Tweet


Ontbrekende gegevens

Hieronder links naar ontbrekende gegevens.
Kunt u deze aanvullen?
Een e-mail wordt zeer op prijs gesteld.


winst gelijk verlies
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1955/1956
1. 21-sep EC1 1R Rapid Wien PSV 6 - 1

2. 01-nov EC1 1R(r) PSV Rapid Wien 1 - 0

1956/1957
3. 03-nov EC1 1R Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

4. 08-nov EC1 1R(r) Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1957/1958
5. 05-feb EC1 1/4 F Ajax Vasas Boedapest 2 - 2

1959/1960
6. 25-okt EC1 1R Sparta IFK Göteborg 3 - 1

7. 05-nov EC1 1R(r) IFK Göteborg Sparta 3 - 1

8. 25-nov EC1 1R(b) Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1960/1961
9. 31-aug EC1 1R Frederikstad FK Ajax 4 - 3

10. 07-sep EC1 1R(r) Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1961/1962
11. 06-sep EC1 1R IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

12. 13-sep EC1 1R(r) Feyenoord IFK Göteborg 8 - 2

13. 02-nov EC2 2R Ajax Ujpest Dozsa 2 - 1

14. 29-nov EC2 2R(r) Ujpest Dozsa Ajax 3 - 1

1962/1963
15. 12-sep EC1 1R Servette FC Genève Feyenoord 1 - 3

16. 12-sep EC3 1R Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

17. 19-sep EC1 1R(r) Feyenoord Servette FC Genève 1 - 3

18. 19-sep EC2 1R Lausanne Sports Sparta 3 - 0

19. 03-okt EC2 1R(r) Sparta Lausanne Sports 4 - 2

20. 17-okt EC3 1R(r) Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

21. 14-nov EC1 2R Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 1

22. 27-nov EC3 2R Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

23. 28-nov EC1 2R(r) Vasas Boedapest Feyenoord 2 - 2

24. 12-dec EC3 2R(r) Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

25. 13-mrt EC1 1/4 F(r) Feyenoord Stade de Reims 1 - 1

26. 10-apr EC1 1/2 F Feyenoord Benfica 0 - 0

27. 08-mei EC1 1/2 F(r) Benfica Feyenoord 3 - 1

1963/1964
28. 25-sep EC3 1R DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

29. 25-sep EC1 1R Esbjerg fB PSV 3 - 4

30. 09-okt EC1 1R(r) PSV Esbjerg fB 7 - 1

31. 13-nov EC1 2R Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

32. 27-nov EC1 2R(r) PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

33. 04-mrt EC1 1/4 F PSV FC Zürich 1 - 0

34. 11-mrt EC1 1/4 F(r) FC Zürich PSV 3 - 1

1964/1965
35. 23-sep EC2 1R Torino Fortuna ' 54 3 - 1

36. 30-sep EC3 1R Kjøbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

37. 07-okt EC1 1R(r) Fenerbahçe DWS 0 - 1

38. 07-okt EC2 1R(r) Fortuna ' 54 Torino 2 - 2

39. 13-okt EC3 1R(r) DOS Kjøbenhavns Boldklub 2 - 1

40. 04-nov EC1 2R DWS Ski og Lyn 5 - 0

41. 19-nov EC3 2R DOS FC Luik 0 - 2

42. 09-dec EC3 2R(r) FC Luik DOS 2 - 0

43. 24-feb EC1 1/4 F DWS Vasas Gyor 1 - 1

44. 10-mrt EC1 1/4 F(r) Vasas Gyor DWS 1 - 0

1965/1966
45. 08-sep EC1 1R Feyenoord Real Madrid 2 - 1

46. 22-sep EC1 1R(r) Real Madrid Feyenoord 5 - 0

47. 29-sep EC2 1R Go Ahead Celtic 0 - 6

1966/1967
48. 13-sep EC3 1R DOS FC Basel 2 - 1

49. 18-sep EC2 1R Floriana FC Sparta 1 - 1

50. 21-sep EC3 1R(r) FC Basel DOS 2 - 2

51. 05-okt EC1 1R(r) Besiktas Ajax 1 - 2

52. 05-okt EC2 1R(r) Sparta Floriana FC 6 - 0

53. 18-okt EC3 2R DWS Leeds United 1 - 3

54. 02-nov EC3 2R DOS West Bromwich Albion 1 - 1

55. 09-nov EC2 2R Servette FC Genève Sparta 2 - 0

56. 16-nov EC2 2R(r) Sparta Servette FC Genève 1 - 0

1967/1968
57. 14-sep EC3 1R DOS Real Zaragoza 3 - 2

58. 21-sep EC2 1R Floriana FC NAC 1 - 2

59. 27-sep EC3 1R DWS Dundee FC 2 - 1

60. 11-okt EC1 1R(r) Real Madrid Ajax 2 - 1

61. 12-okt EC3 1R(r) Real Zaragoza DOS 3 - 1

1968/1969
62. 11-sep EC3 1R Beerschot AC DWS 1 - 1

63. 17-sep EC3 1R(r) Feyenoord Newcastle United 2 - 0

64. 18-sep EC1 1R 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

65. 19-sep EC2 1R ADO Grazer AK 4 - 1

66. 25-sep EC3 1R(r) DWS Beerschot AC 2 - 1

67. 01-okt EC3 1R(r) Dundalk DOS 2 - 1

68. 03-okt EC2 1R(r) Grazer AK ADO 0 - 2

69. 30-okt EC3 2R(r) DWS Chelsea 0 - 0

70. 12-nov EC2 2R ADO 1. FC Köln 0 - 1

71. 28-nov EC1 2R(r) Fenerbahçe Ajax 0 - 2

72. 15-jan EC3 3R DWS Glasgow Rangers 0 - 2

73. 19-feb EC1 1/4 F(r) Benfica Ajax 1 - 3

74. 05-mrt EC1 1/4 F(b) Ajax Benfica 3 - 0

75. 13-apr EC1 1/2 F Ajax Spartak Trnava 3 - 0

76. 24-apr EC1 1/2 F(r) Spartak Trnava Ajax 2 - 0

1969/1970
77. 09-sep EC3 1R FC Rouen FC Twente 2 - 0

78. 17-sep EC2 1R Rapid Wien PSV 1 - 2

79. 24-sep EC3 1R(r) Ajax Hannover 96 3 - 0

80. 30-sep EC3 1R(r) FC Twente FC Rouen 1 - 0

81. 30-sep EC1 1R(r) Feyenoord KR Reijkjavik 4 - 0

82. 12-nov EC1 2R AC Milan Feyenoord 1 - 0

83. 12-nov EC2 2R AS Roma PSV 1 - 0

84. 26-nov EC3 2R(r) Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

85. 26-nov EC2 2R(r) PSV AS Roma 1 - 0

86. 10-dec EC3 3R Napoli Ajax 1 - 0

87. 01-apr EC1 1/2 F Legia Warschau Feyenoord 0 - 0

88. 08-apr EC3 1/2 F Arsenal Ajax 3 - 0

89. 15-apr EC3 1/2 F(r) Ajax Arsenal 1 - 0

90. 15-apr EC1 1/2 F(r) Feyenoord Legia Warschau 2 - 0

1970/1971
91. 02-sep EC3 1R AEK Athene FC Twente 0 - 1

92. 08-sep EC3 1R(r) FC Twente AEK Athene 3 - 0

93. 16-sep EC1 1R 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

94. 16-sep EC2 1R Gottwaldov PSV 2 - 1

95. 23-sep EC3 1R Sparta IA Akranes 6 - 0

96. 29-sep EC3 1R(r) IA Akranes Sparta 0 - 9

97. 30-sep EC1 1R(r) UTA Arad Feyenoord 0 - 0

98. 30-sep EC2 1R(r) PSV Gottwaldov 1 - 0

99. 20-okt EC3 2R Sparta Coleraine 2 - 0

100. 21-okt EC1 2R Ajax FC Basel 3 - 0

101. 21-okt EC2 2R PSV Steaua Boekarest 4 - 0

102. 28-okt EC3 2R Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

103. 04-nov EC3 2R(r) FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

104. 04-nov EC2 2R(r) Steaua Boekarest PSV 0 - 3

105. 25-nov EC3 3R Bayern München Sparta 2 - 1

106. 09-dec EC3 3R Dinamo Zagreb FC Twente 2 - 2

107. 09-dec EC3 3R(r) Sparta Bayern München 1 - 3

108. 16-dec EC3 3R(r) FC Twente Dinamo Zagreb 1 - 0

109. 27-jan EC3 1/4 F Juventus FC Twente 2 - 0

110. 17-feb EC3 1/4 F(r) FC Twente Juventus 2 - 2

111. 10-mrt EC2 1/4 F PSV ASK Vorwärts Berlin 2 - 0

112. 24-mrt EC2 1/4 F(r) ASK Vorwärts Berlin PSV 1 - 0

113. 14-apr EC1 1/2 F Atletico Madrid Ajax 1 - 0

114. 14-apr EC2 1/2 F PSV Real Madrid 0 - 0

115. 28-apr EC2 1/2 F(r) Real Madrid PSV 2 - 1

1971/1972
116. 16-sep EC2 1R Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

117. 20-okt EC2 2R Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

118. 03-nov EC2 2R(r) Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
119. 13-sep EC2 1R Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

120. 27-sep EC2 1R(r) FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

1973/1974
121. 19-sep EC2 1R NAC FC Magdeburg 0 - 0

1974/1975
122. 02-okt EC2 1R(r) FC Ards PSV 1 - 4

123. 23-okt EC2 2R Gwardia Warschau PSV 1 - 5

124. 05-mrt EC2 1/4 F PSV Benfica 0 - 0

125. 19-mrt EC2 1/4 F(r) Benfica PSV 1 - 2

126. 09-apr EC2 1/2 F Dynamo Kiev PSV 3 - 0

127. 23-apr EC2 1/2 F(r) PSV Dynamo Kiev 2 - 1

1975/1976
128. 01-okt EC2 1R(r) FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

129. 01-okt EC1 1R(r) PSV Linfield 8 - 0

130. 22-okt EC2 2R FC Den Haag RC Lens 3 - 2

131. 22-okt EC1 2R Ruch Chorzów PSV 1 - 3

132. 05-nov EC2 2R(r) RC Lens FC Den Haag 1 - 3

133. 10-dec EC3 3R(r) Levski Spartak Sofia Ajax 2 - 1

1976/1977
134. 29-sep EC3 1R(r) Djurgårdens IF Feyenoord 2 - 1

135. 29-sep EC2 1R(r) Roda JC Anderlecht 2 - 3

136. 20-okt EC1 2R AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

137. 03-nov EC1 2R(r) PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1977/1978
138. 14-sep EC2 1R Glasgow Rangers FC Twente 0 - 0

139. 14-sep EC3 1R AZ ' 67 Red Boys Differdange 11 - 1

140. 28-sep EC2 1R(r) FC Twente Glasgow Rangers 3 - 0

141. 28-sep EC3 1R(r) PSV Glenavon 5 - 0

142. 19-okt EC1 2R Levski Spartak Sofia Ajax 1 - 2

143. 19-okt EC2 2R FC Twente SK Brann Bergen 2 - 0

144. 19-okt EC3 2R Widzew Lodz PSV 3 - 5

145. 02-nov EC3 2R(r) Barcelona AZ ' 67 1 - 1

146. 23-nov EC3 3R PSV Eintracht Braunschweig 2 - 0

147. 15-mrt EC1 1/4 F(r) Juventus Ajax 1 - 1

148. 15-mrt EC2 1/4 F(r) FC Twente Vejle BK 4 - 0

149. 29-mrt EC2 1/2 F FC Twente Anderlecht 0 - 1

150. 29-mrt EC3 1/2 F PSV Barcelona 3 - 0

151. 12-apr EC3 1/2 F(r) Barcelona PSV 3 - 1

1978/1979
152. 13-sep EC3 1R FC Twente Manchester City 1 - 1

153. 22-nov EC3 3R Honved Boedapest Ajax 4 - 1

1979/1980
154. 19-sep EC2 1R Panionios FC Twente 4 - 0

155. 03-okt EC2 1R(r) FC Twente Panionios 3 - 1

156. 07-nov EC3 2R(r) AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

1980/1981
157. 17-sep EC3 1R FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

158. 17-sep EC3 1R AZ ' 67 Red Boys Differdange 6 - 0

159. 30-sep EC3 1R(r) Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 4

160. 01-okt EC3 1R(r) IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

161. 01-okt EC3 1R(r) FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

162. 21-okt EC3 2R Levski Spartak Sofia AZ ' 67 1 - 1

163. 22-okt EC3 2R FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

164. 22-okt EC3 2R FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

165. 22-okt EC2 2R Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

166. 04-nov EC3 2R(r) AZ ' 67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

167. 05-nov EC3 2R(r) Hamburger SV PSV 2 - 1

168. 26-nov EC3 3R Radnicki Nis AZ ' 67 2 - 2

169. 10-dec EC3 3R(r) AZ ' 67 Radnicki Nis 5 - 0

170. 04-mrt EC2 1/4 F Slavia Sofia Feyenoord 3 - 2

171. 04-mrt EC3 1/4 F AZ ' 67 KSC Lokeren 2 - 0

172. 08-apr EC2 1/2 F Dinamo Tblisi Feyenoord 3 - 0

173. 08-apr EC3 1/2 F FC Sochaux AZ ' 67 1 - 1

174. 22-apr EC3 1/2 F(r) AZ ' 67 FC Sochaux 3 - 2

1981/1982
175. 16-sep EC3 1R Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

176. 16-sep EC3 1R PSV Naestved 7 - 0

177. 30-sep EC3 1R(r) FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

178. 30-sep EC3 1R(r) Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

179. 21-okt EC3 2R Rapid Wien PSV 1 - 0

180. 25-nov EC3 3R Radnicki Nis Feyenoord 2 - 0

1982/1983
181. 15-sep EC3 1R Haarlem AA Gent 2 - 1

182. 30-sep EC3 1R(r) FC Porto FC Utrecht 2 - 0

183. 03-nov EC2 2R(r) Internazionale AZ ' 67 2 - 0

1983/1984
184. 14-sep EC1 1R Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

185. 14-sep EC3 1R Atletico Madrid FC Groningen 2 - 1

186. 14-sep EC3 1R Sparta Coleraine 4 - 0

187. 28-sep EC1 1R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

188. 28-sep EC2 1R(r) SK Brann Bergen NEC 0 - 1

1984/1985
189. 03-okt EC2 1R(r) Fortuna Sittard Kjøbenhavns Boldklub 3 - 0

190. 24-okt EC2 2R Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

191. 07-nov EC2 2R(r) Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

192. 06-mrt EC2 1/4 F Everton Fortuna Sittard 3 - 0

193. 20-mrt EC2 1/4 F(r) Fortuna Sittard Everton 0 - 2

1985/1986
194. 02-okt EC2 1R(r) Dynamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

1986/1987
195. 17-sep EC2 1R Bursaspor Ajax 0 - 2

196. 05-nov EC2 2R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

1987/1988
197. 16-sep EC2 1R Ujpest Dozsa FC Den Haag 1 - 0

198. 21-okt EC2 2R Hamburger SV Ajax 0 - 1

1988/1989
199. 05-okt EC2 1R(r) Vitória Guimarães Roda JC 1 - 0

200. 26-okt EC2 2R Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

201. 09-nov EC2 2R(r) Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

202. 01-mrt EC2 1/4 F Sredets Sofia Roda JC 2 - 1

203. 15-mrt EC2 1/4 F(r) Roda JC Sredets Sofia 2 - 1

1989/1990
204. 13-sep EC2 1R FC Groningen Ikast FS 1 - 0

205. 13-sep EC3 1R FC Twente Club Brugge 0 - 0

206. 13-sep EC3 1R VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

207. 14-sep EC3 1R Austria Wien Ajax 1 - 0

208. 27-sep EC3 1R(r) Ajax Austria Wien 0 - 3

209. 27-sep EC3 1R(r) Club Brugge FC Twente 4 - 1

210. 18-okt EC2 2R FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

1990/1991
211. 18-sep EC3 1R Roda JC AS Monaco 1 - 3

212. 02-okt EC3 1R(r) Vitesse Derry City 0 - 0

1991/1992
213. 18-sep EC2 1R Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

214. 01-apr EC2 1/2 F AS Monaco Feyenoord 1 - 1

215. 15-apr EC2 1/2 F(r) Feyenoord AS Monaco 2 - 2

1992/1993
216. 16-sep EC3 1R Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

217. 30-sep EC2 1R(r) Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

218. 18-mrt EC2 1/4 F(r) Spartak Moskou Feyenoord 3 - 1

1993/1994
219. 17-sep EC2 1R Hajduk Split Ajax 1 - 0

220. 29-sep EC2 1R(r) Ajax Hajduk Split 6 - 0

221. 20-okt EC2 2R Ajax Besiktas 2 - 1

222. 02-nov EC2 2R(r) Besiktas Ajax 0 - 4

223. 03-mrt EC2 1/4 F Ajax Parma 0 - 0

224. 16-mrt EC2 1/4 F(r) Parma Ajax 2 - 0

1994/1995
225. 15-sep EC2 1R Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

226. 20-okt EC2 2R Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

1995/1996
227. 14-sep EC2 1R DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

228. 18-apr EC2 1/2 F(r) Rapid Wien Feyenoord 3 - 0

1996/1997
229. 12-sep EC2 1R Dinamo Batumi PSV 1 - 1

1997/1998
230. 18-sep EC2 1R Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

231. 23-okt EC2 2R Primorje Ajdovscina Roda JC 0 - 2

1998/1999
232. 17-sep EC2 1R SC Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

233. 05-nov EC2 2R(r) NK Varteks Varazdin SC Heerenveen 4 - 2

2000/2001
234. 28-sep EC3 1R(r) Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

235. 07-dec EC3 3R(r) PAOK Saloniki PSV 0 - 1

nr. datum soort thuis uit uitslag
1955/1956
1. 21-sep EC1 Rapid Wien PSV 6 - 1

2. 01-nov EC1 PSV Rapid Wien 1 - 0

1956/1957
3. 03-nov EC1 Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

4. 08-nov EC1 Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1957/1958
5. 05-feb EC1 Ajax Vasas Boedapest 2 - 2

1959/1960
6. 25-okt EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

7. 05-nov EC1 IFK Göteborg Sparta 3 - 1

8. 25-nov EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1960/1961
9. 31-aug EC1 Frederikstad FK Ajax 4 - 3

10. 07-sep EC1 Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1961/1962
11. 06-sep EC1 IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

12. 13-sep EC1 Feyenoord IFK Göteborg 8 - 2

13. 02-nov EC2 Ajax Ujpest Dozsa 2 - 1

14. 29-nov EC2 Ujpest Dozsa Ajax 3 - 1

1962/1963
15. 12-sep EC1 Servette FC Genève Feyenoord 1 - 3

16. 12-sep EC3 Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

17. 19-sep EC1 Feyenoord Servette FC Genève 1 - 3

18. 19-sep EC2 Lausanne Sports Sparta 3 - 0

19. 03-okt EC2 Sparta Lausanne Sports 4 - 2

20. 17-okt EC3 Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

21. 14-nov EC1 Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 1

22. 27-nov EC3 Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

23. 28-nov EC1 Vasas Boedapest Feyenoord 2 - 2

24. 12-dec EC3 Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

25. 13-mrt EC1 Feyenoord Stade de Reims 1 - 1

26. 10-apr EC1 Feyenoord Benfica 0 - 0

27. 08-mei EC1 Benfica Feyenoord 3 - 1

1963/1964
28. 25-sep EC3 DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

29. 25-sep EC1 Esbjerg fB PSV 3 - 4

30. 09-okt EC1 PSV Esbjerg fB 7 - 1

31. 13-nov EC1 Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

32. 27-nov EC1 PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

33. 04-mrt EC1 PSV FC Zürich 1 - 0

34. 11-mrt EC1 FC Zürich PSV 3 - 1

1964/1965
35. 23-sep EC2 Torino Fortuna ' 54 3 - 1

36. 30-sep EC3 Kjøbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

37. 07-okt EC1 Fenerbahçe DWS 0 - 1

38. 07-okt EC2 Fortuna ' 54 Torino 2 - 2

39. 13-okt EC3 DOS Kjøbenhavns Boldklub 2 - 1

40. 04-nov EC1 DWS Ski og Lyn 5 - 0

41. 19-nov EC3 DOS FC Luik 0 - 2

42. 09-dec EC3 FC Luik DOS 2 - 0

43. 24-feb EC1 DWS Vasas Gyor 1 - 1

44. 10-mrt EC1 Vasas Gyor DWS 1 - 0

1965/1966
45. 08-sep EC1 Feyenoord Real Madrid 2 - 1

46. 22-sep EC1 Real Madrid Feyenoord 5 - 0

47. 29-sep EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6

1966/1967
48. 13-sep EC3 DOS FC Basel 2 - 1

49. 18-sep EC2 Floriana FC Sparta 1 - 1

50. 21-sep EC3 FC Basel DOS 2 - 2

51. 05-okt EC1 Besiktas Ajax 1 - 2

52. 05-okt EC2 Sparta Floriana FC 6 - 0

53. 18-okt EC3 DWS Leeds United 1 - 3

54. 02-nov EC3 DOS West Bromwich Albion 1 - 1

55. 09-nov EC2 Servette FC Genève Sparta 2 - 0

56. 16-nov EC2 Sparta Servette FC Genève 1 - 0

1967/1968
57. 14-sep EC3 DOS Real Zaragoza 3 - 2

58. 21-sep EC2 Floriana FC NAC 1 - 2

59. 27-sep EC3 DWS Dundee FC 2 - 1

60. 11-okt EC1 Real Madrid Ajax 2 - 1

61. 12-okt EC3 Real Zaragoza DOS 3 - 1

1968/1969
62. 11-sep EC3 Beerschot AC DWS 1 - 1

63. 17-sep EC3 Feyenoord Newcastle United 2 - 0

64. 18-sep EC1 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

65. 19-sep EC2 ADO Grazer AK 4 - 1

66. 25-sep EC3 DWS Beerschot AC 2 - 1

67. 01-okt EC3 Dundalk DOS 2 - 1

68. 03-okt EC2 Grazer AK ADO 0 - 2

69. 30-okt EC3 DWS Chelsea 0 - 0

70. 12-nov EC2 ADO 1. FC Köln 0 - 1

71. 28-nov EC1 Fenerbahçe Ajax 0 - 2

72. 15-jan EC3 DWS Glasgow Rangers 0 - 2

73. 19-feb EC1 Benfica Ajax 1 - 3

74. 05-mrt EC1 Ajax Benfica 3 - 0

75. 13-apr EC1 Ajax Spartak Trnava 3 - 0

76. 24-apr EC1 Spartak Trnava Ajax 2 - 0

1969/1970
77. 09-sep EC3 FC Rouen FC Twente 2 - 0

78. 17-sep EC2 Rapid Wien PSV 1 - 2

79. 24-sep EC3 Ajax Hannover 96 3 - 0

80. 30-sep EC3 FC Twente FC Rouen 1 - 0

81. 30-sep EC1 Feyenoord KR Reijkjavik 4 - 0

82. 12-nov EC1 AC Milan Feyenoord 1 - 0

83. 12-nov EC2 AS Roma PSV 1 - 0

84. 26-nov EC3 Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

85. 26-nov EC2 PSV AS Roma 1 - 0

86. 10-dec EC3 Napoli Ajax 1 - 0

87. 01-apr EC1 Legia Warschau Feyenoord 0 - 0

88. 08-apr EC3 Arsenal Ajax 3 - 0

89. 15-apr EC3 Ajax Arsenal 1 - 0

90. 15-apr EC1 Feyenoord Legia Warschau 2 - 0

1970/1971
91. 02-sep EC3 AEK Athene FC Twente 0 - 1

92. 08-sep EC3 FC Twente AEK Athene 3 - 0

93. 16-sep EC1 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

94. 16-sep EC2 Gottwaldov PSV 2 - 1

95. 23-sep EC3 Sparta IA Akranes 6 - 0

96. 29-sep EC3 IA Akranes Sparta 0 - 9

97. 30-sep EC1 UTA Arad Feyenoord 0 - 0

98. 30-sep EC2 PSV Gottwaldov 1 - 0

99. 20-okt EC3 Sparta Coleraine 2 - 0

100. 21-okt EC1 Ajax FC Basel 3 - 0

101. 21-okt EC2 PSV Steaua Boekarest 4 - 0

102. 28-okt EC3 Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

103. 04-nov EC3 FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

104. 04-nov EC2 Steaua Boekarest PSV 0 - 3

105. 25-nov EC3 Bayern München Sparta 2 - 1

106. 09-dec EC3 Dinamo Zagreb FC Twente 2 - 2

107. 09-dec EC3 Sparta Bayern München 1 - 3

108. 16-dec EC3 FC Twente Dinamo Zagreb 1 - 0

109. 27-jan EC3 Juventus FC Twente 2 - 0

110. 17-feb EC3 FC Twente Juventus 2 - 2

111. 10-mrt EC2 PSV ASK Vorwärts Berlin 2 - 0

112. 24-mrt EC2 ASK Vorwärts Berlin PSV 1 - 0

113. 14-apr EC1 Atletico Madrid Ajax 1 - 0

114. 14-apr EC2 PSV Real Madrid 0 - 0

115. 28-apr EC2 Real Madrid PSV 2 - 1

1971/1972
116. 16-sep EC2 Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

117. 20-okt EC2 Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

118. 03-nov EC2 Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
119. 13-sep EC2 Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

120. 27-sep EC2 FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

1973/1974
121. 19-sep EC2 NAC FC Magdeburg 0 - 0

1974/1975
122. 02-okt EC2 FC Ards PSV 1 - 4

123. 23-okt EC2 Gwardia Warschau PSV 1 - 5

124. 05-mrt EC2 PSV Benfica 0 - 0

125. 19-mrt EC2 Benfica PSV 1 - 2

126. 09-apr EC2 Dynamo Kiev PSV 3 - 0

127. 23-apr EC2 PSV Dynamo Kiev 2 - 1

1975/1976
128. 01-okt EC2 FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

129. 01-okt EC1 PSV Linfield 8 - 0

130. 22-okt EC2 FC Den Haag RC Lens 3 - 2

131. 22-okt EC1 Ruch Chorzów PSV 1 - 3

132. 05-nov EC2 RC Lens FC Den Haag 1 - 3

133. 10-dec EC3 Levski Spartak Sofia Ajax 2 - 1

1976/1977
134. 29-sep EC3 Djurgårdens IF Feyenoord 2 - 1

135. 29-sep EC2 Roda JC Anderlecht 2 - 3

136. 20-okt EC1 AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

137. 03-nov EC1 PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1977/1978
138. 14-sep EC2 Glasgow Rangers FC Twente 0 - 0

139. 14-sep EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 11 - 1

140. 28-sep EC2 FC Twente Glasgow Rangers 3 - 0

141. 28-sep EC3 PSV Glenavon 5 - 0

142. 19-okt EC1 Levski Spartak Sofia Ajax 1 - 2

143. 19-okt EC2 FC Twente SK Brann Bergen 2 - 0

144. 19-okt EC3 Widzew Lodz PSV 3 - 5

145. 02-nov EC3 Barcelona AZ ' 67 1 - 1

146. 23-nov EC3 PSV Eintracht Braunschweig 2 - 0

147. 15-mrt EC1 Juventus Ajax 1 - 1

148. 15-mrt EC2 FC Twente Vejle BK 4 - 0

149. 29-mrt EC2 FC Twente Anderlecht 0 - 1

150. 29-mrt EC3 PSV Barcelona 3 - 0

151. 12-apr EC3 Barcelona PSV 3 - 1

1978/1979
152. 13-sep EC3 FC Twente Manchester City 1 - 1

153. 22-nov EC3 Honved Boedapest Ajax 4 - 1

1979/1980
154. 19-sep EC2 Panionios FC Twente 4 - 0

155. 03-okt EC2 FC Twente Panionios 3 - 1

156. 07-nov EC3 AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

1980/1981
157. 17-sep EC3 FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

158. 17-sep EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 6 - 0

159. 30-sep EC3 Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 4

160. 01-okt EC3 IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

161. 01-okt EC3 FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

162. 21-okt EC3 Levski Spartak Sofia AZ ' 67 1 - 1

163. 22-okt EC3 FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

164. 22-okt EC3 FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

165. 22-okt EC2 Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

166. 04-nov EC3 AZ ' 67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

167. 05-nov EC3 Hamburger SV PSV 2 - 1

168. 26-nov EC3 Radnicki Nis AZ ' 67 2 - 2

169. 10-dec EC3 AZ ' 67 Radnicki Nis 5 - 0

170. 04-mrt EC2 Slavia Sofia Feyenoord 3 - 2

171. 04-mrt EC3 AZ ' 67 KSC Lokeren 2 - 0

172. 08-apr EC2 Dinamo Tblisi Feyenoord 3 - 0

173. 08-apr EC3 FC Sochaux AZ ' 67 1 - 1

174. 22-apr EC3 AZ ' 67 FC Sochaux 3 - 2

1981/1982
175. 16-sep EC3 Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

176. 16-sep EC3 PSV Naestved 7 - 0

177. 30-sep EC3 FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

178. 30-sep EC3 Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

179. 21-okt EC3 Rapid Wien PSV 1 - 0

180. 25-nov EC3 Radnicki Nis Feyenoord 2 - 0

1982/1983
181. 15-sep EC3 Haarlem AA Gent 2 - 1

182. 30-sep EC3 FC Porto FC Utrecht 2 - 0

183. 03-nov EC2 Internazionale AZ ' 67 2 - 0

1983/1984
184. 14-sep EC1 Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

185. 14-sep EC3 Atletico Madrid FC Groningen 2 - 1

186. 14-sep EC3 Sparta Coleraine 4 - 0

187. 28-sep EC1 Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

188. 28-sep EC2 SK Brann Bergen NEC 0 - 1

1984/1985
189. 03-okt EC2 Fortuna Sittard Kjøbenhavns Boldklub 3 - 0

190. 24-okt EC2 Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

191. 07-nov EC2 Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

192. 06-mrt EC2 Everton Fortuna Sittard 3 - 0

193. 20-mrt EC2 Fortuna Sittard Everton 0 - 2

1985/1986
194. 02-okt EC2 Dynamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

1986/1987
195. 17-sep EC2 Bursaspor Ajax 0 - 2

196. 05-nov EC2 Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

1987/1988
197. 16-sep EC2 Ujpest Dozsa FC Den Haag 1 - 0

198. 21-okt EC2 Hamburger SV Ajax 0 - 1

1988/1989
199. 05-okt EC2 Vitória Guimarães Roda JC 1 - 0

200. 26-okt EC2 Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

201. 09-nov EC2 Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

202. 01-mrt EC2 Sredets Sofia Roda JC 2 - 1

203. 15-mrt EC2 Roda JC Sredets Sofia 2 - 1

1989/1990
204. 13-sep EC2 FC Groningen Ikast FS 1 - 0

205. 13-sep EC3 FC Twente Club Brugge 0 - 0

206. 13-sep EC3 VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

207. 14-sep EC3 Austria Wien Ajax 1 - 0

208. 27-sep EC3 Ajax Austria Wien 0 - 3

209. 27-sep EC3 Club Brugge FC Twente 4 - 1

210. 18-okt EC2 FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

1990/1991
211. 18-sep EC3 Roda JC AS Monaco 1 - 3

212. 02-okt EC3 Vitesse Derry City 0 - 0

1991/1992
213. 18-sep EC2 Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

214. 01-apr EC2 AS Monaco Feyenoord 1 - 1

215. 15-apr EC2 Feyenoord AS Monaco 2 - 2

1992/1993
216. 16-sep EC3 Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

217. 30-sep EC2 Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

218. 18-mrt EC2 Spartak Moskou Feyenoord 3 - 1

1993/1994
219. 17-sep EC2 Hajduk Split Ajax 1 - 0

220. 29-sep EC2 Ajax Hajduk Split 6 - 0

221. 20-okt EC2 Ajax Besiktas 2 - 1

222. 02-nov EC2 Besiktas Ajax 0 - 4

223. 03-mrt EC2 Ajax Parma 0 - 0

224. 16-mrt EC2 Parma Ajax 2 - 0

1994/1995
225. 15-sep EC2 Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

226. 20-okt EC2 Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

1995/1996
227. 14-sep EC2 DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

228. 18-apr EC2 Rapid Wien Feyenoord 3 - 0

1996/1997
229. 12-sep EC2 Dinamo Batumi PSV 1 - 1

1997/1998
230. 18-sep EC2 Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

231. 23-okt EC2 Primorje Ajdovscina Roda JC 0 - 2

1998/1999
232. 17-sep EC2 SC Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

233. 05-nov EC2 NK Varteks Varazdin SC Heerenveen 4 - 2

2000/2001
234. 28-sep EC3 Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

235. 07-dec EC3 PAOK Saloniki PSV 0 - 1