Tweet

Ontbrekende gegevens

Hieronder links naar ontbrekende gegevens.
Kunt u deze aanvullen?
Een e-mail wordt zeer op prijs gesteld.

winst gelijk verlies
nr. debuut speler soort thuis uit uitslag
1958/1959
1. 01-okt   Ivson EC1 DOS   Sporting Lissabon   3 - 4

1959/1960
2. 25-okt   Lars Andersson EC1 Sparta   IFK Göteborg   3 - 1

3. 25-okt   Nils Jonsson EC1 Sparta   IFK Göteborg   3 - 1

4. 25-okt   Allan Johansson EC1 Sparta   IFK Göteborg   3 - 1

5. 25-okt   Lennart Nilsson EC1 Sparta   IFK Göteborg   3 - 1

6. 25-okt   Bengt Pettersson EC1 Sparta   IFK Göteborg   3 - 1

1961/1962
7. 06-sep   Gunro Lindberg EC1 IFK Göteborg   Feyenoord   0 - 3

8. 06-sep   Ake Gustavsson EC1 IFK Göteborg   Feyenoord   0 - 3

9. 06-sep   Kenny Karlsson EC1 IFK Göteborg   Feyenoord   0 - 3

1962/1963
10. 27-nov   Pat Hughes EC3 Stad Utrecht   Hibernian   0 - 1

11. 27-nov   Duncan Falconer EC3 Stad Utrecht   Hibernian   0 - 1

12. 12-dec   George Muir EC3 Hibernian   Stad Utrecht   2 - 1

1963/1964
13. 13-nov   Atanas Manolov EC1 Spartak Plovdiv   PSV   0 - 1

14. 13-nov   Ivan Ivanov EC1 Spartak Plovdiv   PSV   0 - 1

15. 13-nov   Stoian Maznev EC1 Spartak Plovdiv   PSV   0 - 1

16. 13-nov   Georgi Botev EC1 Spartak Plovdiv   PSV   0 - 1

17. 13-nov   Mihail Dushev EC1 Spartak Plovdiv   PSV   0 - 1

18. 13-nov   Georgi Benchev EC1 Spartak Plovdiv   PSV   0 - 1

19. 27-nov   Georgi Lazarov EC1 PSV   Spartak Plovdiv   0 - 0

1964/1965
20. 16-sep   Ali Filibeli EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

21. 16-sep   Ismail Kurt EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

22. 16-sep   Özcan Köksoy EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

23. 16-sep   Hüseyin Yazici EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

24. 16-sep   Osman Göktan EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

25. 16-sep   Ali Okçuoglu EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

26. 16-sep   Birol Pekel EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

27. 16-sep   Aydin Yelken EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

28. 16-sep   Nedim Dogan EC1 DWS   Fenerbahçe   3 - 1

29. 07-okt   Hazım Cantez EC1 Fenerbahçe   DWS   0 - 1

30. 07-okt   Sükrü Birant EC1 Fenerbahçe   DWS   0 - 1

31. 07-okt   Ziya Sengül EC1 Fenerbahçe   DWS   0 - 1

32. 07-okt   Yildirim Iper EC1 Fenerbahçe   DWS   0 - 1

33. 07-okt   Senol Birol EC1 Fenerbahçe   DWS   0 - 1

34. 07-okt   Özer Kanra EC1 Fenerbahçe   DWS   0 - 1

1966/1967
35. 18-sep   Charles Zerafa EC2 Floriana FC   Sparta   1 - 1

36. 18-sep   Hugh Caruana EC2 Floriana FC   Sparta   1 - 1

37. 18-sep   Emmanuel Aquilina EC2 Floriana FC   Sparta   1 - 1

38. 18-sep   Charles Galea EC2 Floriana FC   Sparta   1 - 1

39. 28-sep   Necmi Mutlu EC1 Ajax   Besiktas   2 - 0

40. 28-sep   Fehmi Saginoglu EC1 Ajax   Besiktas   2 - 0

41. 28-sep   Yavuz Coker EC1 Ajax   Besiktas   2 - 0

42. 28-sep   Sureyya Özkefe EC1 Ajax   Besiktas   2 - 0

43. 28-sep   Yusuf Tunaoglu EC1 Ajax   Besiktas   2 - 0

44. 28-sep   Güven Önüt EC1 Ajax   Besiktas   2 - 0

45. 28-sep   Fethi Türkes EC1 Ajax   Besiktas   2 - 0

46. 28-sep   Faruk Karadogan EC1 Ajax   Besiktas   2 - 0

47. 05-okt   Ahmet Özacar EC1 Besiktas   Ajax   1 - 2

48. 05-okt   Saviour Borg EC2 Sparta   Floriana FC   6 - 0

1967/1968
49. 21-sep   Charles Farrugia EC2 Floriana FC   NAC   1 - 2

50. 21-sep   Charles Grech EC2 Floriana FC   NAC   1 - 2

51. 21-sep   Charles Buttigieg EC2 Floriana FC   NAC   1 - 2

52. 21-sep   Publius Micallef EC2 Floriana FC   NAC   1 - 2

53. 27-sep   Alex Stuart EC3 DWS   Dundee FC   2 - 1

54. 27-sep   Alexander Bryce EC3 DWS   Dundee FC   2 - 1

55. 04-okt   Ron Selway EC3 Dundee FC   DWS   3 - 0

1968/1969
56. 11-sep   Pat Lawless EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

57. 11-sep   Des O'Reilly EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

58. 11-sep   Kevin Murray EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

59. 11-sep   Francis Brennan EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

60. 11-sep   Patsy McKeown EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

61. 11-sep   Michael Millington EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

62. 11-sep   James Morrissey EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

63. 11-sep   Laurence Gilmore EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

64. 11-sep   Frank Campbell EC3 DOS   Dundalk   1 - 1

65. 01-okt   John Murphy EC3 Dundalk   DOS   2 - 1

66. 01-okt   Kevin Blount EC3 Dundalk   DOS   2 - 1

67. 01-okt   Paddy Turner EC3 Dundalk   DOS   2 - 1

68. 13-nov   Yavuz Simsek EC1 Ajax   Fenerbahçe   2 - 0

69. 13-nov   Yilmaz Sen EC1 Ajax   Fenerbahçe   2 - 0

70. 13-nov   Ercan Aktuna EC1 Ajax   Fenerbahçe   2 - 0

71. 13-nov   Levent Engineri EC1 Ajax   Fenerbahçe   2 - 0

72. 13-nov   Selim Soydan EC1 Ajax   Fenerbahçe   2 - 0

73. 13-nov   Abdullah Cevrim EC1 Ajax   Fenerbahçe   2 - 0

74. 13-nov   Salim Görür EC1 Ajax   Fenerbahçe   2 - 0

75. 28-nov   Numan Okumus EC1 Fenerbahçe   Ajax   0 - 2

1970/1971
76. 02-sep   Stelios Konstantinidis EC3 AEK Athene   FC Twente   0 - 1

77. 02-sep   Michalis Triantafillou EC3 AEK Athene   FC Twente   0 - 1

78. 02-sep   Nikos Karapoulitidis EC3 AEK Athene   FC Twente   0 - 1

79. 02-sep   Nikos Stathopoulos EC3 AEK Athene   FC Twente   0 - 1

80. 16-sep   Mihallaq Konomi EC1 17. Nentori Tirana   Ajax   2 - 2

81. 16-sep   Perikli Dhales EC1 17. Nentori Tirana   Ajax   2 - 2

82. 16-sep   Niko Xhacka EC1 17. Nentori Tirana   Ajax   2 - 2

83. 16-sep   Arben Çela EC1 17. Nentori Tirana   Ajax   2 - 2

84. 16-sep   Shpetin Habibi EC1 17. Nentori Tirana   Ajax   2 - 2

85. 16-sep   Eugen Pozsoni EC1 Feyenoord   UTA Arad   1 - 1

86. 16-sep   Vaclav Hastik EC2 Gottwaldov   PSV   2 - 1

87. 16-sep   Oldrich Zakopal EC2 Gottwaldov   PSV   2 - 1

88. 16-sep   Vlastimil Kucera EC2 Gottwaldov   PSV   2 - 1

89. 16-sep   Jan Urban EC2 Gottwaldov   PSV   2 - 1

90. 16-sep   Josef Nemec EC2 Gottwaldov   PSV   2 - 1

91. 16-sep   Rudolf Zavadil EC2 Gottwaldov   PSV   2 - 1

92. 16-sep   Juraj Jencik EC2 Gottwaldov   PSV   2 - 1

93. 16-sep   Alexander Malits EC2 Gottwaldov   PSV   2 - 1

94. 30-sep   Koco Dinella EC1 Ajax   17. Nentori Tirana   2 - 0

95. 30-sep   Bujar Tafaj EC1 Ajax   17. Nentori Tirana   2 - 0

96. 30-sep   Jaroslav Jugas EC2 PSV   Gottwaldov   1 - 0

97. 20-okt   Edward Crossan EC3 Sparta   Coleraine   2 - 0

98. 20-okt   David Jackson EC3 Sparta   Coleraine   2 - 0

99. 20-okt   David Gordon EC3 Sparta   Coleraine   2 - 0

100. 20-okt   John McCurdy EC3 Sparta   Coleraine   2 - 0

101. 20-okt   Sean Dunlop EC3 Sparta   Coleraine   2 - 0

102. 20-okt   Brian Jennings EC3 Sparta   Coleraine   2 - 0

103. 20-okt   Tony Curley EC3 Sparta   Coleraine   2 - 0

104. 28-okt   Taskin Yilmaz EC3 Eskisehirspor   FC Twente   3 - 2

105. 28-okt   Faik Sentaslar EC3 Eskisehirspor   FC Twente   3 - 2

106. 28-okt   Vahap Özbayer EC3 Eskisehirspor   FC Twente   3 - 2

107. 28-okt   Nuri Toygün EC3 Eskisehirspor   FC Twente   3 - 2

108. 28-okt   Nihat Atacan EC3 Eskisehirspor   FC Twente   3 - 2

109. 28-okt   Burhan Ipek EC3 Eskisehirspor   FC Twente   3 - 2

110. 04-nov   Ilhan Colak EC3 FC Twente   Eskisehirspor   6 - 1

111. 16-dec   Damir Valec EC3 FC Twente   Dinamo Zagreb   1 - 0

1971/1972
112. 14-sep   Claude Schanen EC3 FC Den Haag   Aris Bonnevoie   5 - 0

113. 14-sep   Raymond Stocklausen EC3 FC Den Haag   Aris Bonnevoie   5 - 0

114. 15-sep   Savvakis Vasileiou EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

115. 15-sep   Savvakis Pieridis EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

116. 15-sep   Sotirakis Georgiou EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

117. 15-sep   Charalampos Partasidis EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

118. 15-sep   Kokos Mihail EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

119. 15-sep   Panikos Efthimiadis EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

120. 15-sep   Giannis Pavlou EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

121. 15-sep   Andreas Assiotis EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

122. 15-sep   Dimitrakis Argyrou EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

123. 15-sep   Andreas Limbouris EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

124. 15-sep   Markos Markou EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

125. 15-sep   Giorgos Kettenis EC1 Feyenoord   Olympiakos Nicosia   8 - 0

126. 22-sep   Panikos Konstantinou EC1 Olympiakos Nicosia   Feyenoord   0 - 9

1972/1973
127. 13-sep   Jean Schlüter EC3 Feyenoord   US Rumelange   9 - 0

128. 13-sep   Marcel Bertoldo EC3 Feyenoord   US Rumelange   9 - 0

129. 13-sep   Marius Pawlowski EC3 Feyenoord   US Rumelange   9 - 0

130. 13-sep   René Cardoni EC3 Feyenoord   US Rumelange   9 - 0

131. 13-sep   Carlo Scarpellini EC3 Feyenoord   US Rumelange   9 - 0

132. 27-sep   Jean-Pierre Bertoldo EC3 US Rumelange   Feyenoord   0 - 12

133. 25-okt   Slobodan Mesanovic EC3 Feyenoord   OFK Belgrado   4 - 3

134. 25-okt   Zdravko Jokic EC3 Feyenoord   OFK Belgrado   4 - 3

1973/1974
135. 19-sep   John Gray EC3 Dundee FC   FC Twente   1 - 3

136. 24-okt   Giannis Androutsos EC3 Panachaiki Patras   FC Twente   1 - 1

137. 24-okt   Sotiris Leventis EC3 Panachaiki Patras   FC Twente   1 - 1

138. 24-okt   Pavlis Sideris EC3 Panachaiki Patras   FC Twente   1 - 1

139. 24-okt   Manolis Pappas EC3 Panachaiki Patras   FC Twente   1 - 1

140. 07-nov   Giannis Dandelis EC3 FC Twente   Panachaiki Patras   7 - 0

1974/1975
141. 18-sep   Joseph Zarb EC3 FC Amsterdam   Hibernians FC   5 - 0

142. 18-sep   Richard Buhega EC3 FC Amsterdam   Hibernians FC   5 - 0

143. 18-sep   Charles Gatt EC3 FC Amsterdam   Hibernians FC   5 - 0

144. 18-sep   Joe Muscat EC3 FC Amsterdam   Hibernians FC   5 - 0

145. 18-sep   Silvio Camilleri EC3 FC Amsterdam   Hibernians FC   5 - 0

146. 18-sep   Robert Lamont EC1 Feyenoord   Coleraine   7 - 0

147. 18-sep   Eugene McNutt EC1 Feyenoord   Coleraine   7 - 0

148. 18-sep   Alan Simpson EC1 Feyenoord   Coleraine   7 - 0

149. 18-sep   Anthony Hutton EC1 Feyenoord   Coleraine   7 - 0

150. 18-sep   Robert McKenzie EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

151. 18-sep   Ronnie Cromie EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

152. 18-sep   Davy McCoy EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

153. 18-sep   Syd Patterson EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

154. 18-sep   Ray Mowat EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

155. 18-sep   David Graham EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

156. 18-sep   Maxie Patton EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

157. 18-sep   Billy McAvoy EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

158. 18-sep   Dennis Guy EC2 PSV   FC Ards   10 - 0

159. 02-okt   Peter Tweed EC1 Coleraine   Feyenoord   1 - 4

160. 02-okt   Trevor Best EC2 FC Ards   PSV   1 - 4

161. 11-dec   Miroslav Datko EC3 FC Twente   Dukla Praag   5 - 0

162. 05-mrt   Dubravko Ledic EC3 Velez Mostar   FC Twente   1 - 0

163. 05-mrt   Marijan Kvesic EC3 Velez Mostar   FC Twente   1 - 0

164. 05-mrt   Momcilo Vukoje EC3 Velez Mostar   FC Twente   1 - 0

165. 05-mrt   Mirsad Mulahasanovic EC3 Velez Mostar   FC Twente   1 - 0

1975/1976
166. 16-sep   Trevor McCullough EC3 Glentoran   Ajax   1 - 6

167. 16-sep   Alex Robson EC3 Glentoran   Ajax   1 - 6

168. 16-sep   Thomas Craig EC3 Glentoran   Ajax   1 - 6

169. 16-sep   Billy Stewart EC3 Glentoran   Ajax   1 - 6

170. 16-sep   Robert McCreery EC3 Glentoran   Ajax   1 - 6

171. 16-sep   Billy Kennedy EC3 Glentoran   Ajax   1 - 6

172. 16-sep   Warren Feeney EC3 Glentoran   Ajax   1 - 6

173. 16-sep   Peter Dickenson EC3 Glentoran   Ajax   1 - 6

174. 17-sep   Ken Barclay EC1 Linfield   PSV   1 - 2

175. 17-sep   Eric Bowyer EC1 Linfield   PSV   1 - 2

176. 17-sep   Thomas McVeigh EC1 Linfield   PSV   1 - 2

177. 17-sep   Richard Porter EC1 Linfield   PSV   1 - 2

178. 17-sep   Ronnie Bell EC1 Linfield   PSV   1 - 2

179. 17-sep   Martin Malone EC1 Linfield   PSV   1 - 2

180. 17-sep   Edward Paterson EC1 Linfield   PSV   1 - 2

181. 01-okt   Ken Crozier EC1 PSV   Linfield   8 - 0

182. 01-okt   George Hunter EC1 PSV   Linfield   8 - 0

1976/1977
183. 15-sep   Richard Blackmore EC1 Dundalk   PSV   1 - 1

184. 15-sep   Jackie McManus EC1 Dundalk   PSV   1 - 1

185. 15-sep   Seamus McDowell EC1 Dundalk   PSV   1 - 1

186. 15-sep   Mick Lawlor EC1 Dundalk   PSV   1 - 1

187. 15-sep   Tony Cavanagh EC1 Dundalk   PSV   1 - 1

188. 15-sep   Frank Devlin EC1 Dundalk   PSV   1 - 1

189. 15-sep   Sean Sheehy EC1 Dundalk   PSV   1 - 1

190. 29-sep   Terence Flanagan EC1 PSV   Dundalk   6 - 0

1977/1978
191. 14-sep   Louis Chiuminatto EC3 AZ ' 67   Red Boys Differdange   11 - 1

192. 14-sep   Erhard Berkefeld EC3 AZ ' 67   Red Boys Differdange   11 - 1

193. 14-sep   Rene Müller EC3 AZ ' 67   Red Boys Differdange   11 - 1

194. 14-sep   Thomas Ferguson EC3 Glenavon   PSV   2 - 6

195. 14-sep   Jeff Blair EC3 Glenavon   PSV   2 - 6

196. 14-sep   David Cull EC3 Glenavon   PSV   2 - 6

197. 14-sep   David Neill EC3 Glenavon   PSV   2 - 6

198. 14-sep   Stan Sheppard EC3 Glenavon   PSV   2 - 6

199. 14-sep   Michael McDonald EC3 Glenavon   PSV   2 - 6

200. 14-sep   Brian Megarry EC3 Glenavon   PSV   2 - 6

201. 14-sep   Sammy McQuiston EC3 Glenavon   PSV   2 - 6

202. 28-sep   Joseph Marley EC3 PSV   Glenavon   5 - 0

203. 19-okt   Wieslaw Chodakowski EC3 Widzew Lodz   PSV   3 - 5

1978/1979
204. 13-sep   Emin Illhan EC1 Fenerbahçe   PSV   2 - 1

205. 13-sep   Önder Mustafaoglu EC1 Fenerbahçe   PSV   2 - 1

1979/1980
206. 19-sep   Vasilis Moraitelis EC2 Panionios   FC Twente   4 - 0

207. 19-sep   Carlos Felipe Nunez EC2 Panionios   FC Twente   4 - 0

208. 24-okt   Antonas Paraskeva EC1 Ajax   Omonia Nicosia   10 - 0

209. 24-okt   Takis Miamiliotis EC1 Ajax   Omonia Nicosia   10 - 0

210. 24-okt   Charalampos Kontogiorgos EC1 Ajax   Omonia Nicosia   10 - 0

211. 24-okt   Petros Frixou EC1 Ajax   Omonia Nicosia   10 - 0

212. 24-okt   Koulis Poiatzis EC1 Ajax   Omonia Nicosia   10 - 0

213. 24-okt   Takis Mavris EC1 Ajax   Omonia Nicosia   10 - 0

214. 24-okt   Andreas Kanaris EC1 Ajax   Omonia Nicosia   10 - 0

1980/1981
215. 17-sep   Alain Valli EC3 AZ ' 67   Red Boys Differdange   6 - 0

216. 17-sep   Gianni Baldinucci EC3 AZ ' 67   Red Boys Differdange   6 - 0

217. 17-sep   Gilbert Hotton EC3 AZ ' 67   Red Boys Differdange   6 - 0

218. 17-sep   Agron Dautaj EC1 Dinamo Tirana   Ajax   0 - 2

219. 17-sep   Artur Cobani EC1 Dinamo Tirana   Ajax   0 - 2

220. 17-sep   Halit Gega EC1 Dinamo Tirana   Ajax   0 - 2

221. 17-sep   Nicolae Kallo EC3 FC Arges Pitesti   FC Utrecht   0 - 0

222. 26-nov   Aleksandar Panajotovic EC3 Radnicki Nis   AZ ' 67   2 - 2

223. 26-nov   Zoran Martinovic EC3 Radnicki Nis   AZ ' 67   2 - 2

224. 04-mrt   Ivan Haiderliev EC2 Slavia Sofia   Feyenoord   3 - 2

1981/1982
225. 16-sep   Helge Haugen EC1 IK Start Kristiansand   AZ ' 67   1 - 3

226. 25-nov   Miodrag Savic EC3 Radnicki Nis   Feyenoord   2 - 0

1982/1983
227. 15-sep   Patrick Nolan EC2 Limerick United   AZ ' 67   1 - 1

228. 15-sep   Joe O'Mahony EC2 Limerick United   AZ ' 67   1 - 1

229. 15-sep   Brendan Storan EC2 Limerick United   AZ ' 67   1 - 1

230. 15-sep   Liam Keane EC2 Limerick United   AZ ' 67   1 - 1

231. 15-sep   James Nodwell EC2 Limerick United   AZ ' 67   1 - 1

232. 15-sep   Gerry Duggan EC2 Limerick United   AZ ' 67   1 - 1

1983/1984
233. 14-sep   Vincent Magee EC3 Sparta   Coleraine   4 - 0

234. 14-sep   Ronnie McDowell EC3 Sparta   Coleraine   4 - 0

235. 14-sep   Raymond Henry EC3 Sparta   Coleraine   4 - 0

236. 14-sep   Patrick Mullan EC3 Sparta   Coleraine   4 - 0

237. 14-sep   Gerry O'Kane EC3 Sparta   Coleraine   4 - 0

238. 14-sep   Kevin Mahon EC3 Sparta   Coleraine   4 - 0

1984/1985
239. 18-sep   Juan Sarrias EC3 Red Boys Differdange   Ajax   0 - 0

240. 18-sep   Gerard Simon EC3 Red Boys Differdange   Ajax   0 - 0

1985/1986
241. 11-sep   Charalampos Stratigelis EC3 Avenir Beggen   PSV   0 - 2

1986/1987
242. 16-sep   John Naughton EC3 FC Groningen   Galway United   5 - 1

243. 16-sep   Martin Moran EC3 FC Groningen   Galway United   5 - 1

244. 16-sep   Paul Murphy EC3 FC Groningen   Galway United   5 - 1

245. 16-sep   Richard O'Flaherty EC3 FC Groningen   Galway United   5 - 1

246. 17-sep   Salih Salimoglu EC2 Bursaspor   Ajax   0 - 2

1987/1988
247. 16-sep   Harry McCue EC2 Ajax   Dundalk   4 - 0

248. 16-sep   Omar Colman EC3 Feyenoord   Spora Luxemburg   5 - 0

249. 04-nov   Adam Mandziara EC2 Young Boys   FC Den Haag   1 - 0

1988/1989
250. 01-mrt   Stefan Bachev EC2 Sredets Sofia   Roda JC   2 - 1

1991/1992
251. 18-sep   Armand Damo EC2 Partizan Tirana   Feyenoord   0 - 0

252. 18-sep   Marko Pelinxhi EC2 Partizan Tirana   Feyenoord   0 - 0

253. 18-sep   Astrit Sheta EC2 Partizan Tirana   Feyenoord   0 - 0

1992/1993
254. 16-sep   Carlos Oleran EC2 Feyenoord   Hapoel Petach Tikva   1 - 0

255. 16-sep   Bhagat Udda EC2 Feyenoord   Hapoel Petach Tikva   1 - 0

256. 16-sep   Noam Keisy EC2 Feyenoord   Hapoel Petach Tikva   1 - 0

257. 30-sep   Oz Ilya EC2 Hapoel Petach Tikva   Feyenoord   2 - 1

258. 30-sep   Menachem Basson EC2 Hapoel Petach Tikva   Feyenoord   2 - 1

1995/1996
259. 14-sep   Normunds Zile EC2 DAG Liepaja   Feyenoord   0 - 7

260. 14-sep   Jonas Kibartas EC2 DAG Liepaja   Feyenoord   0 - 7

261. 14-sep   Valeri Movko EC2 DAG Liepaja   Feyenoord   0 - 7

262. 14-sep   Maksims Kasjans EC2 DAG Liepaja   Feyenoord   0 - 7

263. 14-sep   Roman Kalyuzhny EC2 DAG Liepaja   Feyenoord   0 - 7

1997/1998
264. 18-sep   Sharon Bochnik EC2 Hapoel Beer Sheva   Roda JC   1 - 4

265. 18-sep   David Moial EC2 Hapoel Beer Sheva   Roda JC   1 - 4

266. 02-okt   Sharon Refael EC2 Roda JC   Hapoel Beer Sheva   10 - 0

267. 23-okt   Igor Pandza EC2 Primorje Ajdovscina   Roda JC   0 - 2

2001/2002
268. 20-sep   Georgios Kavazis EC3 Ajax   Apollon Limassol   2 - 0

269. 20-sep   Kyriacos Papakyriacou EC3 Ajax   Apollon Limassol   2 - 0

270. 20-sep   Marios Panayiotou EC3 Ajax   Apollon Limassol   2 - 0

nr. debuut speler tegen uitslag
1958/1959
1. 01-okt Ivson Sporting Lissabon 3 - 4

1959/1960
2. 25-okt Lars Andersson IFK Göteborg 3 - 1

3. 25-okt Nils Jonsson IFK Göteborg 3 - 1

4. 25-okt Allan Johansson IFK Göteborg 3 - 1

5. 25-okt Lennart Nilsson IFK Göteborg 3 - 1

6. 25-okt Bengt Pettersson IFK Göteborg 3 - 1

1961/1962
7. 06-sep Gunro Lindberg IFK Göteborg 0 - 3

8. 06-sep Ake Gustavsson IFK Göteborg 0 - 3

9. 06-sep Kenny Karlsson IFK Göteborg 0 - 3

1962/1963
10. 27-nov Pat Hughes Hibernian 0 - 1

11. 27-nov Duncan Falconer Hibernian 0 - 1

12. 12-dec George Muir Hibernian 2 - 1

1963/1964
13. 13-nov Atanas Manolov Spartak Plovdiv 0 - 1

14. 13-nov Ivan Ivanov Spartak Plovdiv 0 - 1

15. 13-nov Stoian Maznev Spartak Plovdiv 0 - 1

16. 13-nov Georgi Botev Spartak Plovdiv 0 - 1

17. 13-nov Mihail Dushev Spartak Plovdiv 0 - 1

18. 13-nov Georgi Benchev Spartak Plovdiv 0 - 1

19. 27-nov Georgi Lazarov Spartak Plovdiv 0 - 0

1964/1965
20. 16-sep Ali Filibeli Fenerbahçe 3 - 1

21. 16-sep Ismail Kurt Fenerbahçe 3 - 1

22. 16-sep Özcan Köksoy Fenerbahçe 3 - 1

23. 16-sep Hüseyin Yazici Fenerbahçe 3 - 1

24. 16-sep Osman Göktan Fenerbahçe 3 - 1

25. 16-sep Ali Okçuoglu Fenerbahçe 3 - 1

26. 16-sep Birol Pekel Fenerbahçe 3 - 1

27. 16-sep Aydin Yelken Fenerbahçe 3 - 1

28. 16-sep Nedim Dogan Fenerbahçe 3 - 1

29. 07-okt Hazım Cantez Fenerbahçe 0 - 1

30. 07-okt Sükrü Birant Fenerbahçe 0 - 1

31. 07-okt Ziya Sengül Fenerbahçe 0 - 1

32. 07-okt Yildirim Iper Fenerbahçe 0 - 1

33. 07-okt Senol Birol Fenerbahçe 0 - 1

34. 07-okt Özer Kanra Fenerbahçe 0 - 1

1966/1967
35. 18-sep Charles Zerafa Floriana FC 1 - 1

36. 18-sep Hugh Caruana Floriana FC 1 - 1

37. 18-sep Emmanuel Aquilina Floriana FC 1 - 1

38. 18-sep Charles Galea Floriana FC 1 - 1

39. 28-sep Necmi Mutlu Besiktas 2 - 0

40. 28-sep Fehmi Saginoglu Besiktas 2 - 0

41. 28-sep Yavuz Coker Besiktas 2 - 0

42. 28-sep Sureyya Özkefe Besiktas 2 - 0

43. 28-sep Yusuf Tunaoglu Besiktas 2 - 0

44. 28-sep Güven Önüt Besiktas 2 - 0

45. 28-sep Fethi Türkes Besiktas 2 - 0

46. 28-sep Faruk Karadogan Besiktas 2 - 0

47. 05-okt Ahmet Özacar Besiktas 1 - 2

48. 05-okt Saviour Borg Floriana FC 6 - 0

1967/1968
49. 21-sep Charles Farrugia Floriana FC 1 - 2

50. 21-sep Charles Grech Floriana FC 1 - 2

51. 21-sep Charles Buttigieg Floriana FC 1 - 2

52. 21-sep Publius Micallef Floriana FC 1 - 2

53. 27-sep Alex Stuart Dundee FC 2 - 1

54. 27-sep Alexander Bryce Dundee FC 2 - 1

55. 04-okt Ron Selway Dundee FC 3 - 0

1968/1969
56. 11-sep Pat Lawless Dundalk 1 - 1

57. 11-sep Des O'Reilly Dundalk 1 - 1

58. 11-sep Kevin Murray Dundalk 1 - 1

59. 11-sep Francis Brennan Dundalk 1 - 1

60. 11-sep Patsy McKeown Dundalk 1 - 1

61. 11-sep Michael Millington Dundalk 1 - 1

62. 11-sep James Morrissey Dundalk 1 - 1

63. 11-sep Laurence Gilmore Dundalk 1 - 1

64. 11-sep Frank Campbell Dundalk 1 - 1

65. 01-okt John Murphy Dundalk 2 - 1

66. 01-okt Kevin Blount Dundalk 2 - 1

67. 01-okt Paddy Turner Dundalk 2 - 1

68. 13-nov Yavuz Simsek Fenerbahçe 2 - 0

69. 13-nov Yilmaz Sen Fenerbahçe 2 - 0

70. 13-nov Ercan Aktuna Fenerbahçe 2 - 0

71. 13-nov Levent Engineri Fenerbahçe 2 - 0

72. 13-nov Selim Soydan Fenerbahçe 2 - 0

73. 13-nov Abdullah Cevrim Fenerbahçe 2 - 0

74. 13-nov Salim Görür Fenerbahçe 2 - 0

75. 28-nov Numan Okumus Fenerbahçe 0 - 2

1970/1971
76. 02-sep Stelios Konstantinidis AEK Athene 0 - 1

77. 02-sep Michalis Triantafillou AEK Athene 0 - 1

78. 02-sep Nikos Karapoulitidis AEK Athene 0 - 1

79. 02-sep Nikos Stathopoulos AEK Athene 0 - 1

80. 16-sep Mihallaq Konomi 17. Nentori Tirana 2 - 2

81. 16-sep Perikli Dhales 17. Nentori Tirana 2 - 2

82. 16-sep Niko Xhacka 17. Nentori Tirana 2 - 2

83. 16-sep Arben Çela 17. Nentori Tirana 2 - 2

84. 16-sep Shpetin Habibi 17. Nentori Tirana 2 - 2

85. 16-sep Eugen Pozsoni UTA Arad 1 - 1

86. 16-sep Vaclav Hastik Gottwaldov 2 - 1

87. 16-sep Oldrich Zakopal Gottwaldov 2 - 1

88. 16-sep Vlastimil Kucera Gottwaldov 2 - 1

89. 16-sep Jan Urban Gottwaldov 2 - 1

90. 16-sep Josef Nemec Gottwaldov 2 - 1

91. 16-sep Rudolf Zavadil Gottwaldov 2 - 1

92. 16-sep Juraj Jencik Gottwaldov 2 - 1

93. 16-sep Alexander Malits Gottwaldov 2 - 1

94. 30-sep Koco Dinella 17. Nentori Tirana 2 - 0

95. 30-sep Bujar Tafaj 17. Nentori Tirana 2 - 0

96. 30-sep Jaroslav Jugas Gottwaldov 1 - 0

97. 20-okt Edward Crossan Coleraine 2 - 0

98. 20-okt David Jackson Coleraine 2 - 0

99. 20-okt David Gordon Coleraine 2 - 0

100. 20-okt John McCurdy Coleraine 2 - 0

101. 20-okt Sean Dunlop Coleraine 2 - 0

102. 20-okt Brian Jennings Coleraine 2 - 0

103. 20-okt Tony Curley Coleraine 2 - 0

104. 28-okt Taskin Yilmaz Eskisehirspor 3 - 2

105. 28-okt Faik Sentaslar Eskisehirspor 3 - 2

106. 28-okt Vahap Özbayer Eskisehirspor 3 - 2

107. 28-okt Nuri Toygün Eskisehirspor 3 - 2

108. 28-okt Nihat Atacan Eskisehirspor 3 - 2

109. 28-okt Burhan Ipek Eskisehirspor 3 - 2

110. 04-nov Ilhan Colak Eskisehirspor 6 - 1

111. 16-dec Damir Valec Dinamo Zagreb 1 - 0

1971/1972
112. 14-sep Claude Schanen Aris Bonnevoie 5 - 0

113. 14-sep Raymond Stocklausen Aris Bonnevoie 5 - 0

114. 15-sep Savvakis Vasileiou Olympiakos Nicosia 8 - 0

115. 15-sep Savvakis Pieridis Olympiakos Nicosia 8 - 0

116. 15-sep Sotirakis Georgiou Olympiakos Nicosia 8 - 0

117. 15-sep Charalampos Partasidis Olympiakos Nicosia 8 - 0

118. 15-sep Kokos Mihail Olympiakos Nicosia 8 - 0

119. 15-sep Panikos Efthimiadis Olympiakos Nicosia 8 - 0

120. 15-sep Giannis Pavlou Olympiakos Nicosia 8 - 0

121. 15-sep Andreas Assiotis Olympiakos Nicosia 8 - 0

122. 15-sep Dimitrakis Argyrou Olympiakos Nicosia 8 - 0

123. 15-sep Andreas Limbouris Olympiakos Nicosia 8 - 0

124. 15-sep Markos Markou Olympiakos Nicosia 8 - 0

125. 15-sep Giorgos Kettenis Olympiakos Nicosia 8 - 0

126. 22-sep Panikos Konstantinou Olympiakos Nicosia 0 - 9

1972/1973
127. 13-sep Jean Schlüter US Rumelange 9 - 0

128. 13-sep Marcel Bertoldo US Rumelange 9 - 0

129. 13-sep Marius Pawlowski US Rumelange 9 - 0

130. 13-sep René Cardoni US Rumelange 9 - 0

131. 13-sep Carlo Scarpellini US Rumelange 9 - 0

132. 27-sep Jean-Pierre Bertoldo US Rumelange 0 - 12

133. 25-okt Slobodan Mesanovic OFK Belgrado 4 - 3

134. 25-okt Zdravko Jokic OFK Belgrado 4 - 3

1973/1974
135. 19-sep John Gray Dundee FC 1 - 3

136. 24-okt Giannis Androutsos Panachaiki Patras 1 - 1

137. 24-okt Sotiris Leventis Panachaiki Patras 1 - 1

138. 24-okt Pavlis Sideris Panachaiki Patras 1 - 1

139. 24-okt Manolis Pappas Panachaiki Patras 1 - 1

140. 07-nov Giannis Dandelis Panachaiki Patras 7 - 0

1974/1975
141. 18-sep Joseph Zarb Hibernians FC 5 - 0

142. 18-sep Richard Buhega Hibernians FC 5 - 0

143. 18-sep Charles Gatt Hibernians FC 5 - 0

144. 18-sep Joe Muscat Hibernians FC 5 - 0

145. 18-sep Silvio Camilleri Hibernians FC 5 - 0

146. 18-sep Robert Lamont Coleraine 7 - 0

147. 18-sep Eugene McNutt Coleraine 7 - 0

148. 18-sep Alan Simpson Coleraine 7 - 0

149. 18-sep Anthony Hutton Coleraine 7 - 0

150. 18-sep Robert McKenzie FC Ards 10 - 0

151. 18-sep Ronnie Cromie FC Ards 10 - 0

152. 18-sep Davy McCoy FC Ards 10 - 0

153. 18-sep Syd Patterson FC Ards 10 - 0

154. 18-sep Ray Mowat FC Ards 10 - 0

155. 18-sep David Graham FC Ards 10 - 0

156. 18-sep Maxie Patton FC Ards 10 - 0

157. 18-sep Billy McAvoy FC Ards 10 - 0

158. 18-sep Dennis Guy FC Ards 10 - 0

159. 02-okt Peter Tweed Coleraine 1 - 4

160. 02-okt Trevor Best FC Ards 1 - 4

161. 11-dec Miroslav Datko Dukla Praag 5 - 0

162. 05-mrt Dubravko Ledic Velez Mostar 1 - 0

163. 05-mrt Marijan Kvesic Velez Mostar 1 - 0

164. 05-mrt Momcilo Vukoje Velez Mostar 1 - 0

165. 05-mrt Mirsad Mulahasanovic Velez Mostar 1 - 0

1975/1976
166. 16-sep Trevor McCullough Glentoran 1 - 6

167. 16-sep Alex Robson Glentoran 1 - 6

168. 16-sep Thomas Craig Glentoran 1 - 6

169. 16-sep Billy Stewart Glentoran 1 - 6

170. 16-sep Robert McCreery Glentoran 1 - 6

171. 16-sep Billy Kennedy Glentoran 1 - 6

172. 16-sep Warren Feeney Glentoran 1 - 6

173. 16-sep Peter Dickenson Glentoran 1 - 6

174. 17-sep Ken Barclay Linfield 1 - 2

175. 17-sep Eric Bowyer Linfield 1 - 2

176. 17-sep Thomas McVeigh Linfield 1 - 2

177. 17-sep Richard Porter Linfield 1 - 2

178. 17-sep Ronnie Bell Linfield 1 - 2

179. 17-sep Martin Malone Linfield 1 - 2

180. 17-sep Edward Paterson Linfield 1 - 2

181. 01-okt Ken Crozier Linfield 8 - 0

182. 01-okt George Hunter Linfield 8 - 0

1976/1977
183. 15-sep Richard Blackmore Dundalk 1 - 1

184. 15-sep Jackie McManus Dundalk 1 - 1

185. 15-sep Seamus McDowell Dundalk 1 - 1

186. 15-sep Mick Lawlor Dundalk 1 - 1

187. 15-sep Tony Cavanagh Dundalk 1 - 1

188. 15-sep Frank Devlin Dundalk 1 - 1

189. 15-sep Sean Sheehy Dundalk 1 - 1

190. 29-sep Terence Flanagan Dundalk 6 - 0

1977/1978
191. 14-sep Louis Chiuminatto Red Boys Differdange 11 - 1

192. 14-sep Erhard Berkefeld Red Boys Differdange 11 - 1

193. 14-sep Rene Müller Red Boys Differdange 11 - 1

194. 14-sep Thomas Ferguson Glenavon 2 - 6

195. 14-sep Jeff Blair Glenavon 2 - 6

196. 14-sep David Cull Glenavon 2 - 6

197. 14-sep David Neill Glenavon 2 - 6

198. 14-sep Stan Sheppard Glenavon 2 - 6

199. 14-sep Michael McDonald Glenavon 2 - 6

200. 14-sep Brian Megarry Glenavon 2 - 6

201. 14-sep Sammy McQuiston Glenavon 2 - 6

202. 28-sep Joseph Marley Glenavon 5 - 0

203. 19-okt Wieslaw Chodakowski Widzew Lodz 3 - 5

1978/1979
204. 13-sep Emin Illhan Fenerbahçe 2 - 1

205. 13-sep Önder Mustafaoglu Fenerbahçe 2 - 1

1979/1980
206. 19-sep Vasilis Moraitelis Panionios 4 - 0

207. 19-sep Carlos Felipe Nunez Panionios 4 - 0

208. 24-okt Antonas Paraskeva Omonia Nicosia 10 - 0

209. 24-okt Takis Miamiliotis Omonia Nicosia 10 - 0

210. 24-okt Charalampos Kontogiorgos Omonia Nicosia 10 - 0

211. 24-okt Petros Frixou Omonia Nicosia 10 - 0

212. 24-okt Koulis Poiatzis Omonia Nicosia 10 - 0

213. 24-okt Takis Mavris Omonia Nicosia 10 - 0

214. 24-okt Andreas Kanaris Omonia Nicosia 10 - 0

1980/1981
215. 17-sep Alain Valli Red Boys Differdange 6 - 0

216. 17-sep Gianni Baldinucci Red Boys Differdange 6 - 0

217. 17-sep Gilbert Hotton Red Boys Differdange 6 - 0

218. 17-sep Agron Dautaj Dinamo Tirana 0 - 2

219. 17-sep Artur Cobani Dinamo Tirana 0 - 2

220. 17-sep Halit Gega Dinamo Tirana 0 - 2

221. 17-sep Nicolae Kallo FC Arges Pitesti 0 - 0

222. 26-nov Aleksandar Panajotovic Radnicki Nis 2 - 2

223. 26-nov Zoran Martinovic Radnicki Nis 2 - 2

224. 04-mrt Ivan Haiderliev Slavia Sofia 3 - 2

1981/1982
225. 16-sep Helge Haugen IK Start Kristiansand 1 - 3

226. 25-nov Miodrag Savic Radnicki Nis 2 - 0

1982/1983
227. 15-sep Patrick Nolan Limerick United 1 - 1

228. 15-sep Joe O'Mahony Limerick United 1 - 1

229. 15-sep Brendan Storan Limerick United 1 - 1

230. 15-sep Liam Keane Limerick United 1 - 1

231. 15-sep James Nodwell Limerick United 1 - 1

232. 15-sep Gerry Duggan Limerick United 1 - 1

1983/1984
233. 14-sep Vincent Magee Coleraine 4 - 0

234. 14-sep Ronnie McDowell Coleraine 4 - 0

235. 14-sep Raymond Henry Coleraine 4 - 0

236. 14-sep Patrick Mullan Coleraine 4 - 0

237. 14-sep Gerry O'Kane Coleraine 4 - 0

238. 14-sep Kevin Mahon Coleraine 4 - 0

1984/1985
239. 18-sep Juan Sarrias Red Boys Differdange 0 - 0

240. 18-sep Gerard Simon Red Boys Differdange 0 - 0

1985/1986
241. 11-sep Charalampos Stratigelis Avenir Beggen 0 - 2

1986/1987
242. 16-sep John Naughton Galway United 5 - 1

243. 16-sep Martin Moran Galway United 5 - 1

244. 16-sep Paul Murphy Galway United 5 - 1

245. 16-sep Richard O'Flaherty Galway United 5 - 1

246. 17-sep Salih Salimoglu Bursaspor 0 - 2

1987/1988
247. 16-sep Harry McCue Dundalk 4 - 0

248. 16-sep Omar Colman Spora Luxemburg 5 - 0

249. 04-nov Adam Mandziara Young Boys 1 - 0

1988/1989
250. 01-mrt Stefan Bachev Sredets Sofia 2 - 1

1991/1992
251. 18-sep Armand Damo Partizan Tirana 0 - 0

252. 18-sep Marko Pelinxhi Partizan Tirana 0 - 0

253. 18-sep Astrit Sheta Partizan Tirana 0 - 0

1992/1993
254. 16-sep Carlos Oleran Hapoel Petach Tikva 1 - 0

255. 16-sep Bhagat Udda Hapoel Petach Tikva 1 - 0

256. 16-sep Noam Keisy Hapoel Petach Tikva 1 - 0

257. 30-sep Oz Ilya Hapoel Petach Tikva 2 - 1

258. 30-sep Menachem Basson Hapoel Petach Tikva 2 - 1

1995/1996
259. 14-sep Normunds Zile DAG Liepaja 0 - 7

260. 14-sep Jonas Kibartas DAG Liepaja 0 - 7

261. 14-sep Valeri Movko DAG Liepaja 0 - 7

262. 14-sep Maksims Kasjans DAG Liepaja 0 - 7

263. 14-sep Roman Kalyuzhny DAG Liepaja 0 - 7

1997/1998
264. 18-sep Sharon Bochnik Hapoel Beer Sheva 1 - 4

265. 18-sep David Moial Hapoel Beer Sheva 1 - 4

266. 02-okt Sharon Refael Hapoel Beer Sheva 10 - 0

267. 23-okt Igor Pandza Primorje Ajdovscina 0 - 2

2001/2002
268. 20-sep Georgios Kavazis Apollon Limassol 2 - 0

269. 20-sep Kyriacos Papakyriacou Apollon Limassol 2 - 0

270. 20-sep Marios Panayiotou Apollon Limassol 2 - 0