tegen: 25
Geel: 29
Rood: 1


TOTALEN: Co Adriaanse
Coach EC NL-club(s) (44)
NL-clubs EC Groepsfase (521)

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per club
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. FC Twente 6 4 1 1 14 7 10

2. Willem II 6 0 2 4 7 15 15 1

3. AZ 4 3 0 1 6 3 4


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Odense BK 2 2 0 0 7 3 6

2. Fulham 2 1 1 0 2 1 2

3. Wisla Krakau 2 1 0 1 5 3 2

4. Girondins de Bordeaux 2 0 1 1 2 3 3

5. Spartak Moskou 2 0 1 1 2 4 7

6. Sparta Praag 2 0 0 2 3 8 5 1

7. Amica Wronki 1 1 0 0 3 1

8. AJ Auxerre 1 1 0 0 2 0 1

9. Rangers 1 1 0 0 1 0 1

10. Grazer AK 1 0 0 1 0 2 2


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2011/2012 6 4 1 1 14 7 10

2. 1999/2000 6 0 2 4 7 15 15 1

3. 2004/2005 4 3 0 1 6 3 4


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Europa League 6 4 1 1 14 7 10

2. UEFA Champions League 6 0 2 4 7 15 15 1

3. UEFA Cup 4 3 0 1 6 3 4



03/11/1999: Willem II - Girondins de Bordeaux 0 - 0

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Alle coaches
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ronald Koeman 38 10 13 15 35 43 70 5

2. Frank de Boer 31 8 11 12 35 46 52 3

3. Louis van Gaal 30 20 6 4 54 19 47 1

4. Gertjan Verbeek 29 8 10 11 30 39 58 3

5. Dick Advocaat 25 7 10 8 32 32 53 4

6. Fred Rutten 24 17 5 2 41 17 47

7. Guus Hiddink 24 10 6 8 23 28 40 3

8. Phillip Cocu 24 7 6 11 24 31 37 3

9. Erik ten Hag 23 13 5 5 46 21 49 4

10. Eric Gerets 18 6 2 10 20 28 28 2

Totaal 46 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Alle rondes
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 4 4 0 0 14 2 3

2. 1e ronde return 4 4 0 0 11 1 5

3. 2e ronde 3 0 2 1 1 2 9 1

4. 2e ronde return 3 0 1 2 2 6 7

5. Groepsfase - W2 2 2 0 0 7 2

6. Groepsfase - W3 2 2 0 0 5 1 2

7. Groepsfase - W1 2 1 1 0 3 1 3

8. 3e voorronde return 2 1 1 0 1 0 4

9. 3e voorronde 2 1 0 1 3 3 2

10. Groepsfase - W4 2 1 0 1 3 4 7

Totaal 28 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per stadion
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. De Grolsch Veste 3 3 0 0 8 3 5

2. Willem II Stadion 3 0 1 2 4 7 7 1

3. De Alkmaarderhout 2 2 0 0 3 0 2

4. TRE-FOR Park 1 1 0 0 4 1 1

5. Stadion Amica Wronki 1 1 0 0 3 1

6. Craven Cottage 1 0 1 0 1 1 2

7. Stadion Luzhniki 1 0 1 0 1 1 3

8. Parc Lescure 1 0 0 1 2 3 2

9. Henryk Reymanstadion 1 0 0 1 1 2 2

10. Arnold Schwarzenegger-Stadium 1 0 0 1 0 2 2

Totaal 11 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per scheidsrechter
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. David Fernández Borbalán 1 1 0 0 4 1 1

2. Duarte Gomes 1 1 0 0 4 1

3. Romans Lajuks 1 1 0 0 3 1

4. Andy D'Urso 1 1 0 0 2 0 1

5. Ovidiu Hategan 1 1 0 0 3 2 5

6. Marijo Strahonja 1 1 0 0 1 0

7. Alon Yefet 1 1 0 0 1 0 1

8. Lucilio Batista 1 0 1 0 1 1 3

9. Antonio Damato 1 0 1 0 1 1 2

10. Miroslav Radoman 1 0 1 0 0 0 1

Totaal 16 scheidsrechters

(Bron: Onbekend)
29/09/2011: FC Twente - Wisla Krakau 4 - 1

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Spelers
Nederlandse clubs
onder coach
Co Adriaanse
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Denny Landzaat 13 7 3 3 2 2

2. Kew Jaliens 7 1 1 5 3

3. Emir Bajrami 6 4 1 1 1 1

4. Ola John 6 4 1 1

5. Luuk de Jong 6 4 1 1 3

6. Jatto Ceesay 6 0 2 4 2

7. Delano Hill 6 0 2 4 1

8. Ousmane Sanou 6 0 2 4 2

9. Dmitri Shoukov 6 0 2 4 1

10. Raymond Victoria 6 0 2 4 1 2

11. Wout Brama 5 4 1 0 1 1

12. Douglas 5 4 1 0 1

13. Leroy Fer 5 4 1 0 1

14. Nikolay Mihaylov 5 4 1 0 5

15. Roberto Rosales 5 4 1 0 2

16. Dwight Tiendalli 5 4 1 0 1

17. Peter Wisgerhof 5 4 1 0 1

18. Willem Janssen 5 3 1 1 1 1

19. Geoffrey Prommayon 5 0 2 3

20. Mark Schenning 5 0 2 3 1 2

21. Marcel Valk 5 0 2 3 1

22. Tomáš Galásek 5 0 1 4 1 1

23. Michael Buskermolen 4 3 0 1

24. Nacer Chadli 4 3 0 1 1

25. Tim de Cler 4 3 0 1 1

Totaal 55 spelers

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1999/2000
1. 15-sep UCL G1-W1 Willem II Spartak Moskou 1 - 3

2. 21-sep UCL G1-W2 Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

3. 28-sep UCL G1-W3 Sparta Praag Willem II 4 - 0

4. 20-okt UCL G1-W4 Willem II Sparta Praag 3 - 4

5. 26-okt UCL G1-W5 Spartak Moskou Willem II 1 - 1

6. 03-nov UCL G1-W6 Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

2004/2005
7. 04-nov UEFA G-W1 AZ AJ Auxerre 2 - 0

8. 25-nov UEFA G-W2 Amica Wronki AZ 1 - 3

9. 02-dec UEFA G-W3 AZ Rangers 1 - 0

10. 15-dec UEFA G-W4 Grazer AK AZ 2 - 0

2011/2012
11. 15-sep UEL G-W1 Fulham FC Twente 1 - 1

12. 29-sep UEL G-W2 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

13. 20-okt UEL G-W3 Odense BK FC Twente 1 - 4

14. 03-nov UEL G-W4 FC Twente Odense BK 3 - 2

15. 01-dec UEL G-W5 FC Twente Fulham 1 - 0

16. 14-dec UEL G-W6 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

datum soort thuis uit uitslag
1999/2000
15-sep UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

21-sep UCL Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

28-sep UCL Sparta Praag Willem II 4 - 0

20-okt UCL Willem II Sparta Praag 3 - 4

26-okt UCL Spartak Moskou Willem II 1 - 1

03-nov UCL Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

2004/2005
04-nov UEFA AZ AJ Auxerre 2 - 0

25-nov UEFA Amica Wronki AZ 1 - 3

02-dec UEFA AZ Rangers 1 - 0

15-dec UEFA Grazer AK AZ 2 - 0

2011/2012
15-sep UEL Fulham FC Twente 1 - 1

29-sep UEL FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

20-okt UEL Odense BK FC Twente 1 - 4

03-nov UEL FC Twente Odense BK 3 - 2

01-dec UEL FC Twente Fulham 1 - 0

14-dec UEL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1



15/09/2011: Fulham - FC Twente 1 - 1

Grootste zege(s)
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
29/09/2011 UEL G-W2 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

20/10/2011 UEL G-W3 Odense BK FC Twente 1 - 4

25/11/2004 UEFA G-W2 Amica Wronki AZ 1 - 3

04/11/2004 UEFA G-W1 AZ AJ Auxerre 2 - 0

datum soort thuis uit uitslag
29/09/2011 UEL FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

20/10/2011 UEL Odense BK FC Twente 1 - 4

25/11/2004 UEFA Amica Wronki AZ 1 - 3

04/11/2004 UEFA AZ AJ Auxerre 2 - 0


Grootste nederla(a)g(en)
Co Adriaanse
coach
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
28/09/1999 UCL G1-W3 Sparta Praag Willem II 4 - 0

15/12/2004 UEFA G-W4 Grazer AK AZ 2 - 0

14/12/2011 UEL G-W6 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

datum soort thuis uit uitslag
28/09/1999 UCL Sparta Praag Willem II 4 - 0

15/12/2004 UEFA Grazer AK AZ 2 - 0

14/12/2011 UEL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1


  Debutanten
Nederlandse clubs
onder coach
Co Adriaanse
Groepsfase
in Europa
nr. debuut speler soort thuis uit uitslag stats
1999/2000
1. 15-sep Kris Mampaey UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3   3

2. 15-sep Kew Jaliens UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3  

3. 15-sep Raymond Victoria UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3   51

4. 15-sep Ousmane Sanou UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3   62

5. 28-sep Marco Gentile UCL Sparta Praag Willem II 4 - 0   46

6. 26-okt Jos van Nieuwstadt UCL Spartak Moskou Willem II 1 - 1  

7. 26-okt Erwin Hermes UCL Spartak Moskou Willem II 1 - 1   76

2011/2012
8. 03-nov Ninos Gouriye UEL FC Twente Odense BK 3 - 2   90

9. 14-dec Nick Marsman UEL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1   2

10. 14-dec Nils Röseler UEL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1  

  Debutanten
Nederlandse clubs
onder coach
Co Adriaanse
Groepsfase
in Europa
nr. debuut speler stats
1999/2000
1. 15-sep Kris Mampaey   3
  UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

2. 15-sep Kew Jaliens  
  UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

3. 15-sep Raymond Victoria   51
  UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

4. 15-sep Ousmane Sanou   62
  UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

5. 28-sep Marco Gentile   46
  UCL Sparta Praag Willem II 4 - 0

6. 26-okt Jos van Nieuwstadt  
  UCL Spartak Moskou Willem II 1 - 1

7. 26-okt Erwin Hermes   76
  UCL Spartak Moskou Willem II 1 - 1

2011/2012
8. 03-nov Ninos Gouriye   90
  UEL FC Twente Odense BK 3 - 2

9. 14-dec Nick Marsman   2
  UEL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

10. 14-dec Nils Röseler  
  UEL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1