Tickets/Programma's


Tickets Europa Cup
Momenteel zijn er op deze site 1436 tickets van de Nederlandse clubs in de Europa Cup te vinden. Dit betekent 91.35% van alle gespeelde wedstrijden. Hieronder een willekeurige programma.
Heb je nog oude tickets in je bezit? En wil je helpen deze verzameling aan te vullen (zie onder voor de ontbrekende). Scan deze in of maak een digitale foto, en mail deze naar: scans at voetbalstats.nl Bij voorbaat dank.
Veel van de kaartjes (de meeste) die op deze pagina's worden getoond zijn beschikbaar gesteld door Fred de Ren. Hij is nog altijd op zoek naar 'originele' oude kaartjes, dus geen digitale versie. Heb je nog van deze kaartjes in je bezit en zou je deze aan Fred over willen dragen stuur hem dan een email.

28/09/2004 Bayern München - Ajax 4 - 0
Ontbrekende tickets
1. 09/07/2015 kw.EC3 Ferencváros Go Ahead Eagles 4 - 1

2. 23/08/2012 kw.EC3 Molde FK SC Heerenveen 2 - 0

3. 22/09/2004 EC3 Maccabi Petach-Tikva SC Heerenveen 0 - 0

4. 27/09/1989 EC2 Ikast FS FC Groningen 1 - 2

5. 30/09/1987 EC1 Galatasaray PSV 2 - 0

6. 01/10/1986 EC3 Galway United FC Groningen 1 - 3

7. 07/11/1984 EC2 Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

8. 19/10/1983 EC3 Sparta Carl Zeiss Jena 3 - 2

9. 28/09/1983 EC2 SK Brann Bergen NEC 0 - 1

10. 28/09/1983 EC3 Ferencváros PSV 0 - 2

11. 28/09/1983 EC3 Coleraine Sparta 1 - 1

12. 14/09/1983 EC3 Sparta Coleraine 4 - 0

13. 21/10/1981 EC3 Rapid Wien PSV 1 - 0

14. 30/09/1981 EC3 Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

15. 30/09/1981 EC3 Naestved PSV 2 - 1

16. 22/10/1980 EC2 Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

17. 21/10/1980 EC3 Levski Spartak Sofia AZ ' 67 1 - 1

18. 01/10/1980 EC3 IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

19. 30/09/1980 EC3 Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 4

20. 17/09/1980 EC3 FC Arges Pitesti FC Utrecht 0 - 0

21. 17/09/1980 EC2 Ilves Tampere Feyenoord 1 - 3

22. 19/09/1979 EC2 Panionios FC Twente 4 - 0

23. 01/11/1978 EC3 Lausanne Sports Ajax 0 - 4

24. 13/09/1978 EC3 Athletic Bilbao Ajax 2 - 0

25. 15/03/1978 EC2 FC Twente Vejle BK 4 - 0

26. 02/11/1977 EC3 Barcelona AZ ' 67 1 - 1

27. 19/10/1977 EC2 FC Twente SK Brann Bergen 2 - 0

28. 03/11/1976 EC1 PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

29. 20/10/1976 EC1 AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

30. 29/09/1976 EC3 Djurgĺrdens IF Feyenoord 2 - 1

31. 15/09/1976 EC1 Dundalk PSV 1 - 1

32. 31/03/1976 EC1 AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

33. 05/11/1975 EC1 PSV Ruch Chorzów 4 - 0

34. 01/10/1975 EC2 FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

35. 17/09/1975 EC2 Vejle BK FC Den Haag 0 - 2

36. 19/03/1975 EC2 Benfica PSV 1 - 2

37. 05/03/1975 EC3 Velez Mostar FC Twente 1 - 0

38. 11/12/1974 EC3 Fortuna Düsseldorf FC Amsterdam 1 - 2

39. 27/11/1974 EC3 Dukla Praag FC Twente 3 - 1

40. 06/11/1974 EC3 RWD Molenbeek FC Twente 0 - 1

41. 06/11/1974 EC2 PSV Gwardia Warschau 3 - 0

42. 23/10/1974 EC2 Gwardia Warschau PSV 1 - 5

43. 02/10/1974 EC2 FC Ards PSV 1 - 4

44. 22/09/1974 EC3 Hibernians FC FC Amsterdam 0 - 7

45. 07/11/1973 EC3 Gwardia Warschau Feyenoord 1 - 0

46. 07/11/1973 EC3 FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

47. 24/10/1973 EC3 Panachaiki Patras FC Twente 1 - 1

48. 03/10/1973 EC3 FC Twente Dundee FC 4 - 2

49. 19/09/1973 EC2 NAC FC Magdeburg 0 - 0

50. 19/09/1973 EC3 Dundee FC FC Twente 1 - 3

51. 13/12/1972 EC3 Las Palmas FC Twente 2 - 1

52. 25/10/1972 EC3 Boldklubben Frem FC Twente 0 - 5

53. 27/09/1972 EC2 FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

54. 13/09/1972 EC2 Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

55. 03/11/1971 EC3 PSV Real Madrid 2 - 0

56. 03/11/1971 EC2 Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

57. 20/10/1971 EC3 FC Den Haag Wolverhampton Wanderers 1 - 3

58. 20/10/1971 EC1 Dinamo Boekarest Feyenoord 0 - 3

59. 20/10/1971 EC3 Real Madrid PSV 3 - 1

60. 29/09/1971 EC3 PSV Chemie Halle 0 - 0

61. 28/09/1971 EC3 Aris Bonnevoie FC Den Haag 2 - 2

62. 16/09/1971 EC2 Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

63. 14/09/1971 EC3 FC Den Haag Aris Bonnevoie 5 - 0

64. 28/04/1971 EC2 Real Madrid PSV 2 - 1

65. 27/01/1971 EC3 Juventus FC Twente 2 - 0

66. 09/12/1970 EC3 Dinamo Zagreb FC Twente 2 - 2

67. 25/11/1970 EC3 Bayern München Sparta 2 - 1

68. 04/11/1970 EC3 FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

69. 04/11/1970 EC2 Steaua Boekarest PSV 0 - 3

70. 04/11/1970 EC3 Coleraine Sparta 1 - 2

71. 28/10/1970 EC3 Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

72. 20/10/1970 EC3 Sparta Coleraine 2 - 0

73. 29/09/1970 EC3 IA Akranes Sparta 0 - 9

74. 23/09/1970 EC3 Sparta IA Akranes 6 - 0

75. 16/09/1970 EC1 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

76. 16/09/1970 EC2 Gottwaldov PSV 2 - 1

77. 08/09/1970 EC3 FC Twente AEK Athene 3 - 0

78. 02/09/1970 EC3 AEK Athene FC Twente 0 - 1

79. 10/12/1969 EC3 Napoli Ajax 1 - 0

80. 30/09/1969 EC3 FC Twente FC Rouen 1 - 0

81. 30/09/1969 EC1 Feyenoord KR Reijkjavik 4 - 0

82. 17/09/1969 EC2 Rapid Wien PSV 1 - 2

83. 09/09/1969 EC3 FC Rouen FC Twente 2 - 0

84. 15/01/1969 EC3 DWS Glasgow Rangers 0 - 2

85. 03/10/1968 EC2 Grazer AK ADO 0 - 2

86. 01/10/1968 EC3 Dundalk DOS 2 - 1

87. 25/09/1968 EC3 DWS Beerschot AC 2 - 1

88. 17/09/1968 EC3 Feyenoord Newcastle United 2 - 0

89. 11/09/1968 EC3 DOS Dundalk 1 - 1

90. 29/11/1967 EC2 Cardiff City NAC 4 - 1

91. 15/11/1967 EC2 NAC Cardiff City 1 - 1

92. 12/10/1967 EC3 Real Zaragoza DOS 3 - 1

93. 04/10/1967 EC3 Dundee FC DWS 3 - 0

94. 27/09/1967 EC3 DWS Dundee FC 2 - 1

95. 21/09/1967 EC2 Floriana FC NAC 1 - 2

96. 14/09/1967 EC3 DOS Real Zaragoza 3 - 2

97. 16/11/1966 EC2 Sparta Servette FC Genčve 1 - 0

98. 09/11/1966 EC2 Servette FC Genčve Sparta 2 - 0

99. 26/10/1966 EC3 Leeds United DWS 5 - 1

100. 18/10/1966 EC3 DWS Leeds United 1 - 3

101. 05/10/1966 EC1 Besiktas Ajax 1 - 2

102. 05/10/1966 EC2 Sparta Floriana FC 6 - 0

103. 21/09/1966 EC3 FC Basel DOS 2 - 2

104. 18/09/1966 EC2 Floriana FC Sparta 1 - 1

105. 13/09/1966 EC3 DOS FC Basel 2 - 1

106. 06/10/1965 EC3 Barcelona DOS 7 - 1

107. 16/09/1965 EC3 DOS Barcelona 0 - 0

108. 09/12/1964 EC3 FC Luik DOS 2 - 0

109. 19/11/1964 EC3 DOS FC Luik 0 - 2

110. 13/10/1964 EC3 DOS Kjřbenhavns Boldklub 2 - 1

111. 07/10/1964 EC1 Fenerbahçe DWS 0 - 1

112. 30/09/1964 EC3 Kjřbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

113. 23/09/1964 EC2 Torino Fortuna ' 54 3 - 1

114. 11/03/1964 EC1 FC Zürich PSV 3 - 1

115. 27/11/1963 EC1 PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

116. 13/11/1963 EC1 Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

117. 15/10/1963 EC3 Sheffield Wednesday DOS 4 - 1

118. 09/10/1963 EC1 PSV Esbjerg fB 7 - 1

119. 25/09/1963 EC1 Esbjerg fB PSV 3 - 4

120. 12/12/1962 EC3 Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

121. 28/11/1962 EC1 Vasas Boedapest Feyenoord 2 - 2

122. 27/11/1962 EC3 Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

123. 17/10/1962 EC3 Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

124. 19/09/1962 EC2 Lausanne Sports Sparta 3 - 0

125. 12/09/1962 EC1 Servette FC Genčve Feyenoord 1 - 3

126. 12/09/1962 EC3 Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

127. 29/11/1961 EC2 Ujpest Dozsa Ajax 3 - 1

128. 06/09/1961 EC1 IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

129. 31/08/1960 EC1 Frederikstad FK Ajax 4 - 3

130. 25/11/1959 EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

131. 05/11/1959 EC1 IFK Göteborg Sparta 3 - 1

132. 25/10/1959 EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

133. 01/10/1958 EC1 DOS Sporting Lissabon 3 - 4

134. 26/02/1958 EC1 Vasas Boedapest Ajax 4 - 0

135. 27/11/1957 EC1 Ajax SC Wismut Karl-Marx-Stadt 1 - 0

136. 03/11/1956 EC1 Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

137. 01/11/1955 EC1 PSV Rapid Wien 1 - 0

138. 21/09/1955 EC1 Rapid Wien PSV 6 - 1