Arne Slot - coach Nederlandse clubs in de Europa Cup.
Topscorers   Nederlands elftal   -   Eredivisie   -   NL-clubs in Europa
Arne Slot
Nederland
Geboren: 17-09-1978
Geboorteplaats: Bergentheim
Coach
Nederlandse clubs
in Europa
57 wedstrijden
Gewonnen: 25
Gelijk: 19
Verloren: 13
Voor: 111
Tegen: 66
Geel: 131
Rood: 5
Rood (direct): 4
Rood (2x geel): 1


TOTALEN: Arne Slot
Speler Eredivisie (208)
Coach Eredivisie (132)
Speler EC NL-club(s) (2)
Coach EC NL-club(s) (57)

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per club
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. AZ 21 8 9 4 37 19 54 2

2. Feyenoord 36 17 10 9 74 47 77 3


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. HNK Rijeka 1 1 0 0 4 1 2

2. FC Viktoria Plzen 1 1 0 0 3 1 4

3. Dinamo Kiev 1 0 0 1 0 2 3

4. FC Astana 2 2 0 0 11 0 1

5. FC Luzern 2 2 0 0 6 0 1

6. 1. FC Union Berlin 2 2 0 0 5 2 1

7. Shakhtar Donetsk 2 1 1 0 8 2 1

8. FK Mariupol 2 1 1 0 4 0 5

9. Royal Antwerp FC 2 1 1 0 5 2 10

10. BK Häcken 2 1 1 0 3 0 3

11. FC Drita 2 1 1 0 3 2 4

12. Olympique Marseille 2 1 1 0 3 2 7

13. Maccabi Haifa 2 1 1 0 2 1 3

14. Napoli 2 1 1 0 2 1 3

15. SK Sturm Graz 2 1 0 1 6 1 4

Totaal 26 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2020/2021 7 3 2 2 9 6 20

2. 2023/2024 8 2 2 4 11 12 21

3. 2022/2023 10 4 3 3 23 15 20 1

4. 2019/2020 14 5 7 2 28 13 34 2

5. 2021/2022 18 11 5 2 40 20 36 2


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. UEFA Champions League 2 1 0 1 3 3 7

2. Kwal. UEFA Europa Conference League 6 4 1 1 15 5 10 1

3. Kwal. UEFA Europa League 6 3 3 0 12 2 18

4. UEFA Champions League 6 2 0 4 9 10 14

5. UEFA Europa Conference League 12 7 4 1 25 15 26 1

6. UEFA Europa League 25 8 11 6 47 31 56 3



25-11-2021: SK Slavia Praag - Feyenoord 2 - 2

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Alle coaches
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Jan van Dijk 1 1 0 0 3 0 1

2. John de Wolf 1 1 0 0 3 1

3. Dwight Lodeweges 1 1 0 0 2 0 1

4. Clemens Westerhof 1 1 0 0 1 0

5. Edward Sturing 1 0 1 0 1 1 1

6. Geert Meijer 1 0 0 1 1 3 3

7. Hedwiges Maduro 1 0 0 1 0 2

8. Artur Jorge 2 1 1 0 6 3 4 1

9. Hans Dorjee 2 1 1 0 1 0 1

10. Adrie Koster 2 1 0 1 5 4 3

11. Issy ten Donkelaar 2 1 0 1 4 5 6 1

12. Thim van der Laan 2 1 0 1 4 5

13. Keith Spurgeon 2 1 0 1 3 4

14. George Knobel 2 1 0 1 1 2 3

15. Nol de Ruiter 2 1 0 1 3 5 3

Totaal 137 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 3e ronde return 1 1 0 0 7 1

2. Halve Finale 1 1 0 0 3 2 3

3. Halve Finale return 1 0 1 0 0 0 4

4. FINALE 1 0 0 1 0 1 1

5. 3e voorronde return 2 2 0 0 7 0 3

6. 2e voorronde return 2 2 0 0 6 2 5

7. 4e voorronde 2 1 1 0 6 1 6 1

8. 3e ronde 2 1 1 0 6 3 2

9. Kwartfinale 2 1 1 0 4 3 7

10. 4e voorronde return 2 1 0 1 5 4 9

11. Kwartfinale return 2 1 0 1 4 5 5 1

12. 2e ronde 2 0 2 0 2 2 6

13. 2e ronde 2 0 1 1 1 3 5

14. 2e voorronde 3 1 2 0 3 1 6

15. 3e voorronde 3 1 1 1 3 2 6

Totaal 21 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per stadion
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Astana Arena 1 1 0 0 5 0 1

2. Koning Boudewijnstadion 1 1 0 0 4 1 6

3. Bravida Arena 1 1 0 0 3 0 2

4. Swissporarena 1 1 0 0 3 0 1

5. Olympiastadion 1 1 0 0 2 1 1

6. Stadio San Paolo 1 1 0 0 1 0 1

7. MCH Arena 1 0 1 0 2 2 3

8. De Grolsch Veste 1 0 1 0 1 1 4

9. Stadion Wojska Polskiego 1 0 1 0 1 1 1

10. Chornomorets Stadium 1 0 1 0 0 0 2

11. Sammy Oferstadion 1 0 1 0 0 0 1

12. Stade Vélodrome 1 0 1 0 0 0 4

13. Stadiumi Fadil Vokrri 1 0 1 0 0 0 1

14. Estadio Cívitas Metropolitano 1 0 0 1 2 3 1

15. Celtic Park 1 0 0 1 1 2 4

Totaal 28 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per scheidsrechter
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Jérôme Brisard 1 1 0 0 6 0

2. Enea Jorgji 1 1 0 0 6 0

3. Mads-Kristoffer Kristoffersen 1 1 0 0 5 0 1

4. Craig Pawson 1 1 0 0 5 0 2 1

5. Bartosz Frankowski 1 1 0 0 4 0 3

6. Maurizio Mariani 1 1 0 0 5 2 1

7. Sergei Ivanov 1 1 0 0 4 1 2

8. Anastasios Sidiropoulos 1 1 0 0 4 1 6

9. Alejandro Hernández 1 1 0 0 3 0 1

10. Frank Schneider 1 1 0 0 3 0 2

11. Deniz Aytekin 1 1 0 0 3 1 1

12. Luís Godinho 1 1 0 0 3 1 4

13. Giorgi Kruashvili 1 1 0 0 3 1

14. Tobias Stieler 1 1 0 0 3 1 5

15. Michael Oliver 1 1 0 0 3 2 3

Totaal 46 scheidsrechters

(Bron: Algemeen Dagblad)
30-09-2021: Feyenoord - SK Slavia Praag 2 - 1

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Spelers
Nederlandse clubs
onder coach
Arne Slot
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Aliou Balde 1 1 0 0

2. Yusuf Barası 1 1 0 0

3. Mark Diemers 1 1 0 0 1

4. Maxim Gullit 1 1 0 0

5. Jacob Rasmussen 1 1 0 0

6. Mohamed Taabouni 1 1 0 0

7. João Carlos Teixeira 1 1 0 0 1

8. Sem Valk 1 1 0 0

9. Francesco Antonucci 1 0 1 0

10. Bjørn Johnsen 1 0 1 0

11. Givairo Read 1 0 1 0

12. Thomas van den Belt 1 0 0 1

13. Wouter Burger 1 0 0 1

14. Timo Letschert 1 0 0 1

15. Tijs Velthuis 1 0 0 1

16. Lennard Hartjes 2 2 0 0

17. Ramon Hendriks 2 2 0 0

18. Mimeirhel Benita 2 1 0 1

19. Leo Sauer 2 1 0 1

20. Thomas Beelen 3 0 2 1 1

21. Leroy Fer 4 3 1 0

22. Ridgeciano Haps 4 3 0 1 1

23. Jorrit Hendrix 4 2 2 0 1

24. Bruno Martins Indi 4 2 2 0 1 2

25. Naoufal Bannis 4 2 1 1

Totaal 83 spelers

Wedstrijden
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2019/2020
1. 25-07-2019 kw. UEL 2VR AZ BK Häcken 0 - 0

2. 01-08-2019 kw. UEL 2VR(r) BK Häcken AZ 0 - 3

3. 08-08-2019 kw. UEL 3VR FK Mariupol AZ 0 - 0

4. 15-08-2019 kw. UEL 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

5. 22-08-2019 kw. UEL 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

6. 29-08-2019 kw. UEL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

7. 19-09-2019 UEL G-W1 FK Partizan Belgrado AZ 2 - 2

8. 03-10-2019 UEL G-W2 AZ Manchester United 0 - 0

9. 24-10-2019 UEL G-W3 AZ FC Astana 6 - 0

10. 07-11-2019 UEL G-W4 FC Astana AZ 0 - 5

11. 28-11-2019 UEL G-W5 AZ FK Partizan Belgrado 2 - 2

12. 12-12-2019 UEL G-W6 Manchester United AZ 4 - 0

13. 20-02-2020 UEL 2R AZ LASK 1 - 1

14. 27-02-2020 UEL 2R(r) LASK AZ 2 - 0

2020/2021
15. 26-08-2020 kw. UCL 2VR AZ FC Viktoria Plzen 3 - 1

16. 15-09-2020 kw. UCL 3VR Dinamo Kiev AZ 2 - 0

17. 22-10-2020 UEL G-W1 Napoli AZ 0 - 1

18. 29-10-2020 UEL G-W2 AZ HNK Rijeka 4 - 1

19. 05-11-2020 UEL G-W3 Real Sociedad AZ 1 - 0

20. 26-11-2020 UEL G-W4 AZ Real Sociedad 0 - 0

21. 03-12-2020 UEL G-W5 AZ Napoli 1 - 1

2021/2022
22. 22-07-2021 kw. UECL 2VR FC Drita Feyenoord 0 - 0

23. 29-07-2021 kw. UECL 2VR(r) Feyenoord FC Drita 3 - 2

24. 05-08-2021 kw. UECL 3VR FC Luzern Feyenoord 0 - 3

25. 12-08-2021 kw. UECL 3VR(r) Feyenoord FC Luzern 3 - 0

26. 19-08-2021 kw. UECL 4VR Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

27. 26-08-2021 kw. UECL 4VR(r) IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1

28. 14-09-2021 UECL G-W1 Maccabi Haifa Feyenoord 0 - 0

29. 30-09-2021 UECL G-W2 Feyenoord SK Slavia Praag 2 - 1

30. 21-10-2021 UECL G-W3 Feyenoord 1. FC Union Berlin 3 - 1

31. 04-11-2021 UECL G-W4 1. FC Union Berlin Feyenoord 1 - 2

32. 25-11-2021 UECL G-W5 SK Slavia Praag Feyenoord 2 - 2

33. 09-12-2021 UECL G-W6 Feyenoord Maccabi Haifa 2 - 1

34. 10-03-2022 UECL 3R FK Partizan Belgrado Feyenoord 2 - 5

35. 07-04-2022 UECL 1/4 F Feyenoord SK Slavia Praag 3 - 3

36. 14-04-2022 UECL 1/4 F(r) SK Slavia Praag Feyenoord 1 - 3

37. 28-04-2022 UECL 1/2 F Feyenoord Olympique Marseille 3 - 2

38. 05-05-2022 UECL 1/2 F(r) Olympique Marseille Feyenoord 0 - 0

39. 25-05-2022 UECL Finale AS Roma Feyenoord 1 - 0

2022/2023
40. 08-09-2022 UEL G-W1 Lazio Feyenoord 4 - 2

41. 15-09-2022 UEL G-W2 Feyenoord SK Sturm Graz 6 - 0

42. 06-10-2022 UEL G-W3 FC Midtjylland Feyenoord 2 - 2

43. 13-10-2022 UEL G-W4 Feyenoord FC Midtjylland 2 - 2

44. 27-10-2022 UEL G-W5 SK Sturm Graz Feyenoord 1 - 0

45. 03-11-2022 UEL G-W6 Feyenoord Lazio 1 - 0

46. 09-03-2023 UEL 3R Shakhtar Donetsk Feyenoord 1 - 1

47. 16-03-2023 UEL 3R(r) Feyenoord Shakhtar Donetsk 7 - 1

48. 13-04-2023 UEL 1/4 F Feyenoord AS Roma 1 - 0

49. 20-04-2023 UEL 1/4 F(r) AS Roma Feyenoord 4 - 1

2023/2024
50. 19-09-2023 UCL G-W1 Feyenoord Celtic 2 - 0

51. 04-10-2023 UCL G-W2 Atlético Madrid Feyenoord 3 - 2

52. 25-10-2023 UCL G-W3 Feyenoord Lazio 3 - 1

53. 07-11-2023 UCL G-W4 Lazio Feyenoord 1 - 0

54. 28-11-2023 UCL G-W5 Feyenoord Atlético Madrid 1 - 3

55. 13-12-2023 UCL G-W6 Celtic Feyenoord 2 - 1

56. 15-02-2024 UEL 2R Feyenoord AS Roma 1 - 1

57. 22-02-2024 UEL 2R(r) AS Roma Feyenoord 1 - 1



09-12-2021: Feyenoord - Maccabi Haifa 2 - 1

Grootste thuiszeges
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
16-03-2023 UEL 3R(r) Feyenoord Shakhtar Donetsk 7 - 1

24-10-2019 UEL G-W3 AZ FC Astana 6 - 0

15-09-2022 UEL G-W2 Feyenoord SK Sturm Graz 6 - 0

19-08-2021 kw. UECL 4VR Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

15-08-2019 kw. UEL 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

26-08-2020 kw. UCL 2VR AZ FC Viktoria Plzen 3 - 1

21-10-2021 UECL G-W3 Feyenoord 1. FC Union Berlin 3 - 1

25-10-2023 UCL G-W3 Feyenoord Lazio 3 - 1

19-09-2023 UCL G-W1 Feyenoord Celtic 2 - 0


Grootste uitzeges
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
07-11-2019 UEL G-W4 FC Astana AZ 0 - 5

10-03-2022 UECL 3R FK Partizan Belgrado Feyenoord 2 - 5

29-08-2019 kw. UEL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

01-08-2019 kw. UEL 2VR(r) BK Häcken AZ 0 - 3

05-08-2021 kw. UECL 3VR FC Luzern Feyenoord 0 - 3


Grootste thuisnederlagen
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
28-11-2023 UCL G-W5 Feyenoord Atlético Madrid 1 - 3


Grootste uitnederlagen
Arne Slot
coach
Nederlandse clubs
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
12-12-2019 UEL G-W6 Manchester United AZ 4 - 0

26-08-2021 kw. UECL 4VR(r) IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1

15-09-2020 kw. UCL 3VR Dinamo Kiev AZ 2 - 0

04-10-2023 UCL G-W2 Atlético Madrid Feyenoord 3 - 2

13-12-2023 UCL G-W6 Celtic Feyenoord 2 - 1

25-05-2022 UECL Finale AS Roma Feyenoord 1 - 0

07-11-2023 UCL G-W4 Lazio Feyenoord 1 - 0


  Debutanten
Nederlandse clubs
onder coach
Arne Slot
in Europa
nr. debuut speler soort thuis uit uitslag
2019/2020
1. 25-07-2019 Albert Guðmundsson kw. UEL AZ BK Häcken 0 - 0
  58

2. 25-07-2019 Owen Wijndal kw. UEL AZ BK Häcken 0 - 0
  19

3. 25-07-2019 Calvin Stengs kw. UEL AZ BK Häcken 0 - 0
 

4. 25-07-2019 Yukinari Sugawara kw. UEL AZ BK Häcken 0 - 0
  59

5. 01-08-2019 Ferdy Druijf kw. UEL BK Häcken AZ 0 - 3
  80

6. 22-08-2019 Bjørn Johnsen kw. UEL AZ Royal Antwerp FC 1 - 1
  76

7. 07-11-2019 Zakaria Aboukhlal UEL FC Astana AZ 0 - 5
  78

8. 20-02-2020 Håkon Evjen UEL AZ LASK 1 - 1
  73

2020/2021
9. 22-10-2020 Jesper Karlsson UEL Napoli AZ 0 - 1
  88

10. 29-10-2020 Maxim Gullit UEL AZ HNK Rijeka 4 - 1
  89

11. 29-10-2020 Yusuf Barası UEL AZ HNK Rijeka 4 - 1
  89

12. 05-11-2020 Timo Letschert UEL Real Sociedad AZ 1 - 0
  71

13. 05-11-2020 Tijs Velthuis UEL Real Sociedad AZ 1 - 0
  71

2021/2022
14. 22-07-2021 Róbert Boženík kw. UECL FC Drita Feyenoord 0 - 0
  65

15. 22-07-2021 Marcus Holmgren Pedersen kw. UECL FC Drita Feyenoord 0 - 0
 

16. 22-07-2021 Francesco Antonucci kw. UECL FC Drita Feyenoord 0 - 0
  81

17. 05-08-2021 Gernot Trauner kw. UECL FC Luzern Feyenoord 0 - 3
 

18. 12-08-2021 Lennard Hartjes kw. UECL Feyenoord FC Luzern 3 - 0
  58

19. 12-08-2021 Antoni Milambo kw. UECL Feyenoord FC Luzern 3 - 0
  77

20. 19-08-2021 Ofir Marciano kw. UECL Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0
  82

21. 26-08-2021 Mimeirhel Benita kw. UECL IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1
  87

22. 14-09-2021 Fredrik Aursnes UECL Maccabi Haifa Feyenoord 0 - 0
 

23. 21-10-2021 Reiss Nelson UECL Feyenoord 1. FC Union Berlin 3 - 1
  83

24. 04-11-2021 Ramon Hendriks UECL 1. FC Union Berlin Feyenoord 1 - 2
  83

25. 09-12-2021 Aliou Balde UECL Feyenoord Maccabi Haifa 2 - 1
  79

26. 09-12-2021 Sem Valk UECL Feyenoord Maccabi Haifa 2 - 1
  56

2022/2023
27. 08-09-2022 Sebastian Szymański UEL Lazio Feyenoord 4 - 2
  46

28. 08-09-2022 Javairô Dilrosun UEL Lazio Feyenoord 4 - 2
  64

29. 08-09-2022 Quinten Timber UEL Lazio Feyenoord 4 - 2
  86

30. 08-09-2022 Mats Wieffer UEL Lazio Feyenoord 4 - 2
  64

31. 08-09-2022 Santiago Giménez UEL Lazio Feyenoord 4 - 2
  64 1 1

32. 08-09-2022 Quilindschy Hartman UEL Lazio Feyenoord 4 - 2
 

33. 08-09-2022 Dávid Hancko UEL Lazio Feyenoord 4 - 2
 

34. 08-09-2022 Igor Paixão UEL Lazio Feyenoord 4 - 2
  86

35. 15-09-2022 Marcos López UEL Feyenoord SK Sturm Graz 6 - 0
  55

36. 15-09-2022 Ezequiel Bullaude UEL Feyenoord SK Sturm Graz 6 - 0
  74

37. 09-03-2023 Timon Wellenreuther UEL Shakhtar Donetsk Feyenoord 1 - 1
  1

2023/2024
38. 19-09-2023 Luka Ivanušec UCL Feyenoord Celtic 2 - 0
  89

39. 19-09-2023 Ondřej Lingr UCL Feyenoord Celtic 2 - 0
  67

40. 19-09-2023 Yankuba Minteh UCL Feyenoord Celtic 2 - 0
  67

41. 19-09-2023 Leo Sauer UCL Feyenoord Celtic 2 - 0
  89

42. 04-10-2023 Ayase Ueda UCL Atlético Madrid Feyenoord 3 - 2
  60

43. 13-12-2023 Thomas Beelen UCL Celtic Feyenoord 2 - 1
  79

44. 13-12-2023 Thomas van den Belt UCL Celtic Feyenoord 2 - 1
  54

45. 15-02-2024 Givairo Read UEL Feyenoord AS Roma 1 - 1
  78