Tweet

Ontbrekende gegevens

Hieronder links naar ontbrekende gegevens.
Kunt u deze aanvullen?
Een e-mail wordt zeer op prijs gesteld.

winst gelijk verlies
nr. 1e interland speler soort thuis uit uitslag gesc.
1905
1. 30-apr Edgard Poelmans vrnd België Nederland 1 - 4

2. 30-apr Hector Raemaekers vrnd België Nederland 1 - 4

3. 30-apr Camille van Hoorden vrnd België Nederland 1 - 4

4. 30-apr Clément Robyn vrnd België Nederland 1 - 4

5. 30-apr Prosper Brandsteert vrnd België Nederland 1 - 4

6. 30-apr Gustave Vanderstappen vrnd België Nederland 1 - 4

7. 30-apr Charles Vanderstappen vrnd België Nederland 1 - 4

8. 14-mei Guillaume van den Eynde vrnd Nederland België 4 - 0

9. 14-mei Henri Dedecker vrnd Nederland België 4 - 0

10. 14-mei Joseph Romdenne vrnd Nederland België 4 - 0

11. 14-mei Maurice Tobias vrnd Nederland België 4 - 0

12. 14-mei Laurent Theunen vrnd Nederland België 4 - 0

1906
13. 29-apr René Feye vrnd België Nederland 5 - 0

14. 13-mei Alex Wigand vrnd Nederland België 2 - 3

1907
15. 01-apr Thomas Rowlandson vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 8

16. 01-apr William Timmis vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 8

17. 01-apr Geoffrey Foster vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 8

18. 01-apr Richard Young vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 8 1

19. 01-apr Ernest Mansfield vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 8 1

20. 01-apr Arthur Bell vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 8 2

21. 14-apr Emile Reuse vrnd België Nederland 1 - 3

22. 09-mei Carl Fourneaux vrnd Nederland België 1 - 2

23. 09-mei Joseph Robyn vrnd Nederland België 1 - 2

24. 09-mei Maurice Vertongen vrnd Nederland België 1 - 2

25. 21-dec Albert Scothern vrnd Engeland (a) Nederland 12 - 2

26. 21-dec William Cleminson vrnd Engeland (a) Nederland 12 - 2

27. 21-dec James Prest vrnd Engeland (a) Nederland 12 - 2

28. 21-dec James Raine vrnd Engeland (a) Nederland 12 - 2 1

29. 21-dec George Barlow vrnd Engeland (a) Nederland 12 - 2

1908
30. 26-apr Jules Suetens vrnd Nederland België 3 - 1

31. 10-mei Henri Moigneu vrnd Nederland Frankrijk 4 - 1

32. 10-mei Julien Du Rhéart vrnd Nederland Frankrijk 4 - 1

33. 10-mei René Eucher vrnd Nederland Frankrijk 4 - 1

34. 10-mei Louis Mesnier vrnd Nederland Frankrijk 4 - 1

35. 10-mei André François vrnd Nederland Frankrijk 4 - 1 1

36. 10-mei Paul Mathaux vrnd Nederland Frankrijk 4 - 1

37. 23-okt onbekend olym Nederland Zweden 2 - 0

1909
38. 12-apr Albert Bell vrnd Nederland Engeland (a) 0 - 4

39. 12-apr Alistair Campbell vrnd Nederland Engeland (a) 0 - 4

40. 12-apr Cyril Dunning vrnd Nederland Engeland (a) 0 - 4 2

41. 12-apr Tommy Porter vrnd Nederland Engeland (a) 0 - 4 1

42. 25-apr Godefroid van Melderen vrnd Nederland België 4 - 1

43. 11-dec Alfred Owen vrnd Engeland (a) Nederland 9 - 1 1

44. 11-dec Ernest Williams vrnd Engeland (a) Nederland 9 - 1 1

1910
45. 13-mrt Marcel Feye vrnd België Nederland 3 - 2

1911
46. 19-mrt André Saeys vrnd België Nederland 1 - 5

47. 17-apr Bill Cuthbert vrnd Nederland Engeland (a) 0 - 1

48. 17-apr Frank Monk vrnd Nederland Engeland (a) 0 - 1

49. 17-apr James Dines vrnd Nederland Engeland (a) 0 - 1

50. 17-apr George Webb vrnd Nederland Engeland (a) 0 - 1 1

1912
51. 10-mrt Charles Bauwens vrnd België Nederland 1 - 2

52. 16-mrt Samuel Sanders vrnd Engeland (a) Nederland 4 - 0

53. 16-mrt Walter Bailey vrnd Engeland (a) Nederland 4 - 0 2

1913
54. 24-mrt Fred Ansell vrnd Nederland Engeland (a) 2 - 1

55. 24-mrt Andrew Veitch vrnd Nederland Engeland (a) 2 - 1

56. 24-mrt George Shipway vrnd Nederland Engeland (a) 2 - 1

57. 24-mrt George Littler vrnd Nederland Engeland (a) 2 - 1

58. 24-mrt George Douglas vrnd Nederland Engeland (a) 2 - 1

59. 24-mrt Bobby Callender vrnd Nederland Engeland (a) 2 - 1

60. 15-nov Earnest Peacock vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 1

61. 15-nov Benjamin Bateman vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 1

62. 15-nov Harold Raymond vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 1

63. 15-nov Herbert Farnfield vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 1

1919
64. 09-jun Sven Rylander vrnd Nederland Zweden 3 - 1

65. 09-jun Erik Lillienberg vrnd Nederland Zweden 3 - 1

66. 09-jun Carl Ohlsson vrnd Nederland Zweden 3 - 1

67. 09-jun Ivar Klingström vrnd Nederland Zweden 3 - 1

68. 09-jun Erik Eiserman vrnd Nederland Zweden 3 - 1

69. 09-jun Sjunne Hallberg vrnd Nederland Zweden 3 - 1

70. 09-jun Erik Hjelm vrnd Nederland Zweden 3 - 1

71. 09-jun Mauritz Sandberg vrnd Nederland Zweden 3 - 1

72. 24-aug Adolf Zander vrnd Zweden Nederland 4 - 1

73. 24-aug Axel Corall vrnd Zweden Nederland 4 - 1

74. 24-aug Karl Bergström vrnd Zweden Nederland 4 - 1

75. 24-aug Helmer Svedberg vrnd Zweden Nederland 4 - 1 1

1920
76. 16-mei Hans Funk vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

77. 16-mei Gustav Gottenkieny vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

78. 16-mei Jakob Schneebelli vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

79. 16-mei Hans Bürgin vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

80. 16-mei Oskar Merkt vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1 1

81. 16-mei Frédéric Martenet vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

82. 16-mei Georges Kramer vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

83. 16-mei Kurt Friederich vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1 1

84. 29-aug Valdus Lund olym Nederland Zweden 5 - 4

85. 29-aug Albert Öijermark olym Nederland Zweden 5 - 4

86. 29-aug Albert Olsson olym Nederland Zweden 5 - 4 1

1921
87. 13-nov Louis Darques vrnd Frankrijk Nederland 0 - 5

88. 13-nov Édouard Macquart vrnd Frankrijk Nederland 0 - 5

1922
89. 19-nov Roger Richard vrnd Zwitserland Nederland 5 - 0

90. 19-nov Gusti Mayer vrnd Zwitserland Nederland 5 - 0

91. 19-nov Jean Pierre Martenet vrnd Zwitserland Nederland 5 - 0

92. 19-nov Albert Leiber vrnd Zwitserland Nederland 5 - 0 1

1923
93. 02-apr André Caillet vrnd Nederland Frankrijk 8 - 1

94. 02-apr Paul Hoenen vrnd Nederland Frankrijk 8 - 1

95. 25-nov Albert Beuchat vrnd Nederland Zwitserland 4 - 1

96. 25-nov Jean Haag vrnd Nederland Zwitserland 4 - 1

97. 25-nov Max Galler vrnd Nederland Zwitserland 4 - 1

98. 25-nov Arnold Charpillod vrnd Nederland Zwitserland 4 - 1

99. 25-nov Paul de Lavallaz vrnd Nederland Zwitserland 4 - 1 1

100. 25-nov Hans Ruffle vrnd Nederland Zwitserland 4 - 1

1924
101. 27-mei Atila Molnar olym Nederland Roemenië 6 - 0

102. 27-mei Francisc Zimmerman olym Nederland Roemenië 6 - 0

103. 27-mei Nicolae Hönigsberg olym Nederland Roemenië 6 - 0

104. 27-mei Nicolae Bonciocat olym Nederland Roemenië 6 - 0

105. 02-jun Patrick O'Reilly olym Nederland Ierland 2 - 1

106. 02-jun John McCarthy olym Nederland Ierland 2 - 1

107. 02-jun John Joseph Dykes olym Nederland Ierland 2 - 1

108. 02-jun Michael Farrell olym Nederland Ierland 2 - 1 1

109. 02-jun Francis Ghent olym Nederland Ierland 2 - 1

110. 02-jun Patrick Duncan olym Nederland Ierland 2 - 1

111. 02-jun Denis J. Hannon olym Nederland Ierland 2 - 1

112. 02-nov Charles Thomson vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1

113. 02-nov George Brunton vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1

114. 02-nov George Parry vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1

115. 02-nov Alex Skene vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1

116. 02-nov Bob Tochy vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1

117. 02-nov Jim Green vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1

118. 02-nov John Murray vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1 1

119. 02-nov Charles Williams vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1

120. 02-nov Eric Stuart vrnd Nederland Zuid-Afrika 2 - 1

1925
121. 19-apr Pierre Aubin vrnd Zwitserland Nederland 4 - 1

122. 19-apr Oskar Hürzeler vrnd Zwitserland Nederland 4 - 1 2

123. 19-apr Jean Abegglen vrnd Zwitserland Nederland 4 - 1 1

124. 19-apr Edmond de Weck vrnd Zwitserland Nederland 4 - 1

1926
125. 28-mrt Fritz Schär vrnd Nederland Zwitserland 5 - 0

126. 28-mrt Albert Ewadinger vrnd Nederland Zwitserland 5 - 0

127. 28-mrt Max Neuenschwander vrnd Nederland Zwitserland 5 - 0

128. 28-mrt Albert Schnorf vrnd Nederland Zwitserland 5 - 0

129. 28-mrt Gaston Tschirren vrnd Nederland Zwitserland 5 - 0

130. 28-mrt Hermann Kehrli vrnd Nederland Zwitserland 5 - 0

131. 28-mrt André Juillerat vrnd Nederland Zwitserland 5 - 0

132. 28-mrt Führi vrnd Nederland Zwitserland 5 - 0

1927
133. 18-apr Oldrich Machurt vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

134. 18-apr Josef Dolezal vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

135. 18-apr Radi Papp vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

136. 18-apr Otakar Svoboda vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

137. 18-apr Victor Wolff vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

138. 18-apr Martin Janhuber vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1 1

139. 18-apr Josef Smolka vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

140. 18-apr Jan Novak vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

141. 18-apr Antonin Lastovicka vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

142. 18-apr Antonin Rohlicek vrnd Nederland Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

143. 13-nov Henning Helgesson vrnd Nederland Zweden 1 - 0

144. 13-nov Verner Andersson vrnd Nederland Zweden 1 - 0

145. 13-nov Carl-Erik Holmberg vrnd Nederland Zweden 1 - 0

146. 13-nov Knut Kroon vrnd Nederland Zweden 1 - 0

1928
147. 06-mei Heinrich von Arx vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

148. 06-mei Kurt Pichler vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

149. 06-mei Jacques Roomberg vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

150. 06-mei Edmond Bailly vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

151. 08-jun Juan Ibacache olym Nederland Chili 2 - 2

152. 08-jun Jorge Linford olym Nederland Chili 2 - 2

153. 08-jun Víctor Morales olym Nederland Chili 2 - 2

154. 08-jun José del Arias olym Nederland Chili 2 - 2

155. 08-jun Oscar Alfaro olym Nederland Chili 2 - 2 1

156. 08-jun Alejandro Carbonell olym Nederland Chili 2 - 2

157. 14-jun Mohamed Aly Rostom vrnd Nederland Egypte 1 - 2

158. 14-jun Mahmoud Salem I vrnd Nederland Egypte 1 - 2

159. 14-jun Ahmed Mohamed Salem II vrnd Nederland Egypte 1 - 2

160. 14-jun Gaber Yacout El-Soury vrnd Nederland Egypte 1 - 2

161. 14-jun Aly El-Hassany vrnd Nederland Egypte 1 - 2

162. 14-jun Ahmed Mahmoud Soliman vrnd Nederland Egypte 1 - 2

163. 14-jun Ismail El-Sayed vrnd Nederland Egypte 1 - 2 1

164. 14-jun Mohamed Hassan Olihyed vrnd Nederland Egypte 1 - 2

165. 14-jun Mahmoud Mokhtar Rifai vrnd Nederland Egypte 1 - 2

166. 14-jun Gamil El-Zoubeir vrnd Nederland Egypte 1 - 2

167. 14-jun Mahmoud Ismail Hooda vrnd Nederland Egypte 1 - 2 1

1929
168. 17-mrt Georg Widmer vrnd Nederland Zwitserland 3 - 2

169. 17-mrt August Geser vrnd Nederland Zwitserland 3 - 2

170. 17-mrt Max Heinrich vrnd Nederland Zwitserland 3 - 2

171. 17-mrt Mario Fasson vrnd Nederland Zwitserland 3 - 2

172. 17-mrt René Barrière vrnd Nederland Zwitserland 3 - 2

173. 17-mrt René Grimm vrnd Nederland Zwitserland 3 - 2 1

174. 05-mei Michel Vanderbauwhede vrnd België Nederland 3 - 1 1

175. 09-jun Folke Andersson vrnd Zweden Nederland 6 - 2

176. 09-jun Douglas Krook vrnd Zweden Nederland 6 - 2

177. 09-jun Åke Hansson vrnd Zweden Nederland 6 - 2

178. 09-jun Allan Billing vrnd Zweden Nederland 6 - 2

1930
179. 02-nov Charles Pasche vrnd Zwitserland Nederland 6 - 3

180. 02-nov Edouard Bovy vrnd Zwitserland Nederland 6 - 3

181. 02-nov John Dubouchet vrnd Zwitserland Nederland 6 - 3

182. 02-nov Edmond Loichot vrnd Zwitserland Nederland 6 - 3

183. 02-nov Otto Imhof vrnd Zwitserland Nederland 6 - 3

184. 02-nov Charles Regamey vrnd Zwitserland Nederland 6 - 3

185. 02-nov Aldo Poretti vrnd Zwitserland Nederland 6 - 3 1

1932
186. 08-mei Jimmy Daly vrnd Nederland Ierland 0 - 2

187. 08-mei Paddy Byrne vrnd Nederland Ierland 0 - 2

188. 08-mei Joe O'Reilly vrnd Nederland Ierland 0 - 2

189. 08-mei Owen Kinsella vrnd Nederland Ierland 0 - 2

190. 08-mei Billy Kennedy vrnd Nederland Ierland 0 - 2

191. 08-mei Paddy Moore vrnd Nederland Ierland 0 - 2 2

192. 08-mei James Kelly vrnd Nederland Ierland 0 - 2

1933
193. 22-jan Adolfo Spiller vrnd Nederland Zwitserland 0 - 2

194. 22-jan Gabriele Gilardoni vrnd Nederland Zwitserland 0 - 2

1934
195. 11-mrt Jean Brichaut vrnd Nederland België 9 - 3 1

196. 08-apr Jim Foley wkkw Nederland Ierland 5 - 2

197. 08-apr Peader Gaskins wkkw Nederland Ierland 5 - 2

198. 08-apr Johnny Squires wkkw Nederland Ierland 5 - 2 1

199. 08-apr William Jordan wkkw Nederland Ierland 5 - 2

200. 08-apr Paddy Meehan wkkw Nederland Ierland 5 - 2

201. 10-mei Jules Cottenier vrnd Nederland Frankrijk 4 - 5

202. 04-nov Ernst Frick vrnd Zwitserland Nederland 2 - 4

203. 04-nov Jacques Spagnoli vrnd Zwitserland Nederland 2 - 4 1

1935
204. 08-dec William Harrington vrnd Ierland Nederland 3 - 5

205. 08-dec William McGuire vrnd Ierland Nederland 3 - 5

206. 08-dec Plev Ellis vrnd Ierland Nederland 3 - 5 1

1937
207. 07-mrt Paul Aebi vrnd Nederland Zwitserland 2 - 1

208. 07-mrt Willy Karcher vrnd Nederland Zwitserland 2 - 1

209. 07-mrt Allessandro Frigerio vrnd Nederland Zwitserland 2 - 1

210. 07-mrt Georges Aebi vrnd Nederland Zwitserland 2 - 1

1939
211. 07-mei Gustavo Schlegel vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

212. 07-mei Adolf Stelzer vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

213. 07-mei Jean Bichsel vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

1947
214. 21-sep Eugenio Corrodi vrnd Nederland Zwitserland 6 - 2

215. 21-sep André Belli vrnd Nederland Zwitserland 6 - 2

216. 21-sep Joseph Courtat vrnd Nederland Zwitserland 6 - 2

217. 21-sep Walter Fink vrnd Nederland Zwitserland 6 - 2

218. 21-sep René Maillard vrnd Nederland Zwitserland 6 - 2 1

1948
219. 26-jul Denis Lawler olym Ierland Nederland 1 - 3

220. 26-jul Frank Glennon olym Ierland Nederland 1 - 3

221. 26-jul William Richardson olym Ierland Nederland 1 - 3

222. 26-jul William Barry olym Ierland Nederland 1 - 3

223. 26-jul Patrick Kavanagh olym Ierland Nederland 1 - 3

224. 26-jul William O'Grady olym Ierland Nederland 1 - 3

225. 26-jul Peter McDonald olym Ierland Nederland 1 - 3

226. 26-jul Emmet McLoughlin olym Ierland Nederland 1 - 3

227. 26-jul Desmond Cleary olym Ierland Nederland 1 - 3

228. 26-jul Brendan O'Kelly olym Ierland Nederland 1 - 3 1

229. 26-jul Robert Smith olym Ierland Nederland 1 - 3

230. 31-jul Jack Neale olym Groot-Brittannië Nederland 4 - 3

231. 31-jul George Manning olym Groot-Brittannië Nederland 4 - 3

232. 31-jul Thomas Hopper olym Groot-Brittannië Nederland 4 - 3

1950
233. 15-okt Godi Stäuble vrnd Zwitserland Nederland 7 - 5

1952
234. 15-nov Jerry Alexander vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 2

235. 15-nov Ken Yenson vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 2

236. 15-nov Roy Stroud vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 2

237. 15-nov John Walton vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 2

238. 15-nov Dexter Adams vrnd Engeland (a) Nederland 2 - 2

1953
239. 22-mrt Wilhelm Neukom vrnd Nederland Zwitserland 1 - 2

240. 22-mrt Gottfried Kohler vrnd Nederland Zwitserland 1 - 2

241. 22-mrt Hannes Schmidhauser vrnd Nederland Zwitserland 1 - 2

242. 22-mrt Yvo Frosio vrnd Nederland Zwitserland 1 - 2

1954
243. 07-mrt Ben Brown vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 0

244. 07-mrt Lloyd Farrer vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 0

245. 07-mrt John Taylor vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 0

246. 07-mrt Sean O'Connell vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 0

247. 07-mrt Dan Flanagan vrnd Nederland Engeland (a) 1 - 0

248. 30-mei Hans Hagen vrnd Zwitserland Nederland 3 - 1

1955
249. 19-mei Raymond Morand vrnd Nederland Zwitserland 4 - 1

1956
250. 15-sep Marc Perruchoud vrnd Zwitserland Nederland 2 - 3

251. 15-sep Marcel Vonlanden vrnd Zwitserland Nederland 2 - 3

252. 15-sep Fernando Riva vrnd Zwitserland Nederland 2 - 3 1

1958
253. 23-apr Victor Polinet vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

254. 23-apr Pedro Matrona vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

255. 23-apr Willem Rudolph Canword vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

256. 23-apr Fété Delannoy vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

257. 23-apr Edgar Meulens vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

258. 23-apr Eddie Vlinder vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

259. 23-apr Enchie Jansen vrnd Nederland Curaçao 8 - 1 1

260. 23-apr Eddy Daal vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

261. 23-apr Egon Schoop vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

262. 23-apr Romualdo Valerian vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

263. 23-apr Pong Martel vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

264. 23-apr Angua Delannoy vrnd Nederland Curaçao 8 - 1

265. 04-mei Saim Taysengil vrnd Nederland Turkije 1 - 2

266. 04-mei Ismail Kurt vrnd Nederland Turkije 1 - 2

267. 04-mei Coskun Özari vrnd Nederland Turkije 1 - 2

268. 04-mei Hilmi Kiremitci vrnd Nederland Turkije 1 - 2

269. 02-nov Kurt Leuenberger vrnd Nederland Zwitserland 2 - 0

270. 02-nov Rudolf Burger vrnd Nederland Zwitserland 2 - 0

1959
271. 10-mei Mustafa Güven vrnd Turkije Nederland 0 - 0

272. 13-mei Ivan Georgiev vrnd Bulgarije Nederland 3 - 2

273. 13-mei Aleksandar Vasilev vrnd Bulgarije Nederland 3 - 2 1

274. 13-mei Krum Yanev vrnd Bulgarije Nederland 3 - 2

1960
275. 26-jun Jorge Morelos vrnd Mexico Nederland 3 - 1

276. 26-jun Juan Manuel Lemus vrnd Mexico Nederland 3 - 1

277. 26-jun Sabas Ponce vrnd Mexico Nederland 3 - 1

278. 26-jun Florentino Quintanar vrnd Mexico Nederland 3 - 1

279. 29-jun Ronald Pinedo vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

280. 29-jun Edwin Dirksz vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

281. 29-jun Pedro Larosa vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

282. 29-jun Luis Philips vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

283. 29-jun Eugenio Bernadina vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

284. 29-jun Carlos Regales vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

285. 29-jun Angua de Lannoy vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

286. 29-jun José Bibiana vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

287. 29-jun Cai Helder vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

288. 29-jun Sjon Ma Gomez vrnd Nederlandse Antillen Nederland 0 - 0

289. 03-jul Frans Berggraaf vrnd Suriname Nederland 3 - 4

290. 03-jul Ronald Breinburg vrnd Suriname Nederland 3 - 4

291. 03-jul August Wooter vrnd Suriname Nederland 3 - 4

292. 03-jul Armand Sahadsewsing vrnd Suriname Nederland 3 - 4

293. 03-jul Dolf Poerwo vrnd Suriname Nederland 3 - 4

294. 03-jul Leo Marcet vrnd Suriname Nederland 3 - 4

295. 03-jul August Foe A Man vrnd Suriname Nederland 3 - 4 1

296. 03-jul Rudi Schutte vrnd Suriname Nederland 3 - 4

297. 03-jul Leo Schipper vrnd Suriname Nederland 3 - 4

298. 03-jul Harold Chirill vrnd Suriname Nederland 3 - 4 1

299. 03-jul Iwan Fränkel vrnd Suriname Nederland 3 - 4

300. 03-jul Armand Monsanto vrnd Suriname Nederland 3 - 4 1

301. 03-jul Leo Kamsoe vrnd Suriname Nederland 3 - 4

1961
302. 19-apr Enrique González Palmer vrnd Nederland Mexico 1 - 2

303. 19-apr Sigifredo Mercado vrnd Nederland Mexico 1 - 2

1962
304. 05-sep Paul Diaz vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

305. 05-sep Augusto Beltrand vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

306. 05-sep Juan Pablo vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

307. 05-sep Danny Pablo vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

308. 05-sep Rudy Cameron vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

309. 05-sep Ruben Brandborg vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

310. 05-sep Carlos Comenencia vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

311. 05-sep Edwin Loran vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

312. 05-sep Eugene Testing vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

313. 05-sep John Balentien vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

314. 05-sep José Bodak vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

315. 05-sep Julio Gosepa vrnd Nederland Nederlandse Antillen 8 - 0

316. 11-nov Felix Ansermett ekkw Nederland Zwitserland 3 - 1

317. 11-nov Paul Stehrenberger ekkw Nederland Zwitserland 3 - 1

1964
318. 24-mei Mikel Janku wkkw Nederland Albanië 2 - 0

319. 24-mei Fathbardh Deliallisi wkkw Nederland Albanië 2 - 0

320. 24-mei Skender Halili wkkw Nederland Albanië 2 - 0

321. 24-mei Iliu Shilaku wkkw Nederland Albanië 2 - 0

322. 24-mei Bahri Ishka wkkw Nederland Albanië 2 - 0

323. 24-mei Panajot Pano wkkw Nederland Albanië 2 - 0

324. 24-mei Mehdi Bushati wkkw Nederland Albanië 2 - 0

325. 24-mei Robert Jashari wkkw Nederland Albanië 2 - 0

326. 24-mei Pavllo Bukoviku wkkw Nederland Albanië 2 - 0

327. 25-okt Lorenc Vorfi wkkw Albanië Nederland 0 - 2

1974
328. 09-okt Hans-Peter Schild vrnd Nederland Zwitserland 1 - 0

1978
329. 05-apr Kamel vrnd Tunesië Nederland 0 - 4

330. 05-apr Rasmi vrnd Tunesië Nederland 0 - 4

331. 05-apr Zebali vrnd Tunesië Nederland 0 - 4

1980
332. 30-dec Daniel Martínez miwk Uruguay Nederland 2 - 0

333. 30-dec Ariel Krasouski miwk Uruguay Nederland 2 - 0

334. 30-dec Eduardo de la Peña miwk Uruguay Nederland 2 - 0

335. 30-dec Ernesto Vargas miwk Uruguay Nederland 2 - 0

1981
336. 22-feb Andreas Konstantinou wkkw Nederland Cyprus 3 - 0

337. 22-feb Loukis Louka wkkw Nederland Cyprus 3 - 0

338. 22-feb Toumazos Toumazou wkkw Nederland Cyprus 3 - 0

339. 22-feb Stefanos Lysandrou wkkw Nederland Cyprus 3 - 0

340. 22-feb Nikos Pantziaras wkkw Nederland Cyprus 3 - 0

341. 22-feb Andros Miamiliotis wkkw Nederland Cyprus 3 - 0

342. 22-feb Fivos Vrachimis wkkw Nederland Cyprus 3 - 0

343. 22-feb Chrysanthos Lagos wkkw Nederland Cyprus 3 - 0

344. 29-apr Philippos Kalotheou wkkw Cyprus Nederland 0 - 1

345. 29-apr Pavlos Kounnas wkkw Cyprus Nederland 0 - 1

346. 01-sep Alfred Scheiwiller vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1

347. 01-sep Angelo Elia vrnd Zwitserland Nederland 2 - 1 1

1984
348. 23-dec Charis Constantinou wkkw Cyprus Nederland 0 - 1

349. 23-dec Costas Foti wkkw Cyprus Nederland 0 - 1

350. 23-dec Takis Mavris wkkw Cyprus Nederland 0 - 1

1985
351. 27-feb Costas Constantinou wkkw Nederland Cyprus 7 - 1

1987
352. 28-okt Antonis Kleftis ekkw Nederland Cyprus 8 - 0

353. 09-dec Giorgos Savva ekkw Nederland Cyprus 4 - 0

1994
354. 19-jan Samir Sellimi vrnd Tunesië Nederland 2 - 2

355. 19-jan Mourad Okbi vrnd Tunesië Nederland 2 - 2

356. 19-jan Mourad Gharbi vrnd Tunesië Nederland 2 - 2

357. 19-jan Ayadi Hamrouni vrnd Tunesië Nederland 2 - 2 1

358. 19-jan Mourad Majdoub vrnd Tunesië Nederland 2 - 2

1996
359. 29-mei Qun Wei vrnd Nederland China 2 - 0

360. 29-mei Hongjun Li vrnd Nederland China 2 - 0

361. 29-mei Feng Jiang vrnd Nederland China 2 - 0

362. 29-mei Zongxun Gao vrnd Nederland China 2 - 0

363. 29-mei Dong Wang vrnd Nederland China 2 - 0

364. 29-mei Ming Yu vrnd Nederland China 2 - 0

nr. 1e int. speler land uitslag
1905
1. 30-apr Edgard Poelmans België 1 - 4

2. 30-apr Hector Raemaekers België 1 - 4

3. 30-apr Camille van Hoorden België 1 - 4

4. 30-apr Clément Robyn België 1 - 4

5. 30-apr Prosper Brandsteert België 1 - 4

6. 30-apr Gustave Vanderstappen België 1 - 4

7. 30-apr Charles Vanderstappen België 1 - 4

8. 14-mei Guillaume van den Eynde België 4 - 0

9. 14-mei Henri Dedecker België 4 - 0

10. 14-mei Joseph Romdenne België 4 - 0

11. 14-mei Maurice Tobias België 4 - 0

12. 14-mei Laurent Theunen België 4 - 0

1906
13. 29-apr René Feye België 5 - 0

14. 13-mei Alex Wigand België 2 - 3

1907
15. 01-apr Thomas Rowlandson Engeland (a) 1 - 8

16. 01-apr William Timmis Engeland (a) 1 - 8

17. 01-apr Geoffrey Foster Engeland (a) 1 - 8

18. 01-apr Richard Young Engeland (a) 1 - 8

19. 01-apr Ernest Mansfield Engeland (a) 1 - 8

20. 01-apr Arthur Bell Engeland (a) 1 - 8

21. 14-apr Emile Reuse België 1 - 3

22. 09-mei Carl Fourneaux België 1 - 2

23. 09-mei Joseph Robyn België 1 - 2

24. 09-mei Maurice Vertongen België 1 - 2

25. 21-dec Albert Scothern Engeland (a) 12 - 2

26. 21-dec William Cleminson Engeland (a) 12 - 2

27. 21-dec James Prest Engeland (a) 12 - 2

28. 21-dec James Raine Engeland (a) 12 - 2

29. 21-dec George Barlow Engeland (a) 12 - 2

1908
30. 26-apr Jules Suetens België 3 - 1

31. 10-mei Henri Moigneu Frankrijk 4 - 1

32. 10-mei Julien Du Rhéart Frankrijk 4 - 1

33. 10-mei René Eucher Frankrijk 4 - 1

34. 10-mei Louis Mesnier Frankrijk 4 - 1

35. 10-mei André François Frankrijk 4 - 1

36. 10-mei Paul Mathaux Frankrijk 4 - 1

37. 23-okt onbekend Zweden 2 - 0

1909
38. 12-apr Albert Bell Engeland (a) 0 - 4

39. 12-apr Alistair Campbell Engeland (a) 0 - 4

40. 12-apr Cyril Dunning Engeland (a) 0 - 4

41. 12-apr Tommy Porter Engeland (a) 0 - 4

42. 25-apr Godefroid van Melderen België 4 - 1

43. 11-dec Alfred Owen Engeland (a) 9 - 1

44. 11-dec Ernest Williams Engeland (a) 9 - 1

1910
45. 13-mrt Marcel Feye België 3 - 2

1911
46. 19-mrt André Saeys België 1 - 5

47. 17-apr Bill Cuthbert Engeland (a) 0 - 1

48. 17-apr Frank Monk Engeland (a) 0 - 1

49. 17-apr James Dines Engeland (a) 0 - 1

50. 17-apr George Webb Engeland (a) 0 - 1

1912
51. 10-mrt Charles Bauwens België 1 - 2

52. 16-mrt Samuel Sanders Engeland (a) 4 - 0

53. 16-mrt Walter Bailey Engeland (a) 4 - 0

1913
54. 24-mrt Fred Ansell Engeland (a) 2 - 1

55. 24-mrt Andrew Veitch Engeland (a) 2 - 1

56. 24-mrt George Shipway Engeland (a) 2 - 1

57. 24-mrt George Littler Engeland (a) 2 - 1

58. 24-mrt George Douglas Engeland (a) 2 - 1

59. 24-mrt Bobby Callender Engeland (a) 2 - 1

60. 15-nov Earnest Peacock Engeland (a) 2 - 1

61. 15-nov Benjamin Bateman Engeland (a) 2 - 1

62. 15-nov Harold Raymond Engeland (a) 2 - 1

63. 15-nov Herbert Farnfield Engeland (a) 2 - 1

1919
64. 09-jun Sven Rylander Zweden 3 - 1

65. 09-jun Erik Lillienberg Zweden 3 - 1

66. 09-jun Carl Ohlsson Zweden 3 - 1

67. 09-jun Ivar Klingström Zweden 3 - 1

68. 09-jun Erik Eiserman Zweden 3 - 1

69. 09-jun Sjunne Hallberg Zweden 3 - 1

70. 09-jun Erik Hjelm Zweden 3 - 1

71. 09-jun Mauritz Sandberg Zweden 3 - 1

72. 24-aug Adolf Zander Zweden 4 - 1

73. 24-aug Axel Corall Zweden 4 - 1

74. 24-aug Karl Bergström Zweden 4 - 1

75. 24-aug Helmer Svedberg Zweden 4 - 1

1920
76. 16-mei Hans Funk Zwitserland 2 - 1

77. 16-mei Gustav Gottenkieny Zwitserland 2 - 1

78. 16-mei Jakob Schneebelli Zwitserland 2 - 1

79. 16-mei Hans Bürgin Zwitserland 2 - 1

80. 16-mei Oskar Merkt Zwitserland 2 - 1

81. 16-mei Frédéric Martenet Zwitserland 2 - 1

82. 16-mei Georges Kramer Zwitserland 2 - 1

83. 16-mei Kurt Friederich Zwitserland 2 - 1

84. 29-aug Valdus Lund Zweden 5 - 4

85. 29-aug Albert Öijermark Zweden 5 - 4

86. 29-aug Albert Olsson Zweden 5 - 4

1921
87. 13-nov Louis Darques Frankrijk 0 - 5

88. 13-nov Édouard Macquart Frankrijk 0 - 5

1922
89. 19-nov Roger Richard Zwitserland 5 - 0

90. 19-nov Gusti Mayer Zwitserland 5 - 0

91. 19-nov Jean Pierre Martenet Zwitserland 5 - 0

92. 19-nov Albert Leiber Zwitserland 5 - 0

1923
93. 02-apr André Caillet Frankrijk 8 - 1

94. 02-apr Paul Hoenen Frankrijk 8 - 1

95. 25-nov Albert Beuchat Zwitserland 4 - 1

96. 25-nov Jean Haag Zwitserland 4 - 1

97. 25-nov Max Galler Zwitserland 4 - 1

98. 25-nov Arnold Charpillod Zwitserland 4 - 1

99. 25-nov Paul de Lavallaz Zwitserland 4 - 1

100. 25-nov Hans Ruffle Zwitserland 4 - 1

1924
101. 27-mei Atila Molnar Roemenië 6 - 0

102. 27-mei Francisc Zimmerman Roemenië 6 - 0

103. 27-mei Nicolae Hönigsberg Roemenië 6 - 0

104. 27-mei Nicolae Bonciocat Roemenië 6 - 0

105. 02-jun Patrick O'Reilly Ierland 2 - 1

106. 02-jun John McCarthy Ierland 2 - 1

107. 02-jun John Joseph Dykes Ierland 2 - 1

108. 02-jun Michael Farrell Ierland 2 - 1

109. 02-jun Francis Ghent Ierland 2 - 1

110. 02-jun Patrick Duncan Ierland 2 - 1

111. 02-jun Denis J. Hannon Ierland 2 - 1

112. 02-nov Charles Thomson Zuid-Afrika 2 - 1

113. 02-nov George Brunton Zuid-Afrika 2 - 1

114. 02-nov George Parry Zuid-Afrika 2 - 1

115. 02-nov Alex Skene Zuid-Afrika 2 - 1

116. 02-nov Bob Tochy Zuid-Afrika 2 - 1

117. 02-nov Jim Green Zuid-Afrika 2 - 1

118. 02-nov John Murray Zuid-Afrika 2 - 1

119. 02-nov Charles Williams Zuid-Afrika 2 - 1

120. 02-nov Eric Stuart Zuid-Afrika 2 - 1

1925
121. 19-apr Pierre Aubin Zwitserland 4 - 1

122. 19-apr Oskar Hürzeler Zwitserland 4 - 1

123. 19-apr Jean Abegglen Zwitserland 4 - 1

124. 19-apr Edmond de Weck Zwitserland 4 - 1

1926
125. 28-mrt Fritz Schär Zwitserland 5 - 0

126. 28-mrt Albert Ewadinger Zwitserland 5 - 0

127. 28-mrt Max Neuenschwander Zwitserland 5 - 0

128. 28-mrt Albert Schnorf Zwitserland 5 - 0

129. 28-mrt Gaston Tschirren Zwitserland 5 - 0

130. 28-mrt Hermann Kehrli Zwitserland 5 - 0

131. 28-mrt André Juillerat Zwitserland 5 - 0

132. 28-mrt Führi Zwitserland 5 - 0

1927
133. 18-apr Oldrich Machurt Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

134. 18-apr Josef Dolezal Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

135. 18-apr Radi Papp Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

136. 18-apr Otakar Svoboda Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

137. 18-apr Victor Wolff Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

138. 18-apr Martin Janhuber Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

139. 18-apr Josef Smolka Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

140. 18-apr Jan Novak Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

141. 18-apr Antonin Lastovicka Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

142. 18-apr Antonin Rohlicek Tsjecho-Slowakije(a) 8 - 1

143. 13-nov Henning Helgesson Zweden 1 - 0

144. 13-nov Verner Andersson Zweden 1 - 0

145. 13-nov Carl-Erik Holmberg Zweden 1 - 0

146. 13-nov Knut Kroon Zweden 1 - 0

1928
147. 06-mei Heinrich von Arx Zwitserland 2 - 1

148. 06-mei Kurt Pichler Zwitserland 2 - 1

149. 06-mei Jacques Roomberg Zwitserland 2 - 1

150. 06-mei Edmond Bailly Zwitserland 2 - 1

151. 08-jun Juan Ibacache Chili 2 - 2

152. 08-jun Jorge Linford Chili 2 - 2

153. 08-jun Víctor Morales Chili 2 - 2

154. 08-jun José del Arias Chili 2 - 2

155. 08-jun Oscar Alfaro Chili 2 - 2

156. 08-jun Alejandro Carbonell Chili 2 - 2

157. 14-jun Mohamed Aly Rostom Egypte 1 - 2

158. 14-jun Mahmoud Salem I Egypte 1 - 2

159. 14-jun Ahmed Mohamed Salem II Egypte 1 - 2

160. 14-jun Gaber Yacout El-Soury Egypte 1 - 2

161. 14-jun Aly El-Hassany Egypte 1 - 2

162. 14-jun Ahmed Mahmoud Soliman Egypte 1 - 2

163. 14-jun Ismail El-Sayed Egypte 1 - 2

164. 14-jun Mohamed Hassan Olihyed Egypte 1 - 2

165. 14-jun Mahmoud Mokhtar Rifai Egypte 1 - 2

166. 14-jun Gamil El-Zoubeir Egypte 1 - 2

167. 14-jun Mahmoud Ismail Hooda Egypte 1 - 2

1929
168. 17-mrt Georg Widmer Zwitserland 3 - 2

169. 17-mrt August Geser Zwitserland 3 - 2

170. 17-mrt Max Heinrich Zwitserland 3 - 2

171. 17-mrt Mario Fasson Zwitserland 3 - 2

172. 17-mrt René Barrière Zwitserland 3 - 2

173. 17-mrt René Grimm Zwitserland 3 - 2

174. 05-mei Michel Vanderbauwhede België 3 - 1

175. 09-jun Folke Andersson Zweden 6 - 2

176. 09-jun Douglas Krook Zweden 6 - 2

177. 09-jun Åke Hansson Zweden 6 - 2

178. 09-jun Allan Billing Zweden 6 - 2

1930
179. 02-nov Charles Pasche Zwitserland 6 - 3

180. 02-nov Edouard Bovy Zwitserland 6 - 3

181. 02-nov John Dubouchet Zwitserland 6 - 3

182. 02-nov Edmond Loichot Zwitserland 6 - 3

183. 02-nov Otto Imhof Zwitserland 6 - 3

184. 02-nov Charles Regamey Zwitserland 6 - 3

185. 02-nov Aldo Poretti Zwitserland 6 - 3

1932
186. 08-mei Jimmy Daly Ierland 0 - 2

187. 08-mei Paddy Byrne Ierland 0 - 2

188. 08-mei Joe O'Reilly Ierland 0 - 2

189. 08-mei Owen Kinsella Ierland 0 - 2

190. 08-mei Billy Kennedy Ierland 0 - 2

191. 08-mei Paddy Moore Ierland 0 - 2

192. 08-mei James Kelly Ierland 0 - 2

1933
193. 22-jan Adolfo Spiller Zwitserland 0 - 2

194. 22-jan Gabriele Gilardoni Zwitserland 0 - 2

1934
195. 11-mrt Jean Brichaut België 9 - 3

196. 08-apr Jim Foley Ierland 5 - 2

197. 08-apr Peader Gaskins Ierland 5 - 2

198. 08-apr Johnny Squires Ierland 5 - 2

199. 08-apr William Jordan Ierland 5 - 2

200. 08-apr Paddy Meehan Ierland 5 - 2

201. 10-mei Jules Cottenier Frankrijk 4 - 5

202. 04-nov Ernst Frick Zwitserland 2 - 4

203. 04-nov Jacques Spagnoli Zwitserland 2 - 4

1935
204. 08-dec William Harrington Ierland 3 - 5

205. 08-dec William McGuire Ierland 3 - 5

206. 08-dec Plev Ellis Ierland 3 - 5

1937
207. 07-mrt Paul Aebi Zwitserland 2 - 1

208. 07-mrt Willy Karcher Zwitserland 2 - 1

209. 07-mrt Allessandro Frigerio Zwitserland 2 - 1

210. 07-mrt Georges Aebi Zwitserland 2 - 1

1939
211. 07-mei Gustavo Schlegel Zwitserland 2 - 1

212. 07-mei Adolf Stelzer Zwitserland 2 - 1

213. 07-mei Jean Bichsel Zwitserland 2 - 1

1947
214. 21-sep Eugenio Corrodi Zwitserland 6 - 2

215. 21-sep André Belli Zwitserland 6 - 2

216. 21-sep Joseph Courtat Zwitserland 6 - 2

217. 21-sep Walter Fink Zwitserland 6 - 2

218. 21-sep René Maillard Zwitserland 6 - 2

1948
219. 26-jul Denis Lawler Ierland 1 - 3

220. 26-jul Frank Glennon Ierland 1 - 3

221. 26-jul William Richardson Ierland 1 - 3

222. 26-jul William Barry Ierland 1 - 3

223. 26-jul Patrick Kavanagh Ierland 1 - 3

224. 26-jul William O'Grady Ierland 1 - 3

225. 26-jul Peter McDonald Ierland 1 - 3

226. 26-jul Emmet McLoughlin Ierland 1 - 3

227. 26-jul Desmond Cleary Ierland 1 - 3

228. 26-jul Brendan O'Kelly Ierland 1 - 3

229. 26-jul Robert Smith Ierland 1 - 3

230. 31-jul Jack Neale Groot-Brittannië 4 - 3

231. 31-jul George Manning Groot-Brittannië 4 - 3

232. 31-jul Thomas Hopper Groot-Brittannië 4 - 3

1950
233. 15-okt Godi Stäuble Zwitserland 7 - 5

1952
234. 15-nov Jerry Alexander Engeland (a) 2 - 2

235. 15-nov Ken Yenson Engeland (a) 2 - 2

236. 15-nov Roy Stroud Engeland (a) 2 - 2

237. 15-nov John Walton Engeland (a) 2 - 2

238. 15-nov Dexter Adams Engeland (a) 2 - 2

1953
239. 22-mrt Wilhelm Neukom Zwitserland 1 - 2

240. 22-mrt Gottfried Kohler Zwitserland 1 - 2

241. 22-mrt Hannes Schmidhauser Zwitserland 1 - 2

242. 22-mrt Yvo Frosio Zwitserland 1 - 2

1954
243. 07-mrt Ben Brown Engeland (a) 1 - 0

244. 07-mrt Lloyd Farrer Engeland (a) 1 - 0

245. 07-mrt John Taylor Engeland (a) 1 - 0

246. 07-mrt Sean O'Connell Engeland (a) 1 - 0

247. 07-mrt Dan Flanagan Engeland (a) 1 - 0

248. 30-mei Hans Hagen Zwitserland 3 - 1

1955
249. 19-mei Raymond Morand Zwitserland 4 - 1

1956
250. 15-sep Marc Perruchoud Zwitserland 2 - 3

251. 15-sep Marcel Vonlanden Zwitserland 2 - 3

252. 15-sep Fernando Riva Zwitserland 2 - 3

1958
253. 23-apr Victor Polinet Curaçao 8 - 1

254. 23-apr Pedro Matrona Curaçao 8 - 1

255. 23-apr Willem Rudolph Canword Curaçao 8 - 1

256. 23-apr Fété Delannoy Curaçao 8 - 1

257. 23-apr Edgar Meulens Curaçao 8 - 1

258. 23-apr Eddie Vlinder Curaçao 8 - 1

259. 23-apr Enchie Jansen Curaçao 8 - 1

260. 23-apr Eddy Daal Curaçao 8 - 1

261. 23-apr Egon Schoop Curaçao 8 - 1

262. 23-apr Romualdo Valerian Curaçao 8 - 1

263. 23-apr Pong Martel Curaçao 8 - 1

264. 23-apr Angua Delannoy Curaçao 8 - 1

265. 04-mei Saim Taysengil Turkije 1 - 2

266. 04-mei Ismail Kurt Turkije 1 - 2

267. 04-mei Coskun Özari Turkije 1 - 2

268. 04-mei Hilmi Kiremitci Turkije 1 - 2

269. 02-nov Kurt Leuenberger Zwitserland 2 - 0

270. 02-nov Rudolf Burger Zwitserland 2 - 0

1959
271. 10-mei Mustafa Güven Turkije 0 - 0

272. 13-mei Ivan Georgiev Bulgarije 3 - 2

273. 13-mei Aleksandar Vasilev Bulgarije 3 - 2

274. 13-mei Krum Yanev Bulgarije 3 - 2

1960
275. 26-jun Jorge Morelos Mexico 3 - 1

276. 26-jun Juan Manuel Lemus Mexico 3 - 1

277. 26-jun Sabas Ponce Mexico 3 - 1

278. 26-jun Florentino Quintanar Mexico 3 - 1

279. 29-jun Ronald Pinedo Nederlandse Antillen 0 - 0

280. 29-jun Edwin Dirksz Nederlandse Antillen 0 - 0

281. 29-jun Pedro Larosa Nederlandse Antillen 0 - 0

282. 29-jun Luis Philips Nederlandse Antillen 0 - 0

283. 29-jun Eugenio Bernadina Nederlandse Antillen 0 - 0

284. 29-jun Carlos Regales Nederlandse Antillen 0 - 0

285. 29-jun Angua de Lannoy Nederlandse Antillen 0 - 0

286. 29-jun José Bibiana Nederlandse Antillen 0 - 0

287. 29-jun Cai Helder Nederlandse Antillen 0 - 0

288. 29-jun Sjon Ma Gomez Nederlandse Antillen 0 - 0

289. 03-jul Frans Berggraaf Suriname 3 - 4

290. 03-jul Ronald Breinburg Suriname 3 - 4

291. 03-jul August Wooter Suriname 3 - 4

292. 03-jul Armand Sahadsewsing Suriname 3 - 4

293. 03-jul Dolf Poerwo Suriname 3 - 4

294. 03-jul Leo Marcet Suriname 3 - 4

295. 03-jul August Foe A Man Suriname 3 - 4

296. 03-jul Rudi Schutte Suriname 3 - 4

297. 03-jul Leo Schipper Suriname 3 - 4

298. 03-jul Harold Chirill Suriname 3 - 4

299. 03-jul Iwan Fränkel Suriname 3 - 4

300. 03-jul Armand Monsanto Suriname 3 - 4

301. 03-jul Leo Kamsoe Suriname 3 - 4

1961
302. 19-apr Enrique González Palmer Mexico 1 - 2

303. 19-apr Sigifredo Mercado Mexico 1 - 2

1962
304. 05-sep Paul Diaz Nederlandse Antillen 8 - 0

305. 05-sep Augusto Beltrand Nederlandse Antillen 8 - 0

306. 05-sep Juan Pablo Nederlandse Antillen 8 - 0

307. 05-sep Danny Pablo Nederlandse Antillen 8 - 0

308. 05-sep Rudy Cameron Nederlandse Antillen 8 - 0

309. 05-sep Ruben Brandborg Nederlandse Antillen 8 - 0

310. 05-sep Carlos Comenencia Nederlandse Antillen 8 - 0

311. 05-sep Edwin Loran Nederlandse Antillen 8 - 0

312. 05-sep Eugene Testing Nederlandse Antillen 8 - 0

313. 05-sep John Balentien Nederlandse Antillen 8 - 0

314. 05-sep José Bodak Nederlandse Antillen 8 - 0

315. 05-sep Julio Gosepa Nederlandse Antillen 8 - 0

316. 11-nov Felix Ansermett Zwitserland 3 - 1

317. 11-nov Paul Stehrenberger Zwitserland 3 - 1

1964
318. 24-mei Mikel Janku Albanië 2 - 0

319. 24-mei Fathbardh Deliallisi Albanië 2 - 0

320. 24-mei Skender Halili Albanië 2 - 0

321. 24-mei Iliu Shilaku Albanië 2 - 0

322. 24-mei Bahri Ishka Albanië 2 - 0

323. 24-mei Panajot Pano Albanië 2 - 0

324. 24-mei Mehdi Bushati Albanië 2 - 0

325. 24-mei Robert Jashari Albanië 2 - 0

326. 24-mei Pavllo Bukoviku Albanië 2 - 0

327. 25-okt Lorenc Vorfi Albanië 0 - 2

1974
328. 09-okt Hans-Peter Schild Zwitserland 1 - 0

1978
329. 05-apr Kamel Tunesië 0 - 4

330. 05-apr Rasmi Tunesië 0 - 4

331. 05-apr Zebali Tunesië 0 - 4

1980
332. 30-dec Daniel Martínez Uruguay 2 - 0

333. 30-dec Ariel Krasouski Uruguay 2 - 0

334. 30-dec Eduardo de la Peña Uruguay 2 - 0

335. 30-dec Ernesto Vargas Uruguay 2 - 0

1981
336. 22-feb Andreas Konstantinou Cyprus 3 - 0

337. 22-feb Loukis Louka Cyprus 3 - 0

338. 22-feb Toumazos Toumazou Cyprus 3 - 0

339. 22-feb Stefanos Lysandrou Cyprus 3 - 0

340. 22-feb Nikos Pantziaras Cyprus 3 - 0

341. 22-feb Andros Miamiliotis Cyprus 3 - 0

342. 22-feb Fivos Vrachimis Cyprus 3 - 0

343. 22-feb Chrysanthos Lagos Cyprus 3 - 0

344. 29-apr Philippos Kalotheou Cyprus 0 - 1

345. 29-apr Pavlos Kounnas Cyprus 0 - 1

346. 01-sep Alfred Scheiwiller Zwitserland 2 - 1

347. 01-sep Angelo Elia Zwitserland 2 - 1

1984
348. 23-dec Charis Constantinou Cyprus 0 - 1

349. 23-dec Costas Foti Cyprus 0 - 1

350. 23-dec Takis Mavris Cyprus 0 - 1

1985
351. 27-feb Costas Constantinou Cyprus 7 - 1

1987
352. 28-okt Antonis Kleftis Cyprus 8 - 0

353. 09-dec Giorgos Savva Cyprus 4 - 0

1994
354. 19-jan Samir Sellimi Tunesië 2 - 2

355. 19-jan Mourad Okbi Tunesië 2 - 2

356. 19-jan Mourad Gharbi Tunesië 2 - 2

357. 19-jan Ayadi Hamrouni Tunesië 2 - 2

358. 19-jan Mourad Majdoub Tunesië 2 - 2

1996
359. 29-mei Qun Wei China 2 - 0

360. 29-mei Hongjun Li China 2 - 0

361. 29-mei Feng Jiang China 2 - 0

362. 29-mei Zongxun Gao China 2 - 0

363. 29-mei Dong Wang China 2 - 0

364. 29-mei Ming Yu China 2 - 0