Tweet

Ontbrekende gegevens

Hieronder links naar ontbrekende gegevens.
Kunt u deze aanvullen?
Een e-mail wordt zeer op prijs gesteld.

winst gelijk verlies
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1955/1956
1. 21-sep EC1 1R Rapid Wien PSV 6 - 1

2. 01-nov EC1 1R(r) PSV Rapid Wien 1 - 0

1956/1957
3. 03-nov EC1 1R Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

4. 08-nov EC1 1R(r) Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1957/1958
5. 27-nov EC1 2R(r) Ajax SC Wismut Karl-Marx-Stadt 1 - 0

6. 05-feb EC1 1/4 F Ajax Vasas Boedapest 2 - 2

1959/1960
7. 25-okt EC1 1R Sparta IFK Göteborg 3 - 1

8. 05-nov EC1 1R(r) IFK Göteborg Sparta 3 - 1

9. 25-nov EC1 1R(b) Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1960/1961
10. 31-aug EC1 1R Frederikstad FK Ajax 4 - 3

11. 07-sep EC1 1R(r) Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1961/1962
12. 06-sep EC1 1R IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

13. 13-sep EC1 1R(r) Feyenoord IFK Göteborg 8 - 2

14. 02-nov EC2 2R Ajax Ujpest Dozsa 2 - 1

15. 29-nov EC2 2R(r) Ujpest Dozsa Ajax 3 - 1

1962/1963
16. 12-sep EC1 1R Servette FC Genčve Feyenoord 1 - 3

17. 12-sep EC3 1R Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

18. 19-sep EC1 1R(r) Feyenoord Servette FC Genčve 1 - 3

19. 19-sep EC2 1R Lausanne Sports Sparta 3 - 0

20. 03-okt EC2 1R(r) Sparta Lausanne Sports 4 - 2

21. 17-okt EC3 1R(r) Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

22. 14-nov EC1 2R Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 1

23. 27-nov EC3 2R Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

24. 28-nov EC1 2R(r) Vasas Boedapest Feyenoord 2 - 2

25. 12-dec EC3 2R(r) Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

26. 13-mrt EC1 1/4 F(r) Feyenoord Stade de Reims 1 - 1

27. 10-apr EC1 1/2 F Feyenoord Benfica 0 - 0

28. 08-mei EC1 1/2 F(r) Benfica Feyenoord 3 - 1

1963/1964
29. 25-sep EC3 1R DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

30. 25-sep EC1 1R Esbjerg fB PSV 3 - 4

31. 09-okt EC1 1R(r) PSV Esbjerg fB 7 - 1

32. 13-nov EC1 2R Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

33. 27-nov EC1 2R(r) PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

34. 04-mrt EC1 1/4 F PSV FC Zürich 1 - 0

35. 11-mrt EC1 1/4 F(r) FC Zürich PSV 3 - 1

1964/1965
36. 23-sep EC2 1R Torino Fortuna ' 54 3 - 1

37. 30-sep EC3 1R Kjřbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

38. 07-okt EC1 1R(r) Fenerbahçe DWS 0 - 1

39. 07-okt EC2 1R(r) Fortuna ' 54 Torino 2 - 2

40. 13-okt EC3 1R(r) DOS Kjřbenhavns Boldklub 2 - 1

41. 04-nov EC1 2R DWS Ski og Lyn 5 - 0

42. 19-nov EC3 2R DOS FC Luik 0 - 2

43. 09-dec EC3 2R(r) FC Luik DOS 2 - 0

44. 24-feb EC1 1/4 F DWS Vasas Gyor 1 - 1

45. 10-mrt EC1 1/4 F(r) Vasas Gyor DWS 1 - 0

1965/1966
46. 08-sep EC1 1R Feyenoord Real Madrid 2 - 1

47. 22-sep EC1 1R(r) Real Madrid Feyenoord 5 - 0

48. 29-sep EC2 1R Go Ahead Celtic 0 - 6

1966/1967
49. 13-sep EC3 1R DOS FC Basel 2 - 1

50. 18-sep EC2 1R Floriana FC Sparta 1 - 1

51. 21-sep EC3 1R(r) FC Basel DOS 2 - 2

52. 05-okt EC1 1R(r) Besiktas Ajax 1 - 2

53. 05-okt EC2 1R(r) Sparta Floriana FC 6 - 0

54. 18-okt EC3 2R DWS Leeds United 1 - 3

55. 02-nov EC3 2R DOS West Bromwich Albion 1 - 1

56. 09-nov EC2 2R Servette FC Genčve Sparta 2 - 0

57. 16-nov EC2 2R(r) Sparta Servette FC Genčve 1 - 0

1967/1968
58. 14-sep EC3 1R DOS Real Zaragoza 3 - 2

59. 21-sep EC2 1R Floriana FC NAC 1 - 2

60. 27-sep EC3 1R DWS Dundee FC 2 - 1

61. 04-okt EC3 1R(r) Dundee FC DWS 3 - 0

62. 11-okt EC1 1R(r) Real Madrid Ajax 2 - 1

63. 12-okt EC3 1R(r) Real Zaragoza DOS 3 - 1

1968/1969
64. 11-sep EC3 1R Beerschot AC DWS 1 - 1

65. 17-sep EC3 1R(r) Feyenoord Newcastle United 2 - 0

66. 18-sep EC1 1R 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

67. 19-sep EC2 1R ADO Grazer AK 4 - 1

68. 25-sep EC3 1R(r) DWS Beerschot AC 2 - 1

69. 01-okt EC3 1R(r) Dundalk DOS 2 - 1

70. 03-okt EC2 1R(r) Grazer AK ADO 0 - 2

71. 30-okt EC3 2R(r) DWS Chelsea 0 - 0

72. 12-nov EC2 2R ADO 1. FC Köln 0 - 1

73. 28-nov EC1 2R(r) Fenerbahçe Ajax 0 - 2

74. 15-jan EC3 3R DWS Glasgow Rangers 0 - 2

75. 19-feb EC1 1/4 F(r) Benfica Ajax 1 - 3

76. 05-mrt EC1 1/4 F(b) Ajax Benfica 3 - 0

77. 13-apr EC1 1/2 F Ajax Spartak Trnava 3 - 0

78. 24-apr EC1 1/2 F(r) Spartak Trnava Ajax 2 - 0

1969/1970
79. 09-sep EC3 1R FC Rouen FC Twente 2 - 0

80. 17-sep EC2 1R Rapid Wien PSV 1 - 2

81. 24-sep EC3 1R(r) Ajax Hannover 96 3 - 0

82. 30-sep EC3 1R(r) FC Twente FC Rouen 1 - 0

83. 30-sep EC1 1R(r) Feyenoord KR Reijkjavik 4 - 0

84. 12-nov EC1 2R AC Milan Feyenoord 1 - 0

85. 12-nov EC2 2R AS Roma PSV 1 - 0

86. 26-nov EC3 2R(r) Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

87. 26-nov EC2 2R(r) PSV AS Roma 1 - 0

88. 10-dec EC3 3R Napoli Ajax 1 - 0

89. 01-apr EC1 1/2 F Legia Warschau Feyenoord 0 - 0

90. 08-apr EC3 1/2 F Arsenal Ajax 3 - 0

91. 15-apr EC3 1/2 F(r) Ajax Arsenal 1 - 0

92. 15-apr EC1 1/2 F(r) Feyenoord Legia Warschau 2 - 0

1970/1971
93. 02-sep EC3 1R AEK Athene FC Twente 0 - 1

94. 08-sep EC3 1R(r) FC Twente AEK Athene 3 - 0

95. 16-sep EC1 1R 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

96. 16-sep EC2 1R Gottwaldov PSV 2 - 1

97. 23-sep EC3 1R Sparta IA Akranes 6 - 0

98. 29-sep EC3 1R(r) IA Akranes Sparta 0 - 9

99. 30-sep EC1 1R(r) UTA Arad Feyenoord 0 - 0

100. 30-sep EC2 1R(r) PSV Gottwaldov 1 - 0

101. 20-okt EC3 2R Sparta Coleraine 2 - 0

102. 21-okt EC1 2R Ajax FC Basel 3 - 0

103. 21-okt EC2 2R PSV Steaua Boekarest 4 - 0

104. 28-okt EC3 2R Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

105. 04-nov EC3 2R(r) FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

106. 04-nov EC2 2R(r) Steaua Boekarest PSV 0 - 3

107. 25-nov EC3 3R Bayern München Sparta 2 - 1

108. 09-dec EC3 3R Dinamo Zagreb FC Twente 2 - 2

109. 09-dec EC3 3R(r) Sparta Bayern München 1 - 3

110. 16-dec EC3 3R(r) FC Twente Dinamo Zagreb 1 - 0

111. 27-jan EC3 1/4 F Juventus FC Twente 2 - 0

112. 17-feb EC3 1/4 F(r) FC Twente Juventus 2 - 2

113. 10-mrt EC2 1/4 F PSV ASK Vorwärts Berlin 2 - 0

114. 24-mrt EC2 1/4 F(r) ASK Vorwärts Berlin PSV 1 - 0

115. 14-apr EC1 1/2 F Atletico Madrid Ajax 1 - 0

116. 14-apr EC2 1/2 F PSV Real Madrid 0 - 0

117. 28-apr EC2 1/2 F(r) Real Madrid PSV 2 - 1

1971/1972
118. 16-sep EC2 1R Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

119. 20-okt EC2 2R Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

120. 03-nov EC2 2R(r) Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
121. 13-sep EC2 1R Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

122. 27-sep EC2 1R(r) FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

1973/1974
123. 19-sep EC2 1R NAC FC Magdeburg 0 - 0

1974/1975
124. 02-okt EC2 1R(r) FC Ards PSV 1 - 4

125. 23-okt EC2 2R Gwardia Warschau PSV 1 - 5

126. 06-nov EC2 2R(r) PSV Gwardia Warschau 3 - 0

127. 05-mrt EC2 1/4 F PSV Benfica 0 - 0

128. 19-mrt EC2 1/4 F(r) Benfica PSV 1 - 2

129. 09-apr EC2 1/2 F Dynamo Kiev PSV 3 - 0

130. 23-apr EC2 1/2 F(r) PSV Dynamo Kiev 2 - 1

1975/1976
131. 01-okt EC2 1R(r) FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

132. 01-okt EC1 1R(r) PSV Linfield 8 - 0

133. 22-okt EC2 2R FC Den Haag RC Lens 3 - 2

134. 22-okt EC1 2R Ruch Chorzów PSV 1 - 3

135. 05-nov EC2 2R(r) RC Lens FC Den Haag 1 - 3

136. 05-nov EC1 2R(r) PSV Ruch Chorzów 4 - 0

137. 10-dec EC3 3R(r) Levski Spartak Sofia Ajax 2 - 1

1976/1977
138. 29-sep EC3 1R(r) Djurgĺrdens IF Feyenoord 2 - 1

139. 29-sep EC2 1R(r) Roda JC Anderlecht 2 - 3

140. 20-okt EC1 2R AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

141. 03-nov EC1 2R(r) PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1977/1978
142. 14-sep EC2 1R Glasgow Rangers FC Twente 0 - 0

143. 14-sep EC3 1R AZ ' 67 Red Boys Differdange 11 - 1

144. 28-sep EC2 1R(r) FC Twente Glasgow Rangers 3 - 0

145. 28-sep EC3 1R(r) PSV Glenavon 5 - 0

146. 19-okt EC1 2R Levski Spartak Sofia Ajax 1 - 2

147. 19-okt EC2 2R FC Twente SK Brann Bergen 2 - 0

148. 19-okt EC3 2R Widzew Lodz PSV 3 - 5

149. 02-nov EC3 2R(r) Barcelona AZ ' 67 1 - 1

150. 23-nov EC3 3R PSV Eintracht Braunschweig 2 - 0

151. 15-mrt EC1 1/4 F(r) Juventus Ajax 1 - 1

152. 15-mrt EC2 1/4 F(r) FC Twente Vejle BK 4 - 0

153. 29-mrt EC2 1/2 F FC Twente Anderlecht 0 - 1

154. 29-mrt EC3 1/2 F PSV Barcelona 3 - 0

155. 12-apr EC3 1/2 F(r) Barcelona PSV 3 - 1

1978/1979
156. 13-sep EC3 1R FC Twente Manchester City 1 - 1

157. 22-nov EC3 3R Honved Boedapest Ajax 4 - 1

1979/1980
158. 19-sep EC2 1R Panionios FC Twente 4 - 0

159. 03-okt EC2 1R(r) FC Twente Panionios 3 - 1

160. 07-nov EC3 2R(r) AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

1980/1981
161. 17-sep EC3 1R FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

162. 17-sep EC3 1R AZ ' 67 Red Boys Differdange 6 - 0

163. 30-sep EC3 1R(r) Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 4

164. 01-okt EC3 1R(r) IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

165. 01-okt EC3 1R(r) FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

166. 21-okt EC3 2R Levski Spartak Sofia AZ ' 67 1 - 1

167. 22-okt EC3 2R FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

168. 22-okt EC3 2R FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

169. 22-okt EC2 2R Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

170. 04-nov EC3 2R(r) AZ ' 67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

171. 05-nov EC3 2R(r) Hamburger SV PSV 2 - 1

172. 26-nov EC3 3R Radnicki Nis AZ ' 67 2 - 2

173. 10-dec EC3 3R(r) AZ ' 67 Radnicki Nis 5 - 0

174. 04-mrt EC2 1/4 F Slavia Sofia Feyenoord 3 - 2

175. 04-mrt EC3 1/4 F AZ ' 67 KSC Lokeren 2 - 0

176. 08-apr EC2 1/2 F Dinamo Tblisi Feyenoord 3 - 0

177. 08-apr EC3 1/2 F FC Sochaux AZ ' 67 1 - 1

178. 22-apr EC3 1/2 F(r) AZ ' 67 FC Sochaux 3 - 2

1981/1982
179. 16-sep EC3 1R Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

180. 16-sep EC3 1R PSV Naestved 7 - 0

181. 30-sep EC3 1R(r) FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

182. 30-sep EC3 1R(r) Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

183. 21-okt EC3 2R Rapid Wien PSV 1 - 0

184. 25-nov EC3 3R Radnicki Nis Feyenoord 2 - 0

1982/1983
185. 15-sep EC3 1R Haarlem AA Gent 2 - 1

186. 30-sep EC3 1R(r) FC Porto FC Utrecht 2 - 0

187. 03-nov EC2 2R(r) Internazionale AZ ' 67 2 - 0

1983/1984
188. 14-sep EC1 1R Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

189. 14-sep EC3 1R Atletico Madrid FC Groningen 2 - 1

190. 14-sep EC3 1R Sparta Coleraine 4 - 0

191. 28-sep EC1 1R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

192. 28-sep EC2 1R(r) SK Brann Bergen NEC 0 - 1

1984/1985
193. 03-okt EC2 1R(r) Fortuna Sittard Kjřbenhavns Boldklub 3 - 0

194. 24-okt EC2 2R Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

195. 07-nov EC2 2R(r) Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

196. 06-mrt EC2 1/4 F Everton Fortuna Sittard 3 - 0

197. 20-mrt EC2 1/4 F(r) Fortuna Sittard Everton 0 - 2

1985/1986
198. 02-okt EC2 1R(r) Dynamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

1986/1987
199. 17-sep EC2 1R Bursaspor Ajax 0 - 2

200. 05-nov EC2 2R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

1987/1988
201. 16-sep EC2 1R Ujpest Dozsa FC Den Haag 1 - 0

202. 21-okt EC2 2R Hamburger SV Ajax 0 - 1

1988/1989
203. 05-okt EC2 1R(r) Vitória Guimarăes Roda JC 1 - 0

204. 26-okt EC2 2R Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

205. 09-nov EC2 2R(r) Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

206. 01-mrt EC2 1/4 F Sredets Sofia Roda JC 2 - 1

207. 15-mrt EC2 1/4 F(r) Roda JC Sredets Sofia 2 - 1

1989/1990
208. 13-sep EC2 1R FC Groningen Ikast FS 1 - 0

209. 13-sep EC3 1R FC Twente Club Brugge 0 - 0

210. 13-sep EC3 1R VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

211. 14-sep EC3 1R Austria Wien Ajax 1 - 0

212. 27-sep EC3 1R(r) Ajax Austria Wien 0 - 3

213. 27-sep EC3 1R(r) Club Brugge FC Twente 4 - 1

214. 18-okt EC2 2R FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

1990/1991
215. 18-sep EC3 1R Roda JC AS Monaco 1 - 3

216. 02-okt EC3 1R(r) Vitesse Derry City 0 - 0

1991/1992
217. 18-sep EC2 1R Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

218. 01-apr EC2 1/2 F AS Monaco Feyenoord 1 - 1

219. 15-apr EC2 1/2 F(r) Feyenoord AS Monaco 2 - 2

1992/1993
220. 16-sep EC3 1R Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

221. 30-sep EC2 1R(r) Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

222. 18-mrt EC2 1/4 F(r) Spartak Moskou Feyenoord 3 - 1

1993/1994
223. 17-sep EC2 1R Hajduk Split Ajax 1 - 0

224. 29-sep EC2 1R(r) Ajax Hajduk Split 6 - 0

225. 20-okt EC2 2R Ajax Besiktas 2 - 1

226. 02-nov EC2 2R(r) Besiktas Ajax 0 - 4

227. 03-mrt EC2 1/4 F Ajax Parma 0 - 0

228. 16-mrt EC2 1/4 F(r) Parma Ajax 2 - 0

1994/1995
229. 15-sep EC2 1R Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

230. 20-okt EC2 2R Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

1995/1996
231. 14-sep EC2 1R DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

232. 18-apr EC2 1/2 F(r) Rapid Wien Feyenoord 3 - 0

1996/1997
233. 12-sep EC2 1R Dinamo Batumi PSV 1 - 1

1997/1998
234. 18-sep EC2 1R Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

235. 23-okt EC2 2R Primorje Ajdovscina Roda JC 0 - 2

1998/1999
236. 17-sep EC2 1R SC Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

237. 05-nov EC2 2R(r) NK Varteks Varazdin SC Heerenveen 4 - 2

2000/2001
238. 28-sep EC3 1R(r) Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

239. 07-dec EC3 3R(r) PAOK Saloniki PSV 0 - 1

nr. datum soort thuis uit uitslag
1955/1956
1. 21-sep EC1 Rapid Wien PSV 6 - 1

2. 01-nov EC1 PSV Rapid Wien 1 - 0

1956/1957
3. 03-nov EC1 Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

4. 08-nov EC1 Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1957/1958
5. 27-nov EC1 Ajax SC Wismut Karl-Marx-Stadt 1 - 0

6. 05-feb EC1 Ajax Vasas Boedapest 2 - 2

1959/1960
7. 25-okt EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

8. 05-nov EC1 IFK Göteborg Sparta 3 - 1

9. 25-nov EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1960/1961
10. 31-aug EC1 Frederikstad FK Ajax 4 - 3

11. 07-sep EC1 Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1961/1962
12. 06-sep EC1 IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

13. 13-sep EC1 Feyenoord IFK Göteborg 8 - 2

14. 02-nov EC2 Ajax Ujpest Dozsa 2 - 1

15. 29-nov EC2 Ujpest Dozsa Ajax 3 - 1

1962/1963
16. 12-sep EC1 Servette FC Genčve Feyenoord 1 - 3

17. 12-sep EC3 Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

18. 19-sep EC1 Feyenoord Servette FC Genčve 1 - 3

19. 19-sep EC2 Lausanne Sports Sparta 3 - 0

20. 03-okt EC2 Sparta Lausanne Sports 4 - 2

21. 17-okt EC3 Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

22. 14-nov EC1 Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 1

23. 27-nov EC3 Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

24. 28-nov EC1 Vasas Boedapest Feyenoord 2 - 2

25. 12-dec EC3 Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

26. 13-mrt EC1 Feyenoord Stade de Reims 1 - 1

27. 10-apr EC1 Feyenoord Benfica 0 - 0

28. 08-mei EC1 Benfica Feyenoord 3 - 1

1963/1964
29. 25-sep EC3 DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

30. 25-sep EC1 Esbjerg fB PSV 3 - 4

31. 09-okt EC1 PSV Esbjerg fB 7 - 1

32. 13-nov EC1 Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

33. 27-nov EC1 PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

34. 04-mrt EC1 PSV FC Zürich 1 - 0

35. 11-mrt EC1 FC Zürich PSV 3 - 1

1964/1965
36. 23-sep EC2 Torino Fortuna ' 54 3 - 1

37. 30-sep EC3 Kjřbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

38. 07-okt EC1 Fenerbahçe DWS 0 - 1

39. 07-okt EC2 Fortuna ' 54 Torino 2 - 2

40. 13-okt EC3 DOS Kjřbenhavns Boldklub 2 - 1

41. 04-nov EC1 DWS Ski og Lyn 5 - 0

42. 19-nov EC3 DOS FC Luik 0 - 2

43. 09-dec EC3 FC Luik DOS 2 - 0

44. 24-feb EC1 DWS Vasas Gyor 1 - 1

45. 10-mrt EC1 Vasas Gyor DWS 1 - 0

1965/1966
46. 08-sep EC1 Feyenoord Real Madrid 2 - 1

47. 22-sep EC1 Real Madrid Feyenoord 5 - 0

48. 29-sep EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6

1966/1967
49. 13-sep EC3 DOS FC Basel 2 - 1

50. 18-sep EC2 Floriana FC Sparta 1 - 1

51. 21-sep EC3 FC Basel DOS 2 - 2

52. 05-okt EC1 Besiktas Ajax 1 - 2

53. 05-okt EC2 Sparta Floriana FC 6 - 0

54. 18-okt EC3 DWS Leeds United 1 - 3

55. 02-nov EC3 DOS West Bromwich Albion 1 - 1

56. 09-nov EC2 Servette FC Genčve Sparta 2 - 0

57. 16-nov EC2 Sparta Servette FC Genčve 1 - 0

1967/1968
58. 14-sep EC3 DOS Real Zaragoza 3 - 2

59. 21-sep EC2 Floriana FC NAC 1 - 2

60. 27-sep EC3 DWS Dundee FC 2 - 1

61. 04-okt EC3 Dundee FC DWS 3 - 0

62. 11-okt EC1 Real Madrid Ajax 2 - 1

63. 12-okt EC3 Real Zaragoza DOS 3 - 1

1968/1969
64. 11-sep EC3 Beerschot AC DWS 1 - 1

65. 17-sep EC3 Feyenoord Newcastle United 2 - 0

66. 18-sep EC1 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

67. 19-sep EC2 ADO Grazer AK 4 - 1

68. 25-sep EC3 DWS Beerschot AC 2 - 1

69. 01-okt EC3 Dundalk DOS 2 - 1

70. 03-okt EC2 Grazer AK ADO 0 - 2

71. 30-okt EC3 DWS Chelsea 0 - 0

72. 12-nov EC2 ADO 1. FC Köln 0 - 1

73. 28-nov EC1 Fenerbahçe Ajax 0 - 2

74. 15-jan EC3 DWS Glasgow Rangers 0 - 2

75. 19-feb EC1 Benfica Ajax 1 - 3

76. 05-mrt EC1 Ajax Benfica 3 - 0

77. 13-apr EC1 Ajax Spartak Trnava 3 - 0

78. 24-apr EC1 Spartak Trnava Ajax 2 - 0

1969/1970
79. 09-sep EC3 FC Rouen FC Twente 2 - 0

80. 17-sep EC2 Rapid Wien PSV 1 - 2

81. 24-sep EC3 Ajax Hannover 96 3 - 0

82. 30-sep EC3 FC Twente FC Rouen 1 - 0

83. 30-sep EC1 Feyenoord KR Reijkjavik 4 - 0

84. 12-nov EC1 AC Milan Feyenoord 1 - 0

85. 12-nov EC2 AS Roma PSV 1 - 0

86. 26-nov EC3 Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

87. 26-nov EC2 PSV AS Roma 1 - 0

88. 10-dec EC3 Napoli Ajax 1 - 0

89. 01-apr EC1 Legia Warschau Feyenoord 0 - 0

90. 08-apr EC3 Arsenal Ajax 3 - 0

91. 15-apr EC3 Ajax Arsenal 1 - 0

92. 15-apr EC1 Feyenoord Legia Warschau 2 - 0

1970/1971
93. 02-sep EC3 AEK Athene FC Twente 0 - 1

94. 08-sep EC3 FC Twente AEK Athene 3 - 0

95. 16-sep EC1 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

96. 16-sep EC2 Gottwaldov PSV 2 - 1

97. 23-sep EC3 Sparta IA Akranes 6 - 0

98. 29-sep EC3 IA Akranes Sparta 0 - 9

99. 30-sep EC1 UTA Arad Feyenoord 0 - 0

100. 30-sep EC2 PSV Gottwaldov 1 - 0

101. 20-okt EC3 Sparta Coleraine 2 - 0

102. 21-okt EC1 Ajax FC Basel 3 - 0

103. 21-okt EC2 PSV Steaua Boekarest 4 - 0

104. 28-okt EC3 Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

105. 04-nov EC3 FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

106. 04-nov EC2 Steaua Boekarest PSV 0 - 3

107. 25-nov EC3 Bayern München Sparta 2 - 1

108. 09-dec EC3 Dinamo Zagreb FC Twente 2 - 2

109. 09-dec EC3 Sparta Bayern München 1 - 3

110. 16-dec EC3 FC Twente Dinamo Zagreb 1 - 0

111. 27-jan EC3 Juventus FC Twente 2 - 0

112. 17-feb EC3 FC Twente Juventus 2 - 2

113. 10-mrt EC2 PSV ASK Vorwärts Berlin 2 - 0

114. 24-mrt EC2 ASK Vorwärts Berlin PSV 1 - 0

115. 14-apr EC1 Atletico Madrid Ajax 1 - 0

116. 14-apr EC2 PSV Real Madrid 0 - 0

117. 28-apr EC2 Real Madrid PSV 2 - 1

1971/1972
118. 16-sep EC2 Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

119. 20-okt EC2 Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

120. 03-nov EC2 Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
121. 13-sep EC2 Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

122. 27-sep EC2 FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

1973/1974
123. 19-sep EC2 NAC FC Magdeburg 0 - 0

1974/1975
124. 02-okt EC2 FC Ards PSV 1 - 4

125. 23-okt EC2 Gwardia Warschau PSV 1 - 5

126. 06-nov EC2 PSV Gwardia Warschau 3 - 0

127. 05-mrt EC2 PSV Benfica 0 - 0

128. 19-mrt EC2 Benfica PSV 1 - 2

129. 09-apr EC2 Dynamo Kiev PSV 3 - 0

130. 23-apr EC2 PSV Dynamo Kiev 2 - 1

1975/1976
131. 01-okt EC2 FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

132. 01-okt EC1 PSV Linfield 8 - 0

133. 22-okt EC2 FC Den Haag RC Lens 3 - 2

134. 22-okt EC1 Ruch Chorzów PSV 1 - 3

135. 05-nov EC2 RC Lens FC Den Haag 1 - 3

136. 05-nov EC1 PSV Ruch Chorzów 4 - 0

137. 10-dec EC3 Levski Spartak Sofia Ajax 2 - 1

1976/1977
138. 29-sep EC3 Djurgĺrdens IF Feyenoord 2 - 1

139. 29-sep EC2 Roda JC Anderlecht 2 - 3

140. 20-okt EC1 AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

141. 03-nov EC1 PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1977/1978
142. 14-sep EC2 Glasgow Rangers FC Twente 0 - 0

143. 14-sep EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 11 - 1

144. 28-sep EC2 FC Twente Glasgow Rangers 3 - 0

145. 28-sep EC3 PSV Glenavon 5 - 0

146. 19-okt EC1 Levski Spartak Sofia Ajax 1 - 2

147. 19-okt EC2 FC Twente SK Brann Bergen 2 - 0

148. 19-okt EC3 Widzew Lodz PSV 3 - 5

149. 02-nov EC3 Barcelona AZ ' 67 1 - 1

150. 23-nov EC3 PSV Eintracht Braunschweig 2 - 0

151. 15-mrt EC1 Juventus Ajax 1 - 1

152. 15-mrt EC2 FC Twente Vejle BK 4 - 0

153. 29-mrt EC2 FC Twente Anderlecht 0 - 1

154. 29-mrt EC3 PSV Barcelona 3 - 0

155. 12-apr EC3 Barcelona PSV 3 - 1

1978/1979
156. 13-sep EC3 FC Twente Manchester City 1 - 1

157. 22-nov EC3 Honved Boedapest Ajax 4 - 1

1979/1980
158. 19-sep EC2 Panionios FC Twente 4 - 0

159. 03-okt EC2 FC Twente Panionios 3 - 1

160. 07-nov EC3 AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

1980/1981
161. 17-sep EC3 FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

162. 17-sep EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 6 - 0

163. 30-sep EC3 Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 4

164. 01-okt EC3 IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

165. 01-okt EC3 FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

166. 21-okt EC3 Levski Spartak Sofia AZ ' 67 1 - 1

167. 22-okt EC3 FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

168. 22-okt EC3 FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

169. 22-okt EC2 Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

170. 04-nov EC3 AZ ' 67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

171. 05-nov EC3 Hamburger SV PSV 2 - 1

172. 26-nov EC3 Radnicki Nis AZ ' 67 2 - 2

173. 10-dec EC3 AZ ' 67 Radnicki Nis 5 - 0

174. 04-mrt EC2 Slavia Sofia Feyenoord 3 - 2

175. 04-mrt EC3 AZ ' 67 KSC Lokeren 2 - 0

176. 08-apr EC2 Dinamo Tblisi Feyenoord 3 - 0

177. 08-apr EC3 FC Sochaux AZ ' 67 1 - 1

178. 22-apr EC3 AZ ' 67 FC Sochaux 3 - 2

1981/1982
179. 16-sep EC3 Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

180. 16-sep EC3 PSV Naestved 7 - 0

181. 30-sep EC3 FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

182. 30-sep EC3 Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

183. 21-okt EC3 Rapid Wien PSV 1 - 0

184. 25-nov EC3 Radnicki Nis Feyenoord 2 - 0

1982/1983
185. 15-sep EC3 Haarlem AA Gent 2 - 1

186. 30-sep EC3 FC Porto FC Utrecht 2 - 0

187. 03-nov EC2 Internazionale AZ ' 67 2 - 0

1983/1984
188. 14-sep EC1 Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

189. 14-sep EC3 Atletico Madrid FC Groningen 2 - 1

190. 14-sep EC3 Sparta Coleraine 4 - 0

191. 28-sep EC1 Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

192. 28-sep EC2 SK Brann Bergen NEC 0 - 1

1984/1985
193. 03-okt EC2 Fortuna Sittard Kjřbenhavns Boldklub 3 - 0

194. 24-okt EC2 Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

195. 07-nov EC2 Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

196. 06-mrt EC2 Everton Fortuna Sittard 3 - 0

197. 20-mrt EC2 Fortuna Sittard Everton 0 - 2

1985/1986
198. 02-okt EC2 Dynamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

1986/1987
199. 17-sep EC2 Bursaspor Ajax 0 - 2

200. 05-nov EC2 Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

1987/1988
201. 16-sep EC2 Ujpest Dozsa FC Den Haag 1 - 0

202. 21-okt EC2 Hamburger SV Ajax 0 - 1

1988/1989
203. 05-okt EC2 Vitória Guimarăes Roda JC 1 - 0

204. 26-okt EC2 Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

205. 09-nov EC2 Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

206. 01-mrt EC2 Sredets Sofia Roda JC 2 - 1

207. 15-mrt EC2 Roda JC Sredets Sofia 2 - 1

1989/1990
208. 13-sep EC2 FC Groningen Ikast FS 1 - 0

209. 13-sep EC3 FC Twente Club Brugge 0 - 0

210. 13-sep EC3 VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

211. 14-sep EC3 Austria Wien Ajax 1 - 0

212. 27-sep EC3 Ajax Austria Wien 0 - 3

213. 27-sep EC3 Club Brugge FC Twente 4 - 1

214. 18-okt EC2 FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

1990/1991
215. 18-sep EC3 Roda JC AS Monaco 1 - 3

216. 02-okt EC3 Vitesse Derry City 0 - 0

1991/1992
217. 18-sep EC2 Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

218. 01-apr EC2 AS Monaco Feyenoord 1 - 1

219. 15-apr EC2 Feyenoord AS Monaco 2 - 2

1992/1993
220. 16-sep EC3 Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

221. 30-sep EC2 Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

222. 18-mrt EC2 Spartak Moskou Feyenoord 3 - 1

1993/1994
223. 17-sep EC2 Hajduk Split Ajax 1 - 0

224. 29-sep EC2 Ajax Hajduk Split 6 - 0

225. 20-okt EC2 Ajax Besiktas 2 - 1

226. 02-nov EC2 Besiktas Ajax 0 - 4

227. 03-mrt EC2 Ajax Parma 0 - 0

228. 16-mrt EC2 Parma Ajax 2 - 0

1994/1995
229. 15-sep EC2 Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

230. 20-okt EC2 Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

1995/1996
231. 14-sep EC2 DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

232. 18-apr EC2 Rapid Wien Feyenoord 3 - 0

1996/1997
233. 12-sep EC2 Dinamo Batumi PSV 1 - 1

1997/1998
234. 18-sep EC2 Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

235. 23-okt EC2 Primorje Ajdovscina Roda JC 0 - 2

1998/1999
236. 17-sep EC2 SC Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

237. 05-nov EC2 NK Varteks Varazdin SC Heerenveen 4 - 2

2000/2001
238. 28-sep EC3 Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

239. 07-dec EC3 PAOK Saloniki PSV 0 - 1