Alle debutanten Stad Utrecht in de Europa Cup 
Tweet




Alle debutanten Stad Utrecht
in de Europa Cup

Spelers in het rood hebben in de afgelopen twee jaar nog Europees gespeeld voor een Nederlandse club.

winst gelijk verlies
nr. debuut speler leeftijd soort thuis uit uitslag stats
1962/1963
1. 12-sep   Nico van Zoghel   19 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2   2

2. 12-sep   Charles Smits   1962 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2  

3. 12-sep   Job Gademans   27 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2  

4. 12-sep   Joop Jochems   20 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2  

5. 12-sep   Humphrey Mijnals   31 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2  

6. 12-sep   Wim van Arnhem   22 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2  

7. 12-sep   Frans Geurtsen   20 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2   2

8. 12-sep   Josef Siahaya   30 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2   1

9. 12-sep   Leen Morelisse   26 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2  

10. 12-sep   Gerard Weber   21 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2  

11. 17-okt   György Lipták   25 EC3 Tasmania Berlin   Stad Utrecht   1 - 2  

12. 27-nov   Chris Geutjes   21 EC3 Stad Utrecht   Hibernian   0 - 1  

13. 12-dec   Miklós Dacsev   33 EC3 Hibernian   Stad Utrecht   2 - 1  

14. 12-dec   Bennie Aarts   21 EC3 Hibernian   Stad Utrecht   2 - 1  

nr. debuut speler stats
1962/1963
1. 12-sep Nico van Zoghel   2
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

2. 12-sep Charles Smits  
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

3. 12-sep Job Gademans  
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

4. 12-sep Joop Jochems  
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

5. 12-sep Humphrey Mijnals  
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

6. 12-sep Wim van Arnhem  
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

7. 12-sep Frans Geurtsen   2
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

8. 12-sep Josef Siahaya   1
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

9. 12-sep Leen Morelisse  
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

10. 12-sep Gerard Weber  
 EC3 Stad Utrecht   Tasmania Berlin   3 - 2

11. 17-okt György Lipták  
 EC3 Tasmania Berlin   Stad Utrecht   1 - 2

12. 27-nov Chris Geutjes  
 EC3 Stad Utrecht   Hibernian   0 - 1

13. 12-dec Miklós Dacsev  
 EC3 Hibernian   Stad Utrecht   2 - 1

14. 12-dec Bennie Aarts  
 EC3 Hibernian   Stad Utrecht   2 - 1